Alfabetik Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüyada Jandarma Görmek Rüya Tabiri Ne Anlama Gelir?

Rüyada üniformalı veya rütbeli bir jandarma görmek, şöhret ve şana yorumlanan bir rüya tabiridir. Aynı zamanda rüyada jandarma görmek kuvvet ve güvenlik anlamına gelir. Kişinin rüyasında kendisini jandarma olarak görmesi, rızık ve başarı için tüm gücünü kullanarak çalışması gerektiğini ifade eder. Rüya tabirine göre eğer rüyada jandarma birliği görülüyor ise, şan, sevinç ve şerefe delalet eder. Ayrıca rüyada jandarma görmek, şehir dışı yolculuk yapılacağına da işaret eder.

Rüyada Jandarmadan Kaçmak

Bazı rüya tabircilerine göre rüyada jandarmadan kaçmak rüya tabiri, dünyadaki bütün herkesin kurtuluşa ereceği olarak yorumlanır. Bu sebepten dolayı rüyada jandarmadan kaçmak, rüyayı gören kişinin, büyük bir istek ve heves ile yapacağı işte ziyana uğrayacağı anlamına gelir. Fakat bu iş sürecindeki çalışmadan kazanılan tecrübe ve deneyim ile yeni işlere girdiğinde çok büyük başarılar kazanmasına da işaret edilir.

Rüyada Jandarmayla Kavga Etmek

Rüyada jandarmayla kavga etmek rüya tabirinin yalnızca bir sonucu bulunmamaktadır. Kişinin rüyasında jandarmanın evine gelmesi rakiplerini mağlup edeceğine işaret eder. Jandarma tarafından tutuklanmak, rüya sahibinin çevresinde bir tehlike olduğuna yorumlanır. Jandarma tarafından rüya sahibi tutuklanmıyorsa eğer rakiplerini bozguna uğratacağına delalet eder. Tutuklaması ise çevresinde var olan bir tehlike demektir. Rüyada jandarmayla kavga etmenin farklı bir yorumu da birine karşı nefret ve kin beslemeye veya nifak tohumları ekileceğine işaret eder.

Rüyada Yolda Jandarma Görmek

Rüya sahibinin kırsal bir kesimde yol uygulamasında bulunan jandarma ekibi ile karşılaştığını görmesi, güven içinde olmaya ve müjdeye işaret eder. Şehir içine ya da başka yerleşim alanına jandarma girdiğini görmesi, orada olağan dışı bir olay olacağına ve yağmur yağmasına işarettir. Rüyada yolda jandarma görmek genelde hayırlı olarak yorumlanır. Rüya tabirine göre kişinin, hayatının rahat geçeceğine ve kendisinin korunduğuna delalet eder.

Rüyada Jandarma Aramak

Rüyada jandarma aramak, kişinin sorun ve sıkıntılarından kurtulacağına, tövbe etmek ve istiğfar etmesine işaret eder. Rüyada yardım amacıyla jandarmanın yer aldığı karakolu aramak, rüyayı gören kişinin yardım ettiklerinden güzel sözler alacağına ve saygı duyacağına işarettir. Rüya tabiri, yapılan yorumlara göre genel olarak hayra yorulur.

Rüyada Jandarmanın Eve Gelmesi

Rüyada jandarmanın eve gelmesi, rüyayı gören kişinin düşmanları tarafından herhangi bir zarar görmeyeceğine delalet eder. Ayrıca ev içerisinde bulunan işlerin de yolunda ve düzgün gideceğine yorumlanır. Rüya tabiri, birçok tabirlere göre farklı yorumlanmaktadır. Bazen de jandarma intikam alma hissini çağrıştırır. Kimi zaman da uzun bir ayrılığa delalet eder. Bazılarına göre ise sevinmeyi ve hasret çekmeyi simgeler.

Rüyada Jandarma Olmak

Rüyada jandarma olmak, rüyayı gören kişi için hayra yorumlanan bir rüya tabiridir. Rüyada eğitim yaptığını ve jandarma olduğunu görmek, yolculuk adına bir işaret anlamına da yorumlanır. Ayrıca rüyada bir jandarma ile birlikte olmak kişinin müjdeli bir haber almasına da yorumlanır. Rüya sahibinin kendisini bir karakol içerisinde jandarma olarak görmesi, yapacağı bütün işlerde büyük bir başarı elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Jandarma Aracı Görmek

Rüyada jandarma eri görmek, tüm herkesin kurtuluşa ermesine işaret eder. Çünkü jandarma eri bütün halkın güvenliği sağlamaya çalışmaktadır. Herhangi bir kimsenin rüya içerisinde jandarma personelini, kıyafeti güzel, hoş kokulu ve yakışıklı, arabasını konforlu görmesi kişinin güzel hareket etmesine işaret eder.

Rüyada Jandarma İle Konuşmak

Rüyada Jandarma ile konuşmak, kişinin hayatının rahat geçeceğine ve korunduğuna işaret eder. Rüyada jandarma ile konuştuğunun görülmesi genel olarak başarı ile yorumlanan bir rüya tabiridir. Bir başka rivayete göre ise, rüyada jandarma ile konuşmak kendini güvende hissedeceğine ve işlerde başarıya delalet eder.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!