Alfabetik Rüya Tabirleri

Rüya TabirleriH

Rüyada Horoz Görmek

Rüyada horoz görmek rüya tabirlerinde erkek çocuk anlamına gelmektedir. Genellikle yapılan yorumlarda, rüyayı gören kişinin yakın zamanda erkek bir çocuğa sahip olacağına işaret edilmektedir. Bazı rüya tabirlerinde, rüyada horoz gören kişi yaşadığı sıkıntılardan, dertlerden arınacağı bir dönem içerisine girecektir. Siz değerli okurlarımıza bu yazıda rüyada horoz görmek, horoz yakalamak, kesmek ne anlama gelir hepsini bu yazımız içerisinde bulabileceksiniz.

Rüyada horoz görmek rüyayı gören kişinin yüksek mevkilere geleceğine delalet etmektedir. Rüyada horoz görmek rüya bilimcilerine göre dertlerin bitmesi, refahın gelmesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Horoz Görmek

Rüyada horoz görmenin çok farklı yorumları bulunmaktadır. Rüya bilimcilerinin bazıları erkek bir çocuğa, bazılar kültürlü ve zeki bir insanla tanışacağınıza işaret etmektedir. Kimi rüya alimleri, rüyada horoz görmenin rüyayı gören kişinin hayatının değişeceğine işaret ettiğini belirtirler. Rüyada horoz görmenin üzerine eski rüya bilimcileri de farklı farklı yorumlar yapmışlardır. Genel olarak değerlendirdiğimizde rüyada horoz görmek hayırlı şeylere yorulmuştur.

Rüyada Horoz Yakalamayı Görmek

Rüyada horoz yakalamak rüyayı gören kişinin eline geçeceği bir fırsata işaret etmektedir. Rüya sahibinin mevkisi yüksek insanlarla tanışmasına yorulmaktadır. Bazı rüya tabirlerinde rüyada horoz yakalamak evliyse eşiyle mutlu olacağı anlamına gelmektedir. Bunların yanı sıra rüya bilimcilerine göre rüyada horoz yakalamak işlenmiş günaha rivayet etmektedir. Genel olarak bakıldığında rüyada horoz yakalamak kısmen olumlu kısmen olumsuz olarak değerlendirebiliriz.

Rüyada Horoz Kesmeyi Görmek

Rüyada horoz kesmek rüyayı gören kişinin işlerinin ters gideceğine, istediği şeylerin olmayacağına yorulur. Bazı rüya bilimcilerine göre rüyada horoz kesmek rüya sahibinin sıkıntılar içinde yaşayacağına işaret etmektedir. Rüya tabirlerinde bu durumun olumsuz birçok manası bulunmaktadır fakat bazı durumlarda çekilen acıların gelip geçeceği işaret etmektedir. Genel olarak rüyada horoz kesmeyi görmek kötüye yorumlanmaktadır ancak kişinin içerisinde bulunduğu duruma göre farklı şekillerde yorumlanabilir.

horoz görmek

Rüyada Beyaz Horoz Görmek

Rüyada beyaz horoz görmek, rüyayı gören kişinin sahip olduğu ilişkilerinin değerini mutlaka bilmesi gerektiğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin rahat bir yaşam sürebilmesi için çok yoğun bir tempo ile çalışması gerektiğine yönelik işaretler yapılmıştır. Genellikle rüyada beyaz horoz görmek rüyayı gören kişinin eğitim alanında elde edeceği güzel başarılara işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi, alacağı eğitimler sayesinde kendisini geliştirecek ve söz sahibi olma konumuna gelecektir.

Rüyada Siyah Horoz Görmek

Rüyada siyah horoz görmek, dostlara ve kazanılacak başarılara işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi çok uzun süre sonrasında ailesiyle birlikte çok güzel vakit geçireceğine işaret etmektedir. Rüya yorumcuları tarafından rüyada siyah horoz görmenin anlamı rüya sahibinin bir işe girmesi olarak yorumlanmaktadır. Bazı durumlarda siyah horoz görmek, elde edilecek maddi kazancın hayır anlamında harcanmasına delalet etmektedir.

Rüyada Ölmüş Horoz Görmek

Rüyada ölmüş horoz görmek, rüya sahibinin ya da yakınından birilerinin hastalığa yakalanacağı anlamında yorumlanır. Kimi rüya bilimcileri, ölmüş horoz görmeyi rüya sahibinin etrafında kendisini sevmeyen insanların varlığına delalet etmektedir. Rüya tabirlerinde rüyada ölmüş bir horozu görmek ve horozu gömmek, rüya sahibinin iradesinin çok güçlü olduğuna işaret etmektedir. Genel olarak rüyada ölmüş horoz görmek kişinin yalnız yaşamında alacağı huzur manasına gelmektedir.

Rüyada Horoz Sesi Duymak

Rüyada horoz sesi duymak, rüya sahibinin yakın bir zamanda çok mutlu olacağı bir haber alacağına delalet etmektedir. Rüyayı gören kişinin uzunca bir süredir beklediği müjdeli haberi işitmek üzere olduğuna işaret etmektedir. Rüyada horoz görmenin diğer anlamı, güzel laf işitmeye ve kişinin hayatla ilgili sorunlarından kurtulacağına işaret etmektedir. Bazı rüya tabirlerinde rüyada horoz sesini işitmek rüya sahibinin ibadetlerini yerine getirmesi gerektiğine bir işaret olarak yorumlanmaktadır. Genel olarak baktığımızda rüyada horoz sesi iyiye yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada Horoz Eti Yemek

Rüyada horoz eti yemek, rüyayı gören kişinin sadece kendi kısmetini yiyeceğine başkasına ait olan malı almayacağına yorulur. Rüya bilimcileri, horoz etinin anlamının çok derin olduğunu belirtmiştir. Rüyayı gören kişinin her anlamda dikkatli olması gerektiğini belirtmişlerdir. Rüyada horoz eti yemek genel olarak yakın zaman yaşayacağınız tatsız olaylara işaret etmektedir.

Rüyada Horozun Kendisini Isırdığını Görmek

Rüyada horozun kendisini ısırması, rüyayı gören kişinin yaptığı hataların sayısının arttığına delalet etmektedir. Rüya tabirlerinde, rüya içerisinde kişiyi horoz ısırması ve bunu görmesi, hayırlı bir manaya yorulmaktadır.

Rüya tabilerinin tamamına ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu