Alfabetik Rüya Tabirleri

ERüya Tabirleri

Rüyada Ev Görmek

Rüyada Ev Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya tabirlerinden biri olan ev görme tabiri, rüya sahibini günlük yaşam içerisinde sürekli pozitif olaylar ile birlikte olacağı anlamına gelmektedir. Rüya içerisinde görülen ev güvenliğin ve huzurun simgesi demektir. Ancak kişinin evi nasıl görüğü oldukça önem arz etmektedir. Rüya sahibinin çok güzel bir ev görmesi tüm dert ve tasalarından kurtulacağına, bereket ve bolluk kazançlarının artacağına delalet eder.

Rüyada Ev Almak

Rüya tabircilerinin yorumlarına göre bu rüya tabiri, kişinin uzun bir süreden sonra tekrar mutlu olmasına, bu sebepten de huzur dolu ve rahat olacağına delalet eder. Kimi rüya yorumcusuna göre ise bu rüya tabiri, mülk ve mal mirasının habercisi olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında ev satın alan kişi için, kendisine yakın akrabalarından birinden miras kalacağı yorumlanır. Ayrıca mirasta birçok insanın gözü olacağına ve bu sebepten dolayı çok dikkatli olması da gerekmektedir. Bir başka rüya tabircilerine göre ise bu rüya, kişinin evlilik yaşantısı boyunca sürekli huzurlu ve mutlu olacağı anlamına gelmektedir. 

Rüyada Ev Görmek
Rüyada Ev Görmek

Rüyada Yeni Bir Ev Görmek

Bu rüya tabiri, rüya sahibinin yaşantısında farklı değişikliklerin olabileceğini, bu farklılıkların ise bütün aile yaşantısında çok hayırlı olacağına delalet etmektedir. Ayrıca rüya yeni ev görmek huzur, müjdeli haber, mutluluk niteliğini de taşımaktadır.

Rüyada Harabe Ev Görmek

Rüyasında harabe ev gören kişinin kısa süre içerisinde haber alacağına, haberin kendisi dahil bütün aile fertlerini derinden etkileyeceğine delalet eder. Ayrıca bu rüya tabiri, rüya sahibinin cahil insanlar ile istemediği halde muhatap olmak zorunda olduğu olarakta yorumlanır.

Rüyada Yanan Ev Görmek

Rüya tabiri, rüya sahibi için mülk ve mal kaybı anlamına gelir. Ayrıca, rüya sahibinin çok büyük günah işleyeceğine ve kendini affettirebilmek için yardıma ihtiyacı olan kişilere el uzatacağı anlamına gelir. Bununla beraber bu rüya tabiri, rüya sahibinin kötü alışkanlıklarını bırakarak doğru bir yola girmesi gerektiğine de delalet eder.

Rüyada Eski Ev Görmek

Rüya tabircilerine göre bu rüya tabiri, kişinin iş yaşamında yeni ortaklıklar kuracağına, ilk başlarda her şeyin iyi gideceğine delalet eder. Ancak sonlara doğru stresli ve gergin bir dönem geçireceğine de delalet eder. Rüyada eski ev görmek, kişinin günlük hayatından memnun kalmayacağı anlamına yorulur.

Rüyada Geniş Ev Görmek

Rüya tabircilerine göre bu rüya tabiri, kişinin iş yaşamında başarılı çalışmalara imza atacağına ve rahat bir yaşama kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibi eğer bekar ise çok yakın bir zaman içerisinde evleneceğine ve çok büyük bir aile ortamı kuracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz Ev Görmek

Rüya tabircilerine göre bu rüya tabiri, rüya sahibi için çok hayırlı bir anlamı olarak yorumlanır. Hanenin bereket ve bolluk içinde olacağı, çok uzun bir süreli güzel bir aşk ilişkisi olacağına da delalettir. Aynı zamanda rüyada beyaz ev görmek kişinin yaşayacağı birçok mutluluk anlamına yorulmaktadır.

Rüyada Satılık Ev Görmek

Rüya sahibi kişinin bu rüyası görmesi,  kendisine yakın akrabalarından birinden miras kalacağı yorumlanır. Ayrıca mirasta birçok insanın gözü olacağına ve bu sebepten dolayı çok dikkatli olması da gerekmektedir. Ayrıca bu rüya tabiri, manevi açıdan rüya sahibinin sıkıntıya gireceğine de delalet eder. 

Rüyada Ev Boyamak

Rüya tabircilerine göre bu rüya tabiri, kişinin eşinin veya aile bireylerinin tavsiyelerine uyulmasını, yaşamındaki yeniliklere açık olması gerektiğine delalet eder. Ayrıca rüyada ev boyamak, taze bir ilişki ya da yeni bir dost olarak da nitelendirilmektedir.

Rüyada Ev Taşıdığını Görmek

Rüya sahibinin çok kısa bir zaman içerisinde bulunduğu yerden herhangi bir başka yere taşınacağı anlamına gelmektedir. Bununla beraber bu rüya tabiri, hayırsever bir kişiden yardım alınacağına da rivayet etmektedir. Kimi rüya tabircilerine göre ise rüyada ev taşımak, yapılan iyi niyetli bir işin sonunda kazanılacak dua ve sevap anlamına da yorulur.

Rüyada Yalın Ev Görmek

Bu rüya tabirine göre, rüya sahibinin sevgi dolu ve saygı değer bir evlilik yaşamı geçireceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada yalın ev görmek, aşk dolu bir eşe ve huzur dolu bir hayata delalet eder.

Rüyada Ev İçerisinde Gizli Geçitler Görmek

Rüyada ev içerisinde gizli geçitler görmek rüya sahibinin iş hayatından dolayı ailesine zaman ayıramayacağına, uzun süreli bir tatile çıkacağına delalet etmektedir. Ayrıca bu rüya tabiri, aile içerisinde tartışmaların meydana gelmesine, yalanların meydana çıkabilmesine de rivayet etmektedir.

Rüyada Büyük Ev Görmek

Kişin rüyada büyük ev görmesi, dertlerinden ve sıkıntılarından kurtularak huzurlu bir yaşama geçiş yapacağına işaret etmektedir. Bu rüya tabiri, kişinin mutlu ve güzel bir hayat yaşayacağına yorumlanmaktadır. Yapılan bazı yorumlara göre, rüya sahibinin kısa bir zaman içerisinde bebek sahibi olabileceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Ev Yakmak

Rüyada ev yakmak, kişinin günlük hayatında karşısına farklı sorunların çıkıcağına, huzursuz ve mutsuz hissedeceğine yorumlanmaktadır. Ayrıca uzun süreli olan aşk hayatının hemen ardından çok daha sakin bir yaşama kavuşacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya tabiri, mülk ve mal kaybı olarak da nitelendirilmektedir. 

Rüyada Evin Yıkıldığını Görmek

Kişinin rüyasında evin yıkıldığını görmesi, sahip olduğu şeylerin değerini anlayacağını ve ona göre yaşamına devam etmesi gerektiği olarak yorumlanır. Aksi takdirde çok daha fazla üzülerek kendisine zarar verebileceği anlamına gelir. Ayrıca bu rüya tabiri, aile ortamı içerisinde meydana gelebilecek sıkıntı ve tartışmaların meydana gelebileceğine rivayet eder.

Rüyada Ev Temizlemek

Rüya tabircilerine göre rüyada ev temizlemek, rüya sahibinin yaşamında kindar ve kötü niyetli kişilerin bulunacağına bu yüzden çok dikkatli olmasına delalet eder. Ayrıca bu rüya tabiri, kötü alışkanlıkların bırakılarak sağlıklı bir beslenmeye yönelim olması gerektiği anlamına da gelir.

Rüyada Temiz Eşyalı Ev Görmek

Rüya sahibinin rüyasında temiz eşyalı ev görmesi, uzun bir süreden sonra dertlerinin ve sıkıntılarının sona ereceğine delalet eder. Bu rüya tabiri, kişinin yaşamında yeni gelişmeler olacağına, bu durumda kişiyi çok mutlu edeceğine rivayet eder.

Rüyada Küçük Ev Görmek

Bu rüya tabirine göre, rüya sahibinin ideallerine yavaş ve emin adımlarla kavuşacağına işarettir. Sabırlı bir şekilde, az ile yetinmeyi öğrenerek çok büyük bir bolluğa erişeceğini ifade eder.

Rüyada Fazla Odalı Ev Görmek

Rüya sahibinin rüyasında fazla odalı ev görmesi, uzun bir aşk yaşamı geçireceğine ve ailesi ile beraber mutlu ve huzurlu bir yaşama kavuşacağı anlamına gelmektedir.  Bazı yorumculara göre bu rüya tabiri, iş yaşamı içerisinde yaşanacak olan bereket ve bolluğa da rivayet etmektedir.

Rüyada Ev İçerisinde Gezdiğini Görmek

Rüya sahibini rüyasında evin içerisinde gezdiğini görmesi, yakın bir süreç içerisinde herhangi bir başka yere taşınacağı anlamına gelir. Bazı rüya tabircilerine göre ise bu rüya tabiri, kişinin güzel bir haber alacağı ve bu haberden dolayı huzur ve mutluluk dolu olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Bahçeli Ev Görmek

Rüyada bahçeli ev görülmesi, kişinin maddi durumunda gelişmeler olacağı anlamına gelmektedir. Kişinin güçlenmesi olarak da  yorumlanmaktadır. Ayrıca bu rüya tabiri,  kişinin istediği bütün her şeye erişebileceğini ve çok zengin olacağını ifade etmektedir.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!