Alfabetik Rüya Tabirleri

Rüya TabirleriK

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek kimi rüya tabircisine göre kötü, kimisine göre ise iyi olarak yorumlanmaktadır. Kedi görmenin yanı sıra kedi ile alakalı görülen birçok rüya tabiri farklı bir şekilde yorumlanmaktadır. Kedi, genel anlamı ile kadın bir düşman olarak yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi bekar bir kadın ise kısmetinin bulun zaman içerisinde kapalı olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Kedi Görmek Nedir?

Rüyada kedi görmek pekçok rüya tabirlerinden biridir. Bu rüya tabiri, uzun zamandır görüşmediğiniz genç bir kadından çok kötü haberler alacağınız anlamında yorumlanmıştır. Kedi görmek, bunun yanı sıra bazı rüya tabircilerine göre ise iyi anlamda yorumlanmaktadır. 

Rüyada Kedi Görmek Neye İşarettir?

Rüya tabirlerinden biri olan kişinin rüyasında kedi görmesi, ev içerisinde ciddi huzursuzluklar çıkabileceğine işaret etmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre ise kedi, bereket ve bolluk anlamına gelmektedir. Kediler gerçek hayat içerisinde itaatkar olmayan ve ani hareket eden hayvan olarak bilindikleri için asiliği simgelemektedir. Başına buyruk hareketleri ile bilinen kedileri rüyada görmek, kişinin yaşam içerisinde birtakım problemlerle karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Fakat bu problemlerin geçici ve küçük olduğu unutulmamalıdır. Kimi rüya tabircilerine göre ise kişinin rüyasında birden fazla kedi görmesi kız çocuğu olarak delalet etmektedir.

Rüyada Küçük Yavru Kedi Görmek

Kediler sizler için rehber olarak görünsede yeniden doğumunuz sırasında size borç vermekte olan bir el olduğu bilinmelidir. Rüyada küçük yavru kedi görmek rüya tabiri, yaşamınızda yeni bir yön ve büyük bir değişiklik yapacağınız anlamına gelmektedir. İlk başlarda bu değişikliği kabul etmeyebilirsiniz. Bu, sizin yapmış olduğunuz bir seçimdir. Ancak sonucunda hayatınız boyunca bu karardan etkilenebilirsiniz. Yeniden doğumunuzu kabul etmeye hazır hissettiğiniz zamana kadar bu rüya çeşidini görebilirsiniz.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Kediler genel olarak üst dünya ile yeraltı dünyası arasında bulunan kapıların büyüsünü, bağımsızlığını, savaşma yeteneğini, birçok yaşamı, koruyucularını temsil etmektedir.

Bir kedi, rüya içinde bile kişinin dikkatini çekebilir. Böylece size rehberlik edebilmek için bulunduklarını fark edersiniz.

Rüyada kedi yavrusu görmek rüya tabiri, hayatınız bir anlamda iyiye dönüş yapacağına işarettir. Bulunduğunuz hayat içerisinde ortaya çıkan büyülü ve efsanevi zamanı çevreleyen bir mesaj alırsınız. Bu noktada bağımsızlık ve özgür düşünce her zamankinden daha da önemlidir. Monoton hayat süren kişilere iyi haberler gelecektir. Bu rüya tabiri size güçlü ve yeni enerjileri de beraberinde getirmektedir. Yaşam içerisinden bulunan hem ışığı hem de karanlığı sunmaktadır. Akıllıca tercihler yapmak size kalmıştır.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Kediler kadınsı cinsiyeti, sezgiyi, yaratıcılığı ve kırılganlığı sembolize etmektedirler. Rüyada beyaz kedi görmek rüya tabiri, kedinin eski sembolizesini korurken rüyayı gören kişinin yaşam sorunlarının ve benzersiz kişiliğini yansıtır. Bu rüya tabiri, rüyanın koşullarına girebilmek için açıklık gerektirmektedir. 

Rüyayı gören kişi, kedilerin kendisi için ne anlama geldiğini iyice düşünmelidir. Kediler o adamın kadını tarafını yada kadınları temsil eder. Bir kadının rüyasında beyaz kedi görmesi, sezgiyi, cinsel gücü ve kırılganlığı temsil eder. Kadının kendini karışık veya savunmasız hissettiği anlamına gelebilir. Durum böyle olunca da erkek, hayatına alacağı bütün kadınlara karşı temkinle yaklaşır.

Rüyada Kedi Saldırması

Kedilerin bencil ve klişesi uzak olarak bilinse de bazı insanlar hakkında sezgisel olarak sahiplerine ayarlandığı ve bir çeşit altıncı hisleri olduğu bilinir. Kediler çok sakin bir biçimde hasta olan sahiplerinin yanında otururlar, iyileşene kadar onlara göz kulak olurlar. Ancak rüyada kedi saldırması rüya tabiri, kişinin kendine iyi bakması ve sezgileri konusunda daha dikkatli olması gerektiği anlamına gelmektedir. Kedi sever bir insan olmasanızda olsanız da, rüya içinde görülen kedinin size ne anlatmaya çalıştığını anlamaya çalışmalısınız. Getirdiği mesaj hayatınızı çok daha iyi bir hale getirebilmektedir.

Rüyada Kedi Sevmek

Kedi, kişinin özgürlük arzusunu da beraberinde getirmektedir. Rüyada kedi sevmek rüya tabiri, ılımlılık ve esneklik anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişilerin, rutin düzeninizi bozmamanız ve düşünme tarzında daha esnek bir yapı için değişiklikler yapmanız anlamına gelmektedir. Kedinin anlamı sırlara odaklanmaktadır. Bazı rüya tabircilerinin yorumlarına göre bu rüya tabiri, karşı tarafın hakkınızdaki sırlarını öğrenmek istediğinizi arzulamaktadır. Kedi, size yakın olan birisinin hayatınızı çok büyük bir şekilde etkileyebilecek veya bir sırrının açığa çıkacağı anlamına gelmektedir. 

Rüyada Kedi Isırması

Rüyada kedi ısırması rüya tabiri, kedi sembolizminin sizi daha da çok risk almaya teşvik etmesi anlamına gelir. Bu tür fırsatları yakalamak için tereddüt etmemelisiniz. Risk almak konusunda sorumlu ve dikkatli olup sonuçları düşünmelisiniz. Bu rüya tabiri, etrafınızda olup biten her şeye yakından bakmanıza ve karanlıkta net bir şekilde görmenize işaret etmektedir. Genelde işler göründüğü gibi değildir. Rüyayı gören kişi erkekse, hayatında bulunan kadının ona karşı sert bir tutum sergilediğini anlatır. Bu aynı zamanda, kişinin kendi kadınsı tarafı ile mücadele ettiği anlamına gelmektedir. Bu rüya tabirinin başka bir anlamı ise, birinin sizi aldatmaya veya kandırmaya çalıştığıdır. Bu gibi durumlarda arkadaşlarınızı kendinize daha yakın tutmalısınız.

Rüyada Siyah Kedi Görmek

Rüyada siyah kedi görme rüya tabiri, bilinenin aksine ölümü veya talihsizliği temsil etmemektedir. Ne şekilde görülürse görülsün, rüyada kedi görmek algılayıcı bir insan olduğunuzu anlatır. Gözlemci ve çok zeki olduğunuzu anlatır. Bu rüya tabiri, kişinin kendi kendisine yetebilen bir insan olduğu anlamına gelir. İnsanlardan nadiren yardım istersiniz ve bazı şeylerin nasıl gerçekleşeceğini bilirsiniz. Kısacası bu rüyayı gören kişiler doğal şehvetlidir. Bu da kişiyi hem kadınlar hem de erkekler içerisinde çekici kılmaktadır.

Rüyada Birden Fazla Kedi Görmek

Rüyada birden fazla kedi görmek rüya tabiri, bulunduğunuz hayatın monotonlaştığını ve buna çözüm olarak hayatınızı renklendirmeniz gerektiği anlamına gelir. Hayatınıza küçük heyecanlar katıp, sizi nerelere götüreceğine bakın. Bu dünya hakkındaki bakış açınızı oldukça değiştirecektir. 

Bu rüya tabiri, sahip olduğunuzu hayal etmek, başka kişileri her zaman yanılgılara veya yalanlara dayanarak manipüle etme çabanızı temsil edebilir. Rüyadaki kediler sevilme, iyi hissetme veya öznel şeyler hakkında daha rahat hissetme isteğinizi yansıtabilir. Çünkü gerçek şeyleri görmezden gelmek çok daha iyi hissettirir. Bu rüya tabiri, kimi rüya tabircilerine  göre sert ya da acı gerçeği hissetmemek için kişinin kendisine yalan söylediğini anlatmaktadır. Kediler, sizi daha çok sevebilmek için başka insanlara karşı yalan söylemek ile sembolize olunur.

Rüyada Kedi Kovalamak

Rüyada kedi kovalama rüya tabiri, sorumlu hissettiğiniz fanteziler ya da inançlar anlamına gelir. Rüyada kedi kovalamak kanıtlanması zor ve güçlü bencil inançları yansıtmaktadır. Bu rüyayı gören kişi gerçek yaşamı içerisinde başarısız olduğunu düşünebilmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre ise, bu rüya tabirinin anlamını güç,para ya da diğer kişilerden çok daha iyi olma konusu içindeki tanrısal inanç olarak belirtmişlerdir. Böylece kişinin iyi niyetleri olan bazı şeylere inandığı anlamına gelmektedir. İnsanlara yardım etme isteğinizi teşvik eden ya da sizi daha çok olumlu veya ahlaki bir zihniyet içerisinde tutmakta olan fantezilere sahip olduğunuz anlamına gelir.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu