Alfabetik Rüya Tabirleri

FRüya Tabirleri

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek çoğu kişi tarafından yaygın bir şekilde görülen bir rüyadır. Rüya tabirlerinde fare görmek olumsuz bir rüya olarak değerlendirilir. Çünkü insanlar için kemirgen hayvanlar hem rahatsız verici hem de zararlı canlılardır. Rüyada fare göre kişi maddi ve manevi birçok zorluğa maruz kalacağı bilinmektedir. Birçok rüya yorumcusuna göre rüyada fare görmek bir hırsıza ya da dolandırıcıya denk gelebileceğiniz yönde yorumlanmaktadır. Rüyada fare görmek kişinin ruhani olarak zayıflamasına ve psikolojik baskılar altında kalmasına delalet eder. Fakat rüyanın en doğru şekilde tabir edilebilmesi için rüyanın nasıl görüldüğü de önemlidir.

Rüyada Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada fare görmek, en çok araştırılan rüya konularından biridir. Bu rüyayı gören kişinin tanıdığı birinin zarar göreceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin en yakın çevresinde olan kişinin rüya sahibinin güvenini boşa çıkarmasına ve düşmanlık etmesine yorumlanır. Genellikle rüyada fare görmek aile içerisinde bir düşmanın varlığına ve o düşmanın aileye kötülük yapmasına delalet eder. Bazı rüya tabirleri rüyada fare görmeyi rüyayı gören kişinin dolandırıcılık olaylarına ya da aldatıcı insanlarla karşılaşmasına yorumlanmıştır. Rüyayı gören kişinin içerisine düştüğü durumdan kaçamamasına ve olaydan zarar görmesine de yorumlanmaktadır. 

Rüyada Fare Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada fare öldürmek, rüyayı gören kişiyi duygusal yönden zarara uğratabilir. Genel olarak rüyasında fare öldürdüğünü gören kişi psikolojik olarak ya da duygusal olarak zarar görebilir. Rüyada fare öldürmek rüya sahibinin hem arkadaşlık hemde iş yaşamında bazı istenmeyen durumların yaşanmasına hatta ilişkilerin bitmesi olarak tabir edilir. Bazı rüya tabirlerinde bu rüyayı gören kişinin zararına yorumlansada bazılarında hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıştır. Çünkü rüya sahibinin öldürdüğü fare, düşmanı ile karşılaşmasından rüya sahibinin galibiyeti ile sonuçlanması anlamına gelmektedir. Bir bakıma zararsız bir şekilde olaylardan yırtmak anlamına gelmektedir.

Rüyada Beyaz Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada beyaz fare, rüyayı gören kişi kendisine zarar vermek isteyen kişilerden kısa sürede kurtulur. Bu rüya genel olarak bir kişinin olaylardan hiç zarar almadan kurtulması anlamına gelmektedir. Beyaz fare gören kişi açısından hayırlı bir rüyadır. Çünkü rüya sahibine zarar verecek kişilerin ellerinin boş çıkmasına ve kişinin zarar görmemesine yorumlanır. Bu rüya her ne kadar hayırlı bir rüya olarak yorumlansa da bekar kişiler için bu rüya iyiye yorumlanmaz. Bekar kişiler rüyada beyaz fare görürse bu ilişkilerinin kötüye gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada Büyük Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada büyük fare görmek rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda düşmanından zarar göreceği yönde yorumlanır. Özellikle bazı rüya bilimcileri bu rüyayı düşmanınızın güçlü olmasına yenilmemesi üzerine de yorumlamıştır. Diğer rüya bilimcilerinin yorumlarına bakıldığında ise büyü fare görmek rüya sahibinin başına gelecek daha kötü olayları tabir edilir. Rüya tabirlerinde büyük fare görmek rüya sahibinin hırsızlık ya da dolandırıcılıkla suçlanmasına delalet eder. Bu rüyayı gören rüya sahibinin ailesinden ya da yakınından biri zarar görebilir, maddi açıdan kötü zamanlar geçirebilir. Özellikle rüyayı gören kişinin elinde bulundurduğu rızkı düşmanları tarafından alınabilir kişi zor bir duruma düşebilir.

Rüyada Fare Görmek
Rüyada Fare Görmek

Rüyada Ölü Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölü fare görmek rüyayı gören kişinin etrafında bulunan dost görünümlü düşmanların dedikodusuna işaret eder. Rüya sahibinin arkasından yapılan dedikodu ve iftiralara yorumlanır. Ölü fare görmek bazı rüya bilimcileri tarafından rüyayı gören kişinin düşmanlarıyla baş etmesine ve zararsız bir şekilde atlatmasına delalet eder. Rüya sahibinin başına gelen bu kötü olaylardan kendisini kurtarmasına hatta zararsız bir şekilde kendini bu olaylarda sıyırması anlamına gelmektedir. Bu rüya bazı durumlarda düşmanların zararsız görünüp bir anda ortaya çıkmasına da yorumlanmaktadır. Rüya tabirlerinde ölü fare görmek düşmanların sonradan fark edilip onlara engel olunmamasına delalet etmektedir. Genel olarak baktığımızda rüyayı gören kişinin zararına olan bir rüyadır. Rüya bilimcileri tarafından da pek hayırlı bir rüya olarak değerlendirilmez. Rüyayı gören kişi bu düşmanı aile içerisinde ya da iş çevresinde bulabilir.

Rüyada Evde Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada evde fare görmek kişinin kendi ailesiyle ya da evinde bulunan bir yakınıyla ilgili kötü olaylar yaşanabileceğine işaret eder. Rüyanızda ev içerisinde fare görmüşseniz bu iki farklı şekilde yorumlanabilir. Bunlardan ilki rüya sahibi evine yeni birini getirebilir. Bu eve gelecek yeni kişi ortaklık veya evlilik sonucunda olabilir ve eve gelecek kişi haneye zarar verecek olaylar yapar. Evin kötülüğü için uğraşır. Rüyanın ikinci yorumu ise rüya sahibinin ev içerisinde bulunan birinden kötü haber alacağına yorumlanır. Bu rüya özellikle gizli gizli olayların yapılması, sırların saklanması şeklinde tabir edilmektedir. Rüya tabirlerinde evde fare görmek ev içerisinden birinin haksız kazanç elde etmesine veya evin zarar göreceği işler yapacağına yorumlanır. Genel olarak baktığımızda evde fare görmek kişinin hayrına değildir aksine kişinin kendini ve ailesini koruması gereklidir.

Rüyada Fare Isırması Ne Anlama Gelir?

Rüyada fare ısırığı rüyayı gören kişinin düşmanlarını bozguna uğratmasına yorumlanır. Bu olay sonrası kişininde zarar görmesine yorumlanır. Bazı rüya bilimcilerine göre bu rüya karşılıklı hesaplaşma ve koz paylaşma olarak tabir edilmiştir. Düşman ile karşı karşıya gelme ve bu durumdan zarar görme anlamına gelmektedir. Rüya sahibi elinde tuttuğu büyük birikimi bir anda kaybedebilir veya düşmanlarına elindeki varlığını kaptırabilir. Bu rüyayı görmenin dini açıdan yorumu ise rüyayı gören kişinin nefsine yenik düşmesi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Siyah Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada siyah fare görmek kişinin düşmanları tarafından zarar göreceğine işaret etmektedir. Rüyada siyah renk görmek hızlı gelişen sonuçlara delalet etmektedir. Rüyayı gören kişi rüyasında siyah fare görürse düşmanlarını çabuk anlayacak ve olaylardan daha hızlı bir şekilde etkilenmiş olur. Genellikle rüyada siyah fare görmek rüya sahibinin elini attığı her işte hayırsız sonuç almasına yorumlanır. Rüya tabirlerinde siyah fare görmek yeni bir işe giren kişilerin düşmanları tarafından kötü sonuçlar elde etmesine neden olur. Bu rüyayı gören kişiler maddi anlamda yokluğa düşebilirler. Bazı rüya bilimcilerine göre rüyada siyah fare görmek düşmanla yapacağınız iş birliği anlamına da gelmektedir. Düşmanın başkalarına yapacağı kötülüklere karşı sizin sessiz kalmanız sonucunda o kötülüklerin rüya sahibine bulaşması olarak rüya tabir edilir.

Rüyada Fare Yakalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada fare yakalamak rüyayı gören kişiye yapılmış bir kötülüğün ortaya çıkması olarak yorumlanabilir. Bazı rüya bilimcilerine göre bir kişi rüyasında fare yakalıyorsa bu kötü bir kadına yorumlanmıştır. Eve kötü bir kadının gelmesi ve bu kadınla birlikte ev halkının arasında kötülüklerin ve düşmanlıkların başlamasına delalet eder. Bazı rüya bilimcilerine göre de eve giren bu kötü niyetli ya da dolandırıcı olan kişiyi avlamak anlamında da yorumlanmıştır. Rüya tabirlerinde rüyada fare yakalamak rüyayı gören kişi açısından bazı kötülüklerin farkına varma anlamına da gelmektedir. Bu kötülüklerin ev içerisinde ya da aile içerisinde birilerinin gizli hareket etmesi, sır saklaması şeklinde olabilir.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu