Alfabetik Rüya Tabirleri

Rüya TabirleriS

Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Su Görmek, genel anlamda huzur manası taşımaktadır. Yaşamın en temel taşı olan su insan vücudu için büyük bir önem arz etmektedir. Hayati bir değere sahip olduğundan bazı zamanlarda karışık nedenlerden dolayı rüyalarımıza girmektedir. Bu zamanlarda birçok insan rüyasında görmüş olduğu suyun ne anlama geldiğini merak etmektedir. Rüyada su görmek, hayırlı işlere, genel anlamda bol kazanca ve bereket anlamını ifade etmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada su görmek ölüm anlamına gelmektedir. Tabi rüya içerisinde suyun nasıl görüldüğü çok büyük bir önem arz etmektedir. 

Rüyada Su Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Su Almak, kişinin bir başkasından ilim irfan hakkında bilgileri öğrenmesi ve doğru bilgiler almak anlamını ifade etmektedir. Aynı zamanda kişinin hikmet sahibi olması ve önemli başarılar sonucunda helal bir kazanç sağlayarak hak elde ettiği anlamını da ifade eder. Diğer bir yandan ise evlenme isteği bulunan kişiler için, görücüye gelen aile bireyleri arasında seçim yapmak anlamını da ifade etmektedir. Kısacası genel olarak rüyada su almak bereket ve bolluğa, şans ve kısmet gibi yorumlanmaktadır.

Rüyada Su İçmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Su İçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Su İçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Su İçmek, kişinin bereket ve bolluk bakımından zengin olacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kişinin sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceği anlamını da ifade eder. Kişinin sıkıntılardan kurtulmayı ve kişinin güzel şeyler yaşayacağına da delalet etmektedir. Rüya sahibinin yapmakta üzere olduğu bir işin rızkının artacağı ve kazancının doruk noktalara ulaşacağına işarettir. Bazı alimlere göre ise rüyada su içmek iyi ve dürüst insan olmak ile beraber helal bir kazanca da rivayet eder.

Rüyada Su Vermek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Su Vermek, rüya sahibinin maddi açıdan sıkıntı çeken bir akraba veya dosta destek edeceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin iş yaşamı içerisinde yükselmesini sağlayacak önemli başarılar elde edeceğini anlamına da gelir. Aydınlık ve ferah bir hayat elde edeceğine, helal bir kazanç ile yaşamı süresince daha iyi yerlere geleceği anlamını da ifade etmektedir.

Rüyada Ölmüş Birine Su Vermek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ölmüş Birine Su Vermek, rüya sahibinin gerçek yaşantısı içinde farkında olmadan eş-dost, akraba, arkadaş veya tanımadığı birine iyilik yapmasına anlamına gelmektedir. Yapacağı bu iyilik ile sevap kazanacağı, iyilik yapılan kişinin duasını aldığına işarettir. Eğer rüyada rüya sahibinin suyu verdiği kişi düşmanı ise, o zaman düşmanın rüya sahibine hakkını helal etmiş olduğu anlamı çıkmaktadır.

Rüyada Suya Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya Suya Düştüğünü Görmek, gelecekte rüya gören kişinin iyi kazançlar elde edip yüksek makamlara erişeceği anlamına gelmektedir. Aile ile beraber mutlu ve mesut bir yaşam süreceğine, helal kazanılan para ile beraber rahata kavuşacağına da delalet etmektedir. Çok önemli başarılar imza atacağına ve başarılarından oldukça yüksek kazançlar elde edeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kirli Su Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kirli Su Görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatındaki konularının zorlu olacağı bir döneme gireceği anlamına gelmektedir. Bazı borçların altına gelebileceğine, dertler ve sıkıntılarla uğraşacağı anlamına da gelir. Bir başka rüya alimlerine göre ise rüya sahibinin kötü bir haber alacağına ve bu haber yüzünden uzun bir süre çok üzüntü çekeceği olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibi için bu rüya tabiri kötü yorumlansada gerçek hayatta gördüğü rüyadan çok etkilenmemelidir. Karşılaştığı maddi ve manevi sorunları hızlı ve sorunsuz bir şekilde üstesinden gelmesi rüya sahibinin yaşamı için faydalıdır.

Rüyada Çamurlu Su Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çamurlu Su Görmek, rüyayı gören kişinin çok sıkıntılı bir dönem içerisine girdiğini anlatmaktadır. Rüyada çamurlu su görmek genel olarak kişinin buhranlı ve sıkıntılı bir dönem geçirdiği anlamını ifade etsede ayrıca rüya sahibinin ufak tartışmaları bile çok ciddi boyutlara taşıdığı anlamına da gelmektedir. Rüya sahibinin bir süreliğine huzurlu ve mutlu yaşamından uzaklaşıp sürekli kavga edeceğine işaret eder.

Rüyada Berrak Su Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Berrak Su Görmek, rüya sahibinin sağlıklı ve uzun ömürlü bir yaşam süreceğine delalet eder. Hem ruhsal hemde fiziksel açıdan rüyayı gören kişinin iyi bir yaşam süreceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin çok uzun bir yaşam süreceğine ve bu yaşamı aile ile beraber huzurlu bir yaşam tarzına dönüştüreceği üzerine yorumlanır.

Rüyada Su Dökmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Su Dökmek, rüya sahibi suyu temiz bir yere veya toprağa döküyorsa kendisinin meyve alacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi evli ise bu meyve hayırlı bir evlat anlamına gelir. Bekar ise çok güzel bir kısmet gemisinin açılacağına işaret eder. Rüya sahibinin bir hastası varsa iyileşeceği anlamına da gelir. Rüyada su dökme tabiri iki şekilde yorumlanmaktadır. Güzel olan şeylerin yanı sıra eksiklik olarak da yorumlanmaktadır. Bazı rüya alimleri, rüya sahibinin sıkıntısının açıklığa kavuşacağı olarak yorumlamışlardır. Diğerleri ise, su dökme tabirini yücelik mertebesine ulaşmak olduğu şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada Su Kuyusu Bulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Su Kuyusu Bulmak, günümüzde bu rüya tabiri pek çok şey anlam ifade etmese de eski zamanlarda çok büyük bir öneme sahiptir. Bundan dolayı rüya tabircileri bu rüya konusu hakkında birden farklı fikirler beyan etmişlerdir. Rüya sahibinin su kuyusu görmesi, çok uzun süren bir hasretin sonlanacağı olarak yorumlanmıştır. Ayrı değerli bir şeye rastlanılacağı anlamına da gelmektedir. Kişi para istiyorsa en fazlasını, kısmet istiyorsa en güzelini, mevki istiyor ise en yüksek mertebeye ulaşacaktır. Yani kişinin rüyasında su kuyusu bulması her zaman en değerli olacaktır.

Rüyada Su Satmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Su Satmak, eski İslam alimleri herhangi bir kişinin rüyasında su sattığını görmesinin, doktorluğa işaret ettiği olarak yorumlamışlardır. Su, doğa içerisinde bulunan en saf kaynak olduğundan, güzellik ve sağlık için en güzel bileşiktir. Birçok elementin birleşimi ile ortaya çıkan bu mucize, dünya içerisindeki insan ve bütün tüm varlıkların vazgeçilmez bir kaynağıdır. Eski İslam tabircileri rüya sahibinin su sattığını görmesinin mutlaka doktor olacağı görüşünde yorumlanmıştır.

Rüyada Suya Dokunmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Suya Dokunmak, rüya sahibinin rüyasında su görüp dokunduğunu gören kimse, günahlarından arınmak için bir yol bulacağı anlamına gelmektedir. Saflık ve temizlik anlamına gelen su kişinin birçok bakımdan temizlenmesi için de kullanılan bileşkedir. Bu yüzde kişinin rüyasında suya dokunduğunu görmesi güzel yorumlanmıştır.

Suya dokunan rüya sahibini gerçek yaşam içerisinde iyilik göreceği şeklinde yorumlar vardır. Yine rüya sahibinin işlemiş olduğu yanlışlardan, Allah yoluna döneceği anlamına gelmektedir. Suya dokunup onu eline ve yüzüne sürmek, bilgelik ve alimlik mertebesine yükselmeyi ifade eder.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!