Alfabetik Rüya Tabirleri

KRüya Tabirleri

Rüyada Kar Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kar Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kar görmek Ne Anlama Gelir, genel olarak rüya yorumcularınca iyiy yorumlanmaktadır. Kar görmek hasta olan kişilerin şifa bulmasına, iyileşmesi anlamına gelir. Kış ayında kar yağdığını görmek; dertten, kederden kurtulacağın anlamına gelmektedir. Kış aylarında rüyada görülen kar işlerin ertelenebileceğine işaret etmektedir. Bu işler rüyayı gören kişinin yakınlarından birinin hasta düşeceğine, planlanmış olan seyahatlerin iptal olacağına, para bekleniyorsa o paranın gelmeyeceğine yorumlanır. Şam doğumlu Nablusi’ye göre rüyada kar ve ateşi görmek hayırlı işlere yol açmaktadır. Başka betimlemelerde ise rüyanızda eğer kar yağıyorsa siz şemsiyenizi kullanıyorsanız bu olay bundan sonra yaptığınız işlerde daha dikkatli olacağınızı gösterir. Bundan sonraki yaşamınızda aldığınız kararlara, davranışlarınıza daha dikkat edeceksiniz. Rüyada göreceğiniz karın çabuk bir şekilde erimesi, yaşayacağınız sıkıntılı dönemleri çabuk bir şekilde atacağınız anlamına gelir. Genel olarak rüyada kar görmek iyiye yorumlansada gören kişiye, nasıl gördüğüne, hatta gördüğü mevsimin bile farklı yorumlanmasında etkisi vardır. O yüzden rüyayı sadece kar gördüm olarak betimlenmemeli.

Rüyada Kar Yağması

Rüyada kar yağmasını görmek yakın çevrenizde kısa süre içerisinde yakınlarınız arasında bir olayın patlak vereceğinin işaretçisidir. Ve sizin bu olay karşısında tepkisiz kalacağınıza, sinirden güleceğinize işaret etmektedir. Rüyada kar yağıyor ve siz şemsiye tutuyorsanız; bu da yaşanacak olayların sonuçlarından kendinizi koruyacağınız, korkmayacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada kar yağması aslında okuduğunuzda kötü yorumlansada gerginlik oluşturacak olayın en kısa sürede çözüme kavuşacağını bilmenizi isteriz.

Rüyada Kar Yemek

Rüyada kar yemek rüyayı gören kişinin gördüğü gerçek zaman diliminin mevsimiyle alakalı yorumlanır. Rüyayı gören kişi bu rüyayı gördüğünde gerçek hayatta mevsim yaz ise bu rüyayı gören kişinin genel hayatıyla ilgili sorunlar yaşayacağı anlamına gelir. Eğer rüyayı kış ayında görüyorsanız bu rüyayı gören kişinin sevineceği bir olay olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kar Fırtınası
Rüyada Kar Fırtınası

Rüyada Kar Fırtınası

Rüyada kar fırtınası görmek veya benzeri durumların görülmesi rüyayı gören kişinin kötü bir duruma gireceğini bize gösterir. Bu kötü durumda olan kişi içerisinde bulunduğu durumu tersine çevirmek için yapacağı her şeyin engellenmesi de bu rüya kapsamına girmektedir.

Bunların dışında rüyada kar fırtınası görmek, rüyayı gören kişinin özel yaşamında ilişkilerinde soğukluklar olacağına işaret eder.

Rüyada Kar Küremek

Rüyada kar küremek, hayatınızı baştan sona değiştirmek için kararlar alacağınıza işaret etmektedir.  Bu yaşantınızı yenilemenenize ve kötü durumlardan kurtulmanıza yarayacaktır.

Rüyada kar kürediğini görmek kişinin de bir telaş içerisinde olduğunu gösterir. Bu durum hatta değiştirmek istediğiniz yaşantıdan o denli uzaklaşmak için aceleci davrandığınıza da yorumlanabilir.

Rüyada Kar Süpürmek

Rüyada kar süpürmek, şu an yaşadığınız bazı sorunlardan kurtulmak istediğiniz anlamına gelir. Bu durumları atlatmak için elinizden geldiğinden fazlaca bir gayret göstereceğinize ve işin sonunda bu sıkıntılı dönemi atlatacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Kardan Adam Görmek

Rüyada kardan adam görmek, kişi eğer iş hayatının içerisinde ise bir konu hakkında yada bir kişi hakkında yalan söylediği anlamına gelmektedir. Bu durum kasti söylemek olarak yorumlanmamalı kişi yalan söylemeye mecbur kalmış olabilir.

Rüyada Yaz Mevsiminde Kar Yağdığını Görmek

Rüyada yaz mevsiminde kar yağdığını görmek, günlük yaşantınızda veya iş hayatınızda sizi büyük zorlukların ve engellerin beklediği anlamına gelmektedir. Bazı durumlarda ise iş hayatınız veya özel hayatınızda normalde yapmayacağınız durumları yapmanıza yani saçma davranmanıza işaret eder. Yaptığınız bu yanlış davranışlara daha dikkat etmeniz yönünde yorumlanır.

Rüyada Kar Yığıntısı Görmek

Rüyada kar yığıntısı görmek, iş hayatınızdaki yaşayacağınız zorluklar olarak yorumlanır. Gördüğünüz karın çokluğu, sorunların büyüklüğünü göstermektedir. Rüyanızda eğer kar yığıntısı görüyorsanız yakınlarınızdan biri veya iş arkadaşlarınızdan bazıları ilerlemenizi kıskanıp onu engellemeye çalışacaktır.

Rüyada Çığ Görmek

Rüyada çığ görmek, yakın akrabalardan biri yüzünden veya çevrenizde sevdiğiniz bir dost yüzünden büyük sıkıntılara gireceğiniz yönünde yorumlanır. Rüyada gördüğünüz çığ düşüyorsa bu da hiç beklemediğiniz bir anda güzel bir haber alacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Kar Topu Oynamak

Rüyada kar topu oynamak, arkadaşlık ilişkilerine önem verdiğinizi göstermektedir. Ancak bazı durumlarda yalnızlık hissetme ve bununla birlikte gelecek sosyalleşme isteğini ortaya çıkaracaktır. Rüyada kar görmek yakın akrabalar yada iş arkadaşlarınız arasında tatlı bir rekabet ortamı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Karda Uyumak
Rüyada Karda Uyumak

Rüyada Karda Uyumak

Rüyada karda uyumak, çevrenizdeki insanlarla bağlantınızı tamamen kopardığınız anlamına geliyor. Bazı rüya bilimcilerine göre bu durum kişinin başka arkadaşlıklara ihtiyacı olduğu yönde yorumlanır. Rüyada kar üstünde uyuya kalmak eğer kişi bir suç işlediyse cezaevine gireceğini gösterir. 

Rüyada Kar Üstünde Yürümek

Rüyada kar üstünde yürümek, kar üstünde olmasını özellikle belirttim çünkü karın altında yürümek başka bir şey yorumlanıyor. Kişi hayal ettiği şeyler için sürekli çaba gösterecek. Karşısına çıkacak engelleri aşacak ve sıkıntılarını çözeceği yönde yorumlanmaktadır. Kişinin bu yolda attığı tüm adımlar bol kazanç ve başarı olarak kişiye döneceği belirtilmiştir. Bunu yanı sıra kişi sağlık sorunları yaşıyorsa onlarında çözüme erişeceği, rahat edeceği yönünde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kar Altında Yürümek

Rüyada kar altında yürümek, yapılacak hayırlı bir işin büyük karşılıklar bulduğu bir zamanda yaşanacak kötü olaylarla istenmeyen şeyler yaşanacağına işaret eder. Çevrenizde bulunan ihtiyaca muhtaç birinin vereceğiniz destek ile ile durumunun toparlayacağına delalet eder. Birey aslında rüyasında karın altında yürüyorsa kendi kalıplarını kıracağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Mevsimsiz Yağan Karı Görmek

Rüyada Mevsimsiz Yağan Karı Görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında ortaya koyduğu üstün başarının başkaları tarafından kıskanılması olarak yorumlanır. Bu kıskanma kişilerin fitne yapmasına neden olur. İş yerindeki rakipleri bazı oyunlar oynayacaktır, işten kazanılacak tutarların bu yüzden heba olacağı yorumcular tarafından yorumlanmaktadır.

Rüyada Eve Kar Yağması 

Rüyada eve kar yağması, hem aile açısından hemde kişinin iş hayatı açısından iyiye yorumlanan bir rüyadır. Eve yağan karın şiddetine göre farklı farklı yorumlamalar mevcuttur. Kar yağışı şiddetliyse sıkıntı çekeceği ve bunun sonucu olarak üzüleceği bir olay yaşayacağı anlamına geliyor. Aynı zamanda işlerin yavaşlamasına, aksamasına, yakınından bir arkadaştan kötülük göreceğine ve aile arasına fitne sokacak birilerinin olacağına işaret etmektedir. Rüyada gördüğünüz kar yağışı şiddetli değilse, iş hayatında başarıya gideceğine, yaptığı işin takdir edileceğine işaret eder. Aile yaşantısı içinde haneye bolluk geleceğine, ailevi sorunların çözüleceğine hatta yeni gönül ilişkileri kurulacağına yorumlanır. Eve kar yağması hem iyi hem kötü yorumlansada genel olarak yağışın şiddetli olmadığı sürece kişinin hayrına yorumlanır.

Rüyada Kar Toplamak

Rüyada kar toplamak, kişinin yapacağı işlerin çok güzel sonuçlanacağına hatta o işlerde çok güzel paralar kazanacağına işaret etmektedir. Yaptığı çalışmalarla adından sürekli bahsettireceği, mutlu ve huzurlu bir evlilik yaşayacağı, herkes tarafından sevilen bir kişi olacağına delalet eder. Rüyada kar toplamak her yanıyla çok hayırlı bir rüyadır. Hatta rüyada kar toplamak hayırlı bir evlada sahip olacağın anlamına da gelmektedir. Aile tarafında ise hanenin yaşadığı tüm sorunların çözüleceğine, aileye huzur geleceğine, ailede hasta olan kişilerin iyileşmesi yönünde yorumlanır. 

Rüyada kar görmek bazı durumlarda kötü yorumlansada genel olarak hayra yorumlanan bir rüyadır.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!