Alfabetik Rüya Tabirleri

CRüya Tabirleri

Rüyada Cenaze Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada cenaze görmek, rüya sahibinin uzun zamandır habersiz kaldığı bir yakınından haber alacağınıza veya o kişiyle yakın zamanda karşılaşacağına işarettir. Ayrıca rüyada cenaze görmek kimi zamanda rüya sahibinin uzun bir ömür yaşayacağı anlamına gelir. Bazen ise rüyayı gören kişinin uzak bir yere gideceğine delalet eder. Genel anlamda cenaze görmek hayra yorulur.

Rüyada çarşı veya pazar gibi ticaretin olduğu bir yerde cenaze görmek ise bereketle tabir edilir. Öyle ki görülen yerdeki tüm malın satılıp bol kazanç elde edileceğine yorulur. Kimi zaman da sağlık açısından kuvvetlenmeye veya büyük bir mirasa konmaya da delalet eder. Rüyada gömülmek üzere bir cenaze görmek ise rüya sahibinin evinde mutlu bir kalabalığa yorulur.

Rüyada Kendi Cenazesini Görmek

Rüyada kendi cenazesini görmek, rüya sahibinin sağlıklı ve mutlu bir ömür geçireceğine işarettir. Rüya sahibinin kendi cenazesini kalabalık görmesi, kalabalığın boyutu oranında rahat bir ömre delalet eder. Eğer bir kişi rüyasında, kendi cenazesine ağlayan yabancı bir kalabalık görürse, ölümünden sonra adını hayırla anacak insanlara yorulur.

Rüyada Cenazeye Gittiğini Görmek

Rüyada cenazeye gitmek, rüyayı gören kişinin saygınlık ve itibar kazanacağı işler yapacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin iş hayatında makam sahibi olacağına ve kolaylıkla elde edeceği bol kazanca yorulur.

Rüyada Cenaze Evi Görmek

Rüyada cenaze evi görmek, görülen evin yakın zamanda bir düğüne davetlik edeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada cenaze evi görmek, rüya sahibinin kalabalık bir toplulukla eğleneceğine işaret eder.

Rüyada Cenaze Arabası Görmek

Rüyada cenaze arabası görmek, rüya sahibinin makam olarak yükselmesine, uzun ömre sahip olacağına, hayatının huzurlu ve bereketli olacağına yorulur.

Rüyada Cenaze Yıkamak

Rüyada cenaze yıkamak, rüyayı gören kişinin sevap kazanacağı hayırlı bir iş yapacağına delalet eder.

Rüyada Cenaze Namazı Kılmak

Rüyada cenaze namazı kılmak, cenaze namazının kılındığı kişi her kimse onun hakkında iyi konuşmaya, o kişiye yardımcı olunacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin ise dualarının kabul olacağına yorulur. Rüyada tanınmayan bir kişinin cenaze namazı kılmak ise rüya sahibinin çok istediği işe kavuşmasına işarettir. Rüyada cenaze namazı kılmak bazen de rüya sahibinin eksik yaptığı farz namazlarına delalet eder. Rüyada bir cenaze namazında imam olduğunu görmek ise dini yönden inancı olmayan bir kişi tarafından bir iş verileceğine işarettir.

Rüyada Cenazede Tabut Taşıdığını Görmek

Rüyada cenazede tabut taşıdığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında kazanacağı makama yorulur. Ayrıca rüya sahibinin iyi bir kazanç sağlamasına işaret eder. Kimi zamanda rüyayı gören kişinin borçlarını ödeyeceği güce erişmesi şeklinde de yorulur.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!