Alfabetik Rüya Tabirleri

PRüya Tabirleri

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek, bazı rüya tabircilerine göre bereket ve bolluk olarak yorumlanır iken, bazılarına göre de keder, üzüntü şeklinde ifade edilir. Burada önemli olan paranın kağıt veya madeni olması, eski veya yeni olması, vermek veya almak gibi durumların farklı şeylere işaret ettiğini bilmektir. Yazının devamında bu durumlarla ilgili rüya yorumlarını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada kağıt para görmek, yalan söze delalet eder. Rüya sahibinin kötü, doğru olmayan sözler duyacağına ve bu sebepten dolayı da kedere, üzüntüye düşeceğine işaret eder. Rüyada kağıt para harcamak, güvenilir olmayan bir kişi ile tanışmaya yorulur. Tomar şeklinde kağıt para görmek ise rüya sahibinin yarım bıraktığı işe delalet eder. Bazı rüya yorumcuları ise kağıt paranın aile içi bazı tartışmaları işaret ettiğini söylemektedir. Rüyada kağıt para almak ise rüyayı gören kişi için sıkıntıya işaret eder.

Rüyada Madeni (Bozuk) Para Görmek

Rüyada madeni para görmek, hayırlı ve güzel rüyalar arasındadır. Şöyle ki; rüyayı gören kişinin sıkıntıları varsa bu sıkıntıların biteceğine; bekar ise hayırlı kısmete; ticaret ile uğraşıyorsa berekete işaret eder. Rüyada bozuk para verdiğini görmek, rüyayı gören kişinin hayır yapacağına delalet ederken eğer dilenciye veya yardıma muhtaç birine verdiğini görmek ise mutluluk olarak yorumlanır.

Rüyada Para Almak

Rüyada birinden para almak, rüyayı gören kişinin önceden yaptığı bir işten kazanç sağlayacağı şeklinde yorumlanır. Bazen de rüya sahibinin geçmişte yaptığı bir hayırdan dolayı işlerinin rast gideceğine de delalet eder. Bazı rüya yorumlarına göre ise, rüyayı gören kişi, parayı aldığını gördüğü kişi yüzünden sıkıntıya düşecektir, şeklide yorumlarlar.

Rüyada Para Vermek

Rüyasında para verdiğini gören kişi, bazı dertlerini ve sıkıntılarını yakın gördüğü kişilerle paylaşacak, bu durum rahatlamasını sağlayacak şeklinde yorumlanır. Rüyada birine borç para vermek, rüyayı gören kişinin, parayı verdiği kişiyi sıkıntı yaratacak bir durumda bırakacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Para Saymak

Rüyada para saymak, hayırlı olmayan rüyalardandır. Rüyayı gören kişinin elinin sıkı olduğuna, çevresine yardımcı olacak gücü varken olmadığına yorulur. Bazı alimler bu rüyayı gören kişilerin sadaka vermesinin hayırlı olacağını ifade ederler.

Rüyada Para Kaybetmek

Rüyada para kaybetmek, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi boşluk yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bir işten dolayı zarara uğrayacağı ya da ruhsal olarak sıkıntıya düşeceğine işaret eder.

Rüyada Yırtık Para Görmek

Rüyada yırtık para veya eskimiş para görmek, rüyayı gören kişinin emeksiz ve helal olmayan kazanç sağladığına ve bu durumdan dolayı sıkıntıya düşeceğine yorulur. Alimler böyle rüya gören kişinin tövbe etmesi gerektiğini ifade ederler. Eğer rüyada böyle bir parayı birine verdiğini görmek ise rüya sahibinin yalan söyleyeceğine delalet eder.

Rüyada Ölen Birinden Para Almak

Rüyada ölmüş birinden para aldığını görmek, her türlü bolluk ve bereket olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin mal varlığının artacağına, çevresine yardımcı oldukça bereket kazanacağına yorulur.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!