Alfabetik Rüya Tabirleri

LRüya Tabirleri

Rüyada Lokum Görmek,Rüyada Lokum Yemek

Rüyada lokum görmek, lokumun rengine göre veya görülme şekline göre farklı şekilde yorumlanabilir. Bu yazıda lokum ile ilgili olabildiğince görülebilecek, rüya çeşitlerine göre yorumları okuyabilirsiniz.

Rüyada Lokum Görmek

Rüyada lokum görmek, rüyayı gören kişi için hayırlıdır. Şöyle ki rüyasında lokum gören kişi, mutlu olacağı güzel bir haber alacak ve bu haber sonrasında rüya sahibinin hayatı sevdikleri ile birlikte, huzurlu ve bereketli şekilde devam edecek şeklinde yorumlanır. Rüyada lokum görmek bazen de bebeğe delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre ise doğum, nişan, evlilik veya iki sevgilinin kavuşması şeklinde yorumlamaktadır.

Rüyada Lokum Yemek

Rüyada lokum yemek, genel anlamda kısmet olarak yorumlanır. Bazen yine güzel bir haber olarak yorumlanırken, tatlı söz duymaya da delalet eder. Rüyada lokum yediğini görmek, eğer rüya sahibi hasta ise iyileşeceğine, dertli ise devasını bulacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Lokum Görmek

Rüyada beyaz lokum görmek veya yemek, rüya sahibinin sıkıntılarından, dertlerinden kurtulacağına işaret eder. Rüyada beyaz lokum, yakın çevre ile de güzel birliktelikler yaşanacağı şeklinde de yorulur.

Rüyada Sarı Lokum Görmek

Rüyada sarı lokum görmek veya yemek, rüyayı gören kişinin sağlıklı bir ömür geçireceğine işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi hasta ise en yakın zamanda iyileşir şeklinde yorulur.

Rüyada Siyah Lokum Görmek

Rüyada siyah lokum görmek, rüyayı gören kişi için pek de hayırlı değildir. Sıkıntılı günler geçireceği şeklinde yorumlanırken bazen de rüyayı gören kişinin başladığı işi istediği gibi bitiremeyeceği şeklinde de ifade edilir.

Rüyada Renkli Lokumlar Görmek

Rüyada renkli lokum görmek, rüya sahibinin birbiriyle bağlantılı bir çok güzel haberler alacağına ve bu haberler sayesinde bir çok da güzellikler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Lokum Vermek

Rüyada lokum vermek, rüyayı gören kişinin çevresine yardımda bulunacağına işaret eder. Rüya sahibinin iyiliksever biri olduğuna yorumlanır.

Rüyada Lokum Almak

Rüyada lokum almak, rüya sahibinin güzel ve hayırlı işler yapacağına, arzu ettiği hayatı elde edeceğine yorumlanır.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!