Alfabetik Rüya Tabirleri

Astrologlar Diyor ki..

Susan Miller Burç Yorumları

Susan Miller Burç Yorumları

Susan Miller, dünyaca tanınmış en ünlü astrologlardan birisidir. Aynı zamanda köşe yazarlığı da yapmaktadır. Yazmış olduğu kitaplar en çok satanlar listesinde daima sıralamasını koruyor. Üstelik internet sitesini her ay 6 milyonu geçkin kişi takip ediyor.

Susan Miller hayatını anlatmak için katıldığı bir röportaj sonrası verdiği cevaplara bakalım:

Anneniz bir astrolog, ondan nasıl etkilendiniz?

Susan Miller’in cevabı: En büyük çocuk olduğum için benim astrolojiye merakım daha fazlaydı. Daha küçük yaşlarımdan itibaren anneme sürekli sorular sorardım. Annem bu yönden bana çok ilham verdi. 14 yaşında iken felç geçirdim ve bir daha yürüyüp yürüyemeceğimi bile bilmiyordum. Ölümün kıyısında gezinirken 38 kez kan nakli yapıldı. Hastalığım esnasında annem bir kere bile ağlamadı. Bana hep hastaneden çıkacağımız gün yapacaklarımızdan bahsetti. Her zaman pozitif bir tablo çizdi.

Peki hastalığınızdan sonra okula devam edebildiniz mi?

Susan Miller’in cevabı: Okulu bırakmak zorunda kaldım. İnsanlar bendne ümitsizdi fakat ben bu hastalığı yendim. Fizyoterapi yardımı ile yavaş yavaş yürüdüm. Liseyi ise evden ders çalışarak bitirdim. Ardından New York Üniversitesi İşletme bölümünü kazandım ve okulu derece kazanarak bitirdim. Bu benden beklenilmeyen bir mucizeydi.

Susan Miller Burç Yorumları

Bu mucizenin gerçekleşeceğini biliyor muydunuz?

Susan Miller’in cevabı: Evet bu haritamda yazılıydı. Astroloji bana terapiye dayanma gücü verdi. Vücuduma elektrotlar bağlayıp sinirlerimi canlandırdılar. İyileşmek için bile ne yapmam gerektiğini hep biliyordum. Bu olaydan sonra astrolojiye iş olarak değil hobi olarak merak saldım.

Üstelik bu işi yaparak para kazanabileceğim aklımın ucundan bile geçmemişti. Çevremdeki insanlar, arkadaşlarım böyle bir özelliğim olduğunu bile bilmiyorlardı. Okulumu bitirdikten sonra reklam fotoğrafçısı olarak işe başladım ve işimde en iyi 10 kişiden biriydim. Uzun süreler ( yaklaşık 16 yıl ) bu işi yaptım.

Astroloji nasıl işiniz haline geldi? Ne zaman paylaşım yapmaya başladınız?

Susan Miller’in cevabı: Astrolojinin işim olma hikayesi beni her zaman çok etkilemiştir ve harika bir hikayedir. Cheerios reklamlarının çekiminde yaptığım işi çok beğendiler.

Kutlamak için yaratıcı yazar ve direktör beni yemek yemeye davet ettiler. Sohbet esnasında burç haritalarını okudum. O sırada direktör çok etkilendi ve beni karısı ile tanıştırması gerektiğini söyledi. Karısının ismi Jackie’ydi ve Wonder Books’un yaratıcı direktörü olarak görev yapıyordu. Jackie ile arkadaş olduk ve fotoğraflar, kitaplar hakkında sürekli muhabbetler ettik. Astrolojiye inanan biri olmamasından dolayı ilk başlarda Astroloji ile ilgili konuşmadık.  Onun doğum gününde burç haritasını çıkardım ve ona bir piyango bileti almasını söyledim. Almayacağını söyledi ısrarlarıma rağmen de bu fikrini değiştirmedi fakat sonrasında bir hayır işi için bu biletlerden satın almış. Yılbaşı akşamı ona bir mesaj geldiğini ve Porsche kazandığını söyledi sonrasında bütün şirket burç haritalarını çıkartmam için kapımda sıralar oluşturdu…

Peki sonrasında neler oldu ve internet sitesini ne zaman hayata geçirdin?

Susan Miller’in cevabı: Jackie piyango sözlerimin bir tahmin olduğunu düşünüyordu. Ben ona doğum gününde burç haritasını hediye etmiştim ve orada Mart’ta taşınacağı yazıyordu. Mart’ta taşındıktan sonra yanıma geldi ve “Artık sana inanıyorum bu arada hemen kitap yazımına başlıyorsun.” dedi. İşte her şey buradan sonra başladı.

Daha sonrasında 15 Temmuz 1995 yılında Jackie ile internet sitemizin ilk toplantısını yaptık ve 14 Aralık’ta siteyi tamamen kurup duyurduk. İnternet sitesi kısa sürede yüksek rağbet görmüştü ama şu anki formuna gelmesi yine de uzun yıllar aldı. Fakat geçmişe yönelik bakıldığı zaman şu an internet sitesini günlük 6 milyon kişi takip ediyor…

Astrolojiye ilgisi olan her insan çalışarak astrolog olabilir mi? Yoksa sadece yetenek işi mi?

Susan Miller’in cevabı: Astroloji bir bilim ve buna çalışan herkes astrolog olabilir. Buradaki en önemli etken çok çalışmaktan geçiyor. Benim 1 tek arkadaşım Astroloji ile ilgilendiğimi bilmezken ben 12 yıldır Astroloji ile ilgileniyordum.

Susan Miller’in hayatını vermiş olduğu bu röportaj ile çıkardık şimdi gelin daha çok yaptığı işlere göz atalım. Susan Miller’i bu kadar ünlü kılan dünyaca bilinir bir astrolog olmasının sırlarına değinelim.

Susan Miller Astroloji Yorumları

Susan Miller’in önümüz için astroloji yorumlarını bulduk ve sizin için derledik. Umarım okurken keyif alırsınız. Susan Miller’in Şubat ayı için burç yorumları şu şekildedir:

Koç Burcu Yorumları

Koç burcu, bu ay sizlere gerilim yaratacak konular para ve sosyal hayat nevzuları olacak. Özellikle kendinizi geliştirmek ve donanımlı bir hale gelmek adına hareket etmenizi öneriyorum.

Boğa Burcu Yorumları

Boğa burcu, bu ay tıpkı geçen ay gibi etkili olan iş, kariyer, mesleki profesyonel hayatınızı ilgilendiren konularda gerilim yaşamaya devam edecek. Ay orasında gerçekleşecek olan dolunay sizleri biraz rahatlatacak.

İkizler Burcu Yorumları

İkizler burcu, bu ay uzun zamandır beklentide olduğu resmi işlerinde güzel kavuşmalar yaşayacak. Eğitimsel yönde veya hayata olan bağlarınız güçlendirecek konularda gelişmeler yaşamanız da mümkün.

Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç burcu, bu ay da geçen ay olduğu gibi gerilim yaşayacak gibi görünüyor. Özellikle para, miras, nafaka, ameliyat, cinsellik ve resmi işlerde gerilim yaşayacağınız görülmekte. Ay sonunda bu durum daha az hissedilir olacaktır.

Aslan Burcu Yorumları

Aslan burcu, bu ay evlilik kararı veya yeni ortaklık gibi birliktelik kararları vermiş olabilirsiniz veya kapınızda olabilir.

Başak Burcu Yorumları

Başak burcu, uzunca bir zamandır iş arkadaşları, hizmet verdiğiniz alanlar, çalışanlar, sağlığınız ve hayvanlarla ilgili alanlarda eliniz rahatlayacak gibi görünüyor.

Terazi Burcu Yorumları

Terazi burcu, bu ay hobiler, çocuklar, kısa süreli ilişkiler ve şans gibi konularda hayatınızda olumlu gelişmeler olacak…

Akrep Burcu Yorumları

Akrep burcu, bu ay sizi sıkıntılar ve zorluklar bekliyor fakat her konuda değil. Sıkıntı ve zorlukların beklendiği konular ise: korunma, kök aile, gayrimenkul, örf, kişisel bağlılıklar…

Yay Burcu Yorumları

Yay burcu, bu ay arkadaşlarınız ve 1. derece yakın çevreniz ile ilgili yaşadığınız problemleri aşacak gücü kendinize bulacaksınız gibi görünüyor. Erdemli davranmayı unutmayın.

Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak burcu, maddi durumunuza ilişkin detaylar hakkında olumlu gelişmeler var. Maddi durumunuza işaret eden bir şey olmasa da bu konularda tutarlı davranacağınız görünüyor.

Kova Burcu Yorumları

Kova burcu, bu ay üzerinizdeki ölü toprağı atacaksınız. Her konuda adım atmaktan çekinmeyin.

Balık Burcu Yorumları

Balık burcu, bu ay içerisinde bulunduğunuz soyut dünyadan çıkacaksınız. Bu ay soyut hayattan çıkıp yapacağınız her iş size olumlu gelişmelerle geri dönecek.

Son Olarak 2021 İçin Öngörülenler

Susan Miller Burç Yorumları

Jupiter ile Pluto’nun 8 derecelik bir açı ile birbirlerinden uzaklaşmasını her şeyin yoluna girmeye başlayacağına işaret olduğunu düşünüyorum. O gün ayrıca Kova burcunda herkesi yöneten bir dolunay gerçekleşecek.

21 Aralık gezegenlerde büyük bir kavuşma olacak. Bu kavuşma Astroloji adına önemli bir kavuşmadır. Çünkü 20 yılda bir Jupiter ve Satürn bir araya geliyor. Bu gezegenlerin birleşimi bizlere zamanın değerini hatırlatmasının yanı sıra sanat, eğlence, moda ve müzik gibi alanları da olumlu etkiliyor. Jupiter ve Satürn son 200 yılda tek 1 istisna dışında toprak burcunda karşılaştılar. Bu sefer buluşacakları çizgi hava burcu olan Kova’ya işaret ediyor. Bu nedenden ötürü doğanın nelere sahip olduğu büyük önem taşımaktadır. Hava deneyimlediğimiz şeydir. Kova ise insanı bir burçtur bunun neticesinde insanların birbirlerine yardım ettiklerini görebilirsiniz.

Susan Miller: 2021 yılında meydana gelecek diğer önemli olaysa Satürn ve Uranüs çekişmesidir. Bu çekişme sonrasında hayatımızda neleri tutmamız neleri çıkarmamız gerektiğini kendimize sormalıyız.Çevremiz ve doğamızı daha fazla düşünmemiz gerekiyor.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu