Alfabetik Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüyada silah görmek ne anlama gelir?

Rüyada silah görmek, sanıldığının aksine hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Rüyada silah görmek; zafer, kudret, güç, saygınlık, yükselme, başarı, mevki ve rütbe gibi tabirleri bulunmaktadır.

Rüyayı gören kişinin üzerinde silah olduğunu görmesi sanılanın aksine oldukça iyidir. Gören kişinin bütün sorun ve sıkıntılarından kurtulacağına yönelik işaretler taşımaktadır. Sağlık problemleri, borçlar, dertler, endişelerden ve kaygılardan bireyin arınacağının delaletidir. Silah rüya tabirlerinde güven ve kurtuluş kelimelerine karşılık gelmektedir. Rüyanızda silah görmek bireyi tehlikelerden koruyacaktır.

Rüyayı gören kişinin rüyasında silahı kullandığını görmesi ise kişinin isteklerinin gerçekleşeceği olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin silahla donanması o kişinin başarıya, zafere ve fırsata donanması olarak değerlendirilmektedir. Bu kişinin ayrıca bahtının ve şansının da açılacağına işaret eder. Kim, rüya yorumcuları tarafından da bu gören kişinin bahtının açılacağına işaret etmektedir. Hastalıkların geçeceğine, kıtlık içerisinde ise bireyin yakın zamanda bolluğa berekete ereceğine işarettir.

Rüyada silah görmenin çeşitli tabirleri bulunmaktadır. Silahı nasıl gördüğü, kullanması veya birini kullanırken görmesi rüya yorumunu değiştirebilir.

Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada silah sesi duymak; kötü bir haber duymak ile eleştirilmektedir. Kötü haberin rüyayı gören kişinin moralini bozacağı ve uzun bir süre yapması gereken sorumluluklarından kaçacağını belirtmektedir.

Rüyada silah sesi duymanın başka yorumcular tarafından tabiri ise gizli olan konuların ifşa edileceği anlamına gelmektedir. Bu durum direkt rüya sahibi ile alakalı olabileceği gibi başkasının gizliliğinin açıklanması da olabilmektedir. Bu rüyanın işaret ettiği konuların geneli kötüye yorumlanmaktadır. Diğer konulardan birisi de yaşanılacak olan kaygıya alamet etmesidir. Kaygının nedeni küçük bir şey olsa bile rüyayı gören kişi bunu gereksiz yere büyütebilir.

Rüyada Silah Kullanarak Ateş Etmek

Rüyada silahı kullanarak ateş etmek; rüyayı gören kişinin etrafında olan kişilerden birinin dost görünümlü olup dost olmadığına işaret etmektedir. Etrafınızda bulunan kişilerin samimiyetsiz olmaları ve rüya sahibinin bunun farkında olmaması olarak açıklanmaktadır. Rüyayı gören kişi bu rüyayı gördükten sonra bunların ortaya çıkacağını yakın zaman içerisinde görecektir. Bunun sonucunda da etrafındaki bazı ortamlardan ayrılmaya ve kopmaya başlayacaktır. Bu durumu başka rüya tabircileri kişinin arkadaş ortamından başkalarının ayrılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca bunun sonucunda da rüyayı gören kişiyi yeni başlangıçlar bekliyor demektir.

Rüya İçerisinde Silah Sıkmak

Rüya içerisinde silah sıkmak; rüyayı gören kişinin işinde ve genel olarak sosyal hayatında ahlaklı olduğunun tanımlar. Kişinin bu huyunun insanlar tarafından oldukça bilindiğine ve insanların onu bu özelliği ile sevdiğine işarettir. Bu rüyayı gören kişi genellikle oldukça geniş çevreye sahip olmaktadır. Kişinin temiz kalbi ve ahlaki yapısı nedeniyle çevresi tarafından önemli bir kişi olarak görülmesini sağlamaktadır. İnsanlar bu rüyayı gören kişilere karşı genellikle önyargılı olarak yaklaşmazlar. Bunun başlı sebebi ise çevresindeki insanlara olabildiğince güven aşılaması olarak belirtilmiştir.

Rüyada Silah Kullanmak

Rüya içerisinde silah kullanmak; rüyayı gören kişi tarafından güç gösterisinde bulunması gerektiğinin göstergesi olarak yorumlanır. Kişinin etrafındaki bireylere ve en önemlisi düşmanlarına karşı kendini daha yüksek göstermesi girişimi olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi bunu kendi yapabildiği gibi rüyasında başka birini silah kullanırken de görebilir. Bu davranışları sergileyen kişi yaptığı güç gösterisine rağmen beklenen itibarı kazanamayacaktır. İnsanlar bu olaydan dolayı kendisine saygı duymayacaklardır. Bunun sonucunda rüyasında silah kullanan kişi hayal kırıklığı yaşayabilir. Fakat hayal kırıklığı yaşamasına rağmen bu amacından vazgeçmeyecek ve güç gösterilerine devam edecektir. Sürekli hüsrana uğrayacağı gerçeğini kabüllense bile kişi bu huyundan kolay kolay vazgeçemez.

Diğer rüya tabirleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu