Alfabetik Rüya Tabirleri

İRüya Tabirleri

Rüyada İncir Görmek

Rüyada incir görmek, en hayırlı rüyalardan biri olarak bilinmektedir. Nedeni ise günlük yaşamda bereketi simgeleyen incirin Kuran’da da üzerine yemin edilen meyvelerden biri olması gelmektedir. Rüyada incir görmek, genel olarak rüya sahibi için şans ve bereket olarak yorumlanırken görülme şekline göre de değişmektedir. Örneğin; rüyada kurtlu incir görmek olumsuz bir rüya olarak yorumlanmıştır. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada görülen her bir incir bir altın anlamı taşımaktadır. Sonuç olarak bereket ve bolluk olarak söylemek yeterli olacaktır. İncirin görülme durumlarına göre yorumlanmasını ayrıntılı olarak ele alacağız. İşte rüyada incir görmek şekilleri ve anlamları:

Rüyada Kuru İncir Görmek

Rüyada kuru incir görmek, rüya sahibi için çok hayırlıdır. Rüyada kuru incir görmek, rüyayı gören kişi ticaret ile uğraşıyorsa müşterileri çoğalır, rızkı artar. Eğer başka meslek ise kazancı ve mal varlığı artar. Yani her türlü de berekete delalet eder. Rüyada kuru incir yediğini görmek, makam olarak yüksek birinden destek göreceğine ve mal varlığının artacağına işaret eder.

Rüyada Sarı İncir Görmek

Rüyada sarı incir görmek, rüya sahibi için pek hayırlı değildir. Rüyada genel olarak sarı renk hastalığa işaret ettiğinden, rüyada sarı incir görmek de sağlık problemleri yaşanacağına yorulur.

Rüyada Siyah İncir Görmek

Rüyada siyah incir görmek, incirin mevsiminde olup olmamasına göre farklı yorumlanır. Rüyada mevsiminde görülen siyah incir hayırlı iken beyaz incir görmek çok daha hayırlara delalet eder. Mevsimsiz görülen incir her ne renk olursa olsun, rüyayı gören kişinin fesatlığına ve kıskançlığına işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada siyah incir görmek, rüya sahibinin vicdanının rahatsız olduğuna yorulur.

Rüyada Tatlı İncir Görmek

Rüyada olgunlaşmış güzel ve tatlı incir görmek, rüya sahibi için çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin zengin olacağına, zengin ise malının artacağına işaret eder.

Rüyada Kötü İncir Görmek

Rüyada kötü incir görmek, rüyada kurtlu incir görmek, rüyada acı,ekşi gibi kötü tatlı incir görmek; genelde aynı anlamda yorulan rüya sahibi için olumsuz rüyalardandır. Rüya sahibinin üzüleceği bir haber almasına delalet ederken sıkıntıya düşeceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada İncir Toplamak, Rüyada İncir Topladığını Görmek

Rüyada incir topladığını görmek, rüyada incir toplamak, genel anlamda başarı, kazanç, mutluluk olarak yorulur. Eğer rüyada incir ağacından incir toplamak görüldüyse rüyayı gören kişi ve ailesinin her anlamda yaşayacakları güzel günlere işaret eder. Öyle ki bir miras kalabilir veyahut bir başarı elde edilebilir. Kazanılacak şeyler maddi ve manevi açıdan büyük şeyler olacağı şeklinde yorumlanan rüyalardandır.

Rüyada İncir Yemek

Rüyada incir yemek, rüya sahibi veya yakınlarından birinin mutlu bir evlilik yapacağına işaret eder. Genel anlamda rüyada incir yemek, yenilen incir miktarında rüyayı gören kişinin eline altın geçeceği şeklinde de yorulur.

Rüyada İncir Vermek

Rüyada incir vermek, rüya sahibinin elinin bol olduğuna ve çevresine yardımcı olacağına delalet eder.

Rüyada İncir Satın Almak

Rüyada incir satın almak, rüyayı gören kişinin manevi olarak kuvvetlenip helal işler yapacağına ve bol hayır kazanacağına delalet eder.

Rüyada İncir Ağacı Görmek

Rüyada incir ağacı görmek, rüya sahibi için iş, girişim ve başarı şeklinde yorulur. Rüyada incir fidanı dikmek, yeni başlayacağı işte başarılı olmaya, işlerinin kolaylıkla devam edeceğine delalet eder.

Rüyada İncir Dalı Kırmak

Rüyada incir dalı kırmak, rüya sahibinin ona iyi gelmeyecek bir arkadaşlığına işaret ederken, dedikoduya uğrayacağı şeklinde de kötü yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada İncir Ağacı Kesmek

Rüyada incir ağacını kestiğini görmek de hayra yorulan rüyalardan değildir. Rüya sahibinin içinde bulunduğu işte başarısız olacağı şeklinde yorulur.

Rüyada İncir Ağacı Görmek, Rüyada İncir Bahçesi Görmek

Rüyada incir ağacı görmek, rüya sahibinin gücüne, şansına ve sağlığına işaret eder. Rüyada görülen incir ağacı ne kadar büyük ise hayata karşı o kadar güçlü olduğuna delalet eder. Eğer rüyada birçok incir ağacından oluşan incir bahçesi görülürse rüya sahibinin hayatı boyunca sıkıntı çekmeden geçireceği bir ömrü olduğuna yorulur.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!