Alfabetik Rüya Tabirleri

ÇRüya Tabirleri

Rüyada Çiçek Görmek

Rüyada çiçek görmek, genel olarak sevinçli bir haber almaya, huzurlu bir hayata, mutlu bir evliliğe, şansa ve maddi olarak kazanca yorulur. Rüyayı gören kişinin huzurlu bir hayat süreceğinin işaretidir. Rüyada çiçek görmek, eğer rüya sahibi bekar ise huzurlu bir evliliğe, eğer evli ise hamileliğe delalet eder. Rüyada kendi elinde çiçek görmek, rüya sahibinin ummadığı yerden para kazanıp içindeki zorluktan kurtulacağına işarettir. Rüyada başkasına çiçek verdiğini görmek ise o kişinin mutlu olmasına sebep olmaya delalet eder. Rüyada çiçek görmek, rüya sahibi erkek ise mutlu bir evlilik yapacağına, kadın ise nazik bir eşe yorulur.

Rüyada Çiçek Dikmek

Rüyada çiçek dikmek, rüya sahibinin iyilik eden hayır sahibi olduğuna yorulur. Böyle bir rüya görmek rüya sahibinin özel olduğuna, çok önemli ve hayırlı işlere vesile olacağına işaret eder.

Rüyada Çiçek Almak

Rüyada çiçek almak, rüyayı gören kişi eğer çiçekleri annesine aldığını görürse hiç ummadığı kadar zengin olacağına delalet eder. Rüya sahibi eğer kadın ise düzgün kişilikli, nazik bir erkekle karşılaşacağına ya da evleneceğine işaret eder. Eğer rüya sahibi erkek ise, hayırlı dosta işaret eder.

Rüyada Saksıda Çiçek Görmek

Rüyada saksıda çiçek görmek, rüya sahibinin sağlıklı bir ömür geçireceğine, ayrıca bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceği ile tabir edilir.

Rüyada Çiçek Toplamak

Rüyada çiçek toplamak, rüya sahibinin kolaylıkla birikim yapacağına, aynı zamanda insanların ilim ve görüşlerinden faydalanacağına delalet eder.

Rüyada Çiçek Sulamak

Rüyada çiçek sulamak, rüya sahibinin sıkıntı çekmeden bolluk ve bereket içerisinde bir ömür süreceğine işaret eder.

Rüyada Çiçekçi Dükkanı Görmek

Rüyada çiçekçi dükkanı görmek, genel anlamda kader ve kazaya iman eden bir müslümana işaret eder.

Rüyada Çiçek Sulamak

Rüyada çiçek sulamak, rüya sahibinin girişeceği işte başarıya ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Çiçek Soğanı Görmek

Rüyada çiçek soğanı görmek, rüya sahibinin çocuk sahibi olmasına, eğer rüya sahibi bu çiçek soğanını diktiğini görüyorsa dileklerine ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada Çiçek Bahçesi Görmek

Rüyada çiçek bahçesi görmek, rüya sahibinin elinin bollaşacağına, berekete ve maddi açıdan rahatlığa ereceğine delalet eder.

Rüyada Renkli Çiçekler Görmek

Rüyada rengarenk çiçekler görmek, rüya sahibinin birçok güzel haber alacağına, yine birçok güzel iş yapacağına işaret eder.

Rüyada Kuru veya Solgun Çiçek Görmek

Rüyada kuru veya solgun çiçek görmek, pek de iyi anlama gelmemektedir. Genellikle rüya sahibinin hasta olacağına veyahut zorluğa sıkıntıya gireceğine delalet eder.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!