Alfabetik Rüya Tabirleri

GRüya Tabirleri

Rüyada Güvercin Görmek

Rüyada güvercin görmek, genellikle hayırlı olarak yorumlanırken bir çok insanın bildiği gibi müjdeli haber olarak da ifade edilir. Tabi ki tek başına bu yorumlar rüyada güvercin görmek rüyasını açıklamaz. Rüya içeriğine göre rüyada güvercin görmek farklı anlam da taşıyabilmektedir.

Rüyada güvercin görmek, eğer güvercin temiz ise hayırlı ve güzel işlere delalet eder. Sadık, güçlü hanıma işaret eder. Bazen de uzaklardan gelecek bir dosta veya habere de yorulur.

İbni Şirin’e göre rüyada güvercin görmek, görülen güvercinin rengine de bağlı olabilir. Şöyle ki güvercin beyaz ve temiz ise güzel habere, siyah veye kirli ise kötü habere delalet eder.

Rüyada Güvercin Görmek

Rüyada güvercin sevdiğini görmek, rüya sahibinin genellikle sadık bir dostuna yorulurken bazen de eşine yorulabilir. Rüyada güvercin sevmek, mutlu olunacak bir haber almaya ya da helal mal kazanmaya da işaret eder.

Rüyada Güvercinin Uçtuğunu Görmek

Rüyada güvercinin uçtuğunu görmek, rüya sahibinin iyi haber alacağına işarettir. Güvercin uçarak geliyorsa gelecek haberin yakın olduğu, çiçekler arasında uçtuğu görülürse bu haberin sevgiliyle alakalı olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyada uçan güvercin görmek, rüya sahibinin omuzuna konduğunu görmesi ise yine müjdeli habere delalet eder.

Rüyada Güvercin Beslemek

Rüyada güvercin beslediğini görmek, rüya sahibi bekar ise kendine uygun iyi biriyle evleneceğine, rüya sahibi evli ise güvenilir, sadık eşe delalet eder. Bazen de rüyada güvercin beslemek, yeni bir işe veya işte yükselmeye de işaret eder.

Rüyada Güvercin Yakalamak

Rüyada güvercin yakalamak, bazı rüya yorumcuları tarafından yakalayan kişinin bir kız evladına sahip olacağı şeklinde yorulmuştur. Eğer rüya sahibi bekar ise güzel bir evlilik için kısmet bulmaya da işaret eder.

Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek

Rüyada güvercin yavrusu veya yavruları görmek, rüya sahibi için güzel ve sevinçli haberler olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Güvercin Kesmek

Rüyada güvercin kesmek, rüya sahibi için hayırlıdır. güzel şeyler olacağının habercisidir. Rüyada güvercin eti görmek veya yemek de helal mal kazanmaya delalet eder.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!