Alfabetik Rüya Tabirleri

Kadın ve YaşamSaç Modelleri

Tuba Büyüküstün Kısa Saç Modelleri

Tuba Büyüküstün kısa saç modeli, modern şehirli kadının kısa saçı da en az uzun saç kadar tercihe ettiğinin ve kendine de yakıştırdığının bir ispatı neredeyse. Duru güzelliği, düzgün fiziği ve özellikle uzun, sağlıklı ve gür saçlarıyla tanınan Tuba Büyüküstün, hayranlarının karşısına apansız, kısacık kesilmiş saçlarıyla çıkınca, onu uzun saçlarıyla bütünleştirmiş olan bazı izleyicileri tarafından eleştirilse de, kısa saçlı haliyle de çok beğenildi.  Pixie kesimi diyebileceğimiz kısacık ve sade kesimle de çok hoş ve zarif görünen Tuba Büyüküstün, bu kesimle kendisini eskiye göre daha güzel, son derece rahat ve iyi hissettiğini de belirtiyor. Pixie saç kesim öncüsüdür kendisi.

Uzun boyun yapısı, ince kemikli ve minyon yüzlerde gayet güzel duran pixie model kesim, Tuba Büyüküstün‘e de son derece güzel ve değişik bir hava kattı.

Çemberimde Gül Oya, Asi, Kara Para Aşk gibi çok izlenen dizilerde oynayan ve hem ülkemizde hem de ülke dışında, özellikle de Ortadoğu’da azımsanmayacak bir hayran kitlesi edinen güzel oyuncu, kısa saçlarıyla da pek çok kadını, tereddüt ettikleri kısa saç modellerini denemeleri konusunda yüreklendirdi.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!