Alfabetik Rüya Tabirleri

ARüya Tabirleri

Rüyada Araba Görmek

Rüyada Araba Görmek

Rüyada Araba Görmek, rüyanın detaylarına bağlı olarak farklı anlamlara gelmektedir. 

 Rüyada büyük araba görmek, işlerin beklenmedik şekilde iyiye gideceğine ve maddi anlamda rahatlayacağınızı işaret eder. Küçük araba görmek, sıkıntıların def edileceğine ve dertlerinizin hafifleyeceğine hikmet edilir. Rüyada gitmeyen araba görmek, cahil insanlarla muhatap olacağınız Rüya Tabirleri tarafından yorumlanmıştır. Rüyasında bozuk araba gören kimselerin, işlerinde durgunluklar ve aksaklıklar yaşanabilir.

Rüyada Çok hızlı araba görmek veya kullanmak, işlerin güçlerini kaybedilmesine ve işlerinizin biraz zayıflayacağına tabir edilir. Rüyada sürekli arabayla gitmek, sabıkalı insanları yola dizmek biçiminde tabir edilmektedir. Rüyasında tekeri olmayan araba görenin rüyası zaruri ihtiyaçlara çok para gidilmesi yönünde belirtilir. Rüyasında arabanın yanında durduğunu görmek, etrafından birisinin kendisini gururlandıracağını ve onu mutlu edeceğinin habercisidir. Etraftakiler; oğul, kız, kardeşler, torunlar eş-dost şeklinde değerlendirilebilir.

 Rüyada Araba Kullanmak

 Rüyada araba kullanmanın esasında birden fazla yorumu bulunur. Rüya Tabirleri’nin ortak buluştuğu nokta, araba kullanmanın terfi alma habercisi olduğudur. Araba kullandığını gören kimse için iş yerinde, memuriyetinde veya çalıştığı iş yerinde terfi alması söz konusudur. Rüyasında otomobil kullandığını gören kimse için hayırlı pek çok yorumlar yapılabilir.

Rüyada araba görmek ve kullanmak Rüya Tabirleri tarafından oldukça olumlu yorumlanmıştır. Eğer rüyasında gören kişi işci ise ileride hayal ettiği yüksek bir mertebeye ulaşacağı veya yüksek rütbede ise hayallerine kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Araba görmek
Rüyada Araba görmek

 Rüyada Araba İle Kaza Yapmak

Rüyada araç ile kaza yapmak, araba ile ilgili en olumsuz olan rüyadır diyebiliriz. Kişinin borçlanmasına, zorlu dönemlerden geçmesine ve maddi anlamda sıkıntılar yaşayacağına işaret edilir. Rüya sahibinin sağlığı gittikçe kötüye gidebilir veya yakın zamanda rahatsızlanabilir. Rüyayla kaza yapıldığında kan aktığı görülür ise önemli bir rahatsızlığa işaret etmektedir. Rüyada kaza yaptıktan sonrasında kan akmadığını görmek ise hayırlı olarak tabir ediliyor. 

Rüyada araba görmek ve araba ile kaza yapmak pek hayırlı bir tabir değildir. 

Rüyada aracıyla kaza yapmanın bir başka tabiri ise; genelde kişinin durumuyla ilgili olduğu söylenebilir. Örneğin; kişi borçlu hale gelebilir ve zor zamanlar geçirir, dönemsel başarısızlıklar yaşayabilir. Hatta ticaret yapıyorsa iflas etmesi bile söz konusu olabilir. Ama bu tabirlerin çoğunluğu geçirilen kazadan sonra kaza yapan kişiden kan akıp/akmaması ile bağlantılıdır.

Rüyada Başkasının Araba İle Yaptığı Kazayı Görmek

Rüyada araba görmek ve başkasının kaza yaptığını görmek, çift biçimde Rüya Tabirleri tarafından yorumlanmaktadır. Başkalarının kaza yaptığını görmek, kişinin uzun yolculuğu manasına gelmektedir. Rüya sahibi, beklemediği anda, beklemediği bir şekilde oldukça uzun yolculuğa çıkacağına tabir edilir. 

Çıkılan yolculukta bazı farklılıkların yaşanması da söz konusu olabilir. Aynı zamanda bu rüya kişinin bazı günahlarının olduğunu gösterir. Bu günahlardan mutlaka biran önce kurtulması gerektiği ifade edilir. Bunun için tövbe edilmesi gerektiği ve fakir veya çocukları sevindirmesi gerektiği  tabirciler tarafından yorumlanmıştır.

 Rüyada Araba Çarpması

Rüyada araba görmek ve arabanın çarpması farklı şekillerde yorumlanabilir. Arabanın kendisine çarptığını gören kişiler için pek hikmetli yorumlar yapılmamıştır. Özellikle kişinin çok duygusal olduğu bu yüzden anlık kararlar aldığı ifade edilebilir.

Rüyada arabanın çarpması, bekar kişiler için evlilik anlamına gelmektedir. Rüyada arabanın başkasına çarpması ise sonucu bilinmeyen bir işe girmek ve pek hayırlı olmadığı anlamına gelir. Rüyada birine arabayla çarpmak, bazı başıbozuk insanlarla ikileme girmek ve tartışacağınız manasında tabir edilir. Rüyada araba çarptığını gören kimseler için çok ilginç ve farklı yorumlar yapılmıştır.

Rüyada Yeni Araba Satın Almak

Rüyada yeni araba satın almak, Rüya Tabirleri tarafından mükafat olarak tabir edilir. Kişinin uzun süredir peşinden koştuğu, uğraştığı bir işte başarılı olacağı manasına ve hayallerine ulaşacağı anlamına gelir. Rüyada yeni araba satın almak, başarıların geleceğine ve yükselişe delalet eder. Kişinin hayal ettiği işte başarılar elde edeceğinin manası bu rüyada bulunuyor. Rüyada yeni satın alınan arabayı kullanmak ise barışı ifade eder.

Kişinin uzun süredir küs kaldığı kişilerle barışacağına tabir edilmektedir. Rüyada araba görmek ve arabayı satın alıp ardından onunla kaza yapmak, kişinin hevesinin yarıda kalacağı, hevesinin kursağında kalacağı manasına gelir. Yeni araba satın alıp bundan memnun kalmak, hayat içerisinde bazı zor zamanlardan kurtulmak ve birazda olsa nefes alacağınız biçiminde tabir edilir. Rüyada yeni araba satın alıp, onu keyifle sürmek, düşmüş insanlara maddi manevi yardım edilmesi gerektiği biçiminde yorumlanır.

Rüyada Araba Satmak

Rüyada arabayı sattığını görmek maalesef hayal kırıklığı anlamında yorumlanacaktır. Rüya Tabirleri rüyasında araba satan kişinin istediği bir şeyden vazgeçmesine işaret ettiğini belirtir. Rüyada araba satmak, bir işte veya yaşantıda hayal kırıklığı manasına gelir.

Rüyada araba görmek ve satmak umduğunu bulamama, bir işte yeterince başarılı olamama olarak tabir edilmiştir. Rüyasında başkasının arabasını satan kimse için durum daha farklı olacaktır. Kişi kendi durumunda memnun olacak ve başarılı işlerde yer alacaktır. Rüyada arabayı satmak, akıllı insanlardan bir süreliğine uzaklaşmak ve biraz yalnızlık manasına gelir.

 Rüyada Araba Yıkamak

Rüyada araba yıkamak ile ilgili çok sayıda yorumlar bulunmaktadır. Rüyada araba görmek, araba yıkamak verilen sözü yerine getirmek, tövbe etmek, iyi niyetli olmak şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin sözünün eri olduğu şeklinde tabirciler tarafından ifade edilmiştir. Bu kişilerin zaman içinde dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerine kavuşacaklarına işaret edilir.

Rüyada araba yıkadığını görmek, bazı sorunları çözmeye işarettir. Kişi başkalarına ait olan sorunlar üzerinde söz sahibi olacağı ve çözeceği rivayet edilmektedir. Genel anlamda rüyada araba yıkamak, güzel işe, iyi niyete ve kaliteli kişiliğe hikmet edilir. Rüya yorumcuları, rüyanın olumlu olduğunu, rüya sahibinin içinin ferah olması, rahatlaması gerektiğini belirtirler.

Rüyada Araba Anahtarı Görmek

Rüyada araba anahtarı görmek, kusurlu bir işte güvenilir insanlarla tanışacağınız manasına gelir. Tabirciler durumu şöyle açıklarlar: rüyasında sadece araba anahtarı gören kişilier, güvenilir insanlarla tanışacaktırlar. Ancak tanıştıkları bu insanlar tıpkı kendileri gibi biraz sıkıntılı işlerde bulunurlar. Rüyada sadece araba anahtarının görülmesi, mal ve mülke işaret etmektedir.

Kişinin kendisine yakında ev alacağına, araba alacağına ve maddi anlamda rahatlayacağına işarettir. Rüya sahibinin işlerinin gittikçe iyi olacağı ve yükseleceği tabirciler tarafından belirtilir. Rüyada araba anahtarı gören kimseler için yorumlar oldukça iyi biçimde yapılmıştır.

 Rüyada Araba Anahtarının Çalınması

Rüyada araba görmek/anahtarının çalınması, problemli günlere işaret edebilir. Araba anahtarının çalındığını görenler için etrafında plan yapan insanlar olabilir. Tabirciler, rüyada araba anahtarının çalınmasını, kemale ermek üzere iken engel çıkması ve tam oldu derken engelle karşılaşmaları biçiminde yorumlarlar. Kişi, bu kötü olaylar silsilesinden dualar ederek kurtulabilir. Tabirciler, kişinin dualarını daha fazlalaştırması gerektiğini ifade etmekteler. Rüyada araba anahtarlarının çalınması, ilişkilerde düzensizliklerin ve ufak anlaşmazlıkların işareti olarak tabir edilmiştir.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!