Alfabetik Rüya Tabirleri

Burç Yorumları

Ocak Ayı Burç Yorumları

Ocak Ayı Burç Yorumları

Ocak Ayı Burç Yorumları

Koç burç yorumları

6 Ocak’ta Mars Boğa burcunda seyahatine başlıyor. Para kaynakları ile alakalı gerginlik yaşamanız muhtemeldir. Bu dönemde, parasal konularda endişelerimiz olur ve elimizdekini güvenliğini sağlamak için uğraşmak gerekliliğini hissedebiliriz. Risk almaya yahut yeni yatırımlar yapmaya meyilli olacağımız, fakat epey temkinli olmamız gereken bir dönemdeyiz. Finansal konularda adım atarken kendimizi güvene almamızda yarar var.

Boğa burç yorumları

Boğa Burcu
Boğa Burcu


6 Ocak’ta Mars sizin burcunuzda seyahatine başlıyor. Mars’ın yakan tesiri en çok sizi etkileyecek; hayatınızda bir şeyleri değiştirerek yeni formuna getirme namına dinamik ve zor iki maaş sürece giriyorsunuz. Bize zarar verebilecek lüzumsuz inatçılıklardan kaçınmalıyız. Attığımız adımlarda, bilhassa mali, para ve yatırım konularında epey temkinli olmamızda yarar var.

İkizler burç yorumları

ikizler burcu
ikizler burcu


6 Ocak’ta Mars Boğa burcunda seyahatine başlıyor. Psikolojik olarak ve kapalı yerlerde olan işlerinizi yönetmek namına krizli şartlarla uğraşabilirsiniz. İç dünya ve bilinçaltımız ile alakalı konular ön plana çıkacaktır. İç dünyamızda çalkantılar yaşayabileceğimiz bir devreye giriyoruz.

Yengeç burç yorumları

yengec burcu
yengec burcu

6 Ocak’ta Mars Boğa burcunda seyahatine başlıyor. Sosyal etraf, kümeler ve arkadaşlarla alakalı konular ön plana çıkacaktır. İki maaş süreçte sosyal alanınız ve planlarınıza müdahale etmek durumunda kalacağınız ilerlemeler söz hususu olur. Bu dönemde, yeni bir adım atmak istemeyebilir fakat ideallerimizi, hayallerimizi daha dahi güçlendirmek için çalışabiliriz. Sosyal çevremiz aracılığı ile önümüze yeni iş fırsatları çıkabilir, ekstrem temkinli davranarak bu fırsatları kaçırmamalıyız. Arkadaşlarımızla çatışmaktan kaçınmamızda yarar var

Aslan burç yorumları

Aslan Burcu
Aslan Burcu


6 Ocak’ta Mars Boğa burcunda seyahatine başlıyor. Önümüzdeki iki maaş süreç bizleri iş ve kariyer konularında harekete geçiriyor. Kariyer ve gelecek amaçlarımız ile alakalı kaygılı olur, bulunduğumuz pozisyonu güvenliğini sağlamak için işimize dört elle sarılabiliriz. Üstlerimizle inatlaşmaktan ve tartışmaktan mutlaka kaçınmalıyız. İş değişikliğine çok sıcak baktığımız bir dönemde değiliz fakat çok temkinli olmak bize iyi fırsatları kaçırtabilir. Çalıştığınız alanda, yaygın işinizde yeni ve ilave sorumluluklar alabilir, bir üst pozisyona yükselebilir, bir ekibin liderliğini üstlenebilirsiniz. Kariyer hayatınızda mühim esaslı değişimler yaşamaya başlıyorsunuz.

Başak burç yorumları

Başak Burcu
Başak Burcu

6 Ocak’ta Mars Boğa burcunda seyahatine başlıyor. Önümüzdeki iki maaş devir şirketler, hukuk, akademi ve idealleriniz için mücadele vakti olacak. Eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşlerimiz ile alakalı konular ön plana çıkacaktır. Bir süredir aldığımız yahut yarım bıraktığımız bir eğitim bu dönemde tamamlanabilir. Uzun süren hukuki bir hususta çözüme varmamız söz hususu olur. Bu dönemde zıt görüşlere karşı daha elastik olmalı, bilhassa 6 Ocak ardından sosyal medyada tartışmalara girmekten kaçınmalıyız.

Terazi burç yorumları

Terazi Burcu
Terazi Burcu


6 Ocak’ta Mars Boğa burcunda seyahatine başlıyor. Ortak kazançlar, eşin parası, sigorta, vergi, miras gibi konuların ön plana çıkacağı bir dönemdeyiz. Maddi konular ile alakalı endişelerimiz artabilir. Ortak gelirler gündeminizde olacak. Bir takım ödemeler sizi uğraştırabilir. Para ile alakalı konularda kemerleri sıkmanın zamanının geldiğini düşünebiliriz. Ancak bir yandan dahi sarf dürtülerimiz de artabilir. Kendimizi frenlemeye çalışmak bizi adamakıllı gerebilir. Ortak kaynakların tüketimi konusu ile ilgili partnerimiz, eşimiz yahut ailemiz ile münakaşa yaşayabiliriz.

Akrep burç yorumları

Akrep Burcu
Akrep Burcu

6 Ocak’ta Mars Boğa burcunda seyahatine başlıyor. Evlilik, iştirak, anlaşmalar gibi konular ön plana çıkacaktır. İkili ilişkilerde, evliliğimizde yahut ortaklıklarımızda gergin süreçlerden geçeceğimiz bir dönemdeyiz. Karşımızdaki şahıslarla uzlaşmaya yanaşmadığımız için aramızda çatışmalar çıkabilir. Ortaklıklar konusu ile ilgili canınızı sıkabilecek krizli temaslar sizi zorlayabilir. Dediğim dedik olmak bize yarardan çok zarar getirecektir. Daha sonra zararlı çıkabileceğimiz için bu iki maaş süreçte rastgele bir hususta uyuşma yahut sözleşmelere imza atmak için elverişli bir vakit değildir.

Yay burç yorumları

Yay Burcu
Yay Burcu


6 Ocak’ta Mars Boğa burcunda seyahatine başlıyor. Sağlık, işletme, günlük rutinlerle alakalı konular ön plana çıkacaktır. İş yerimizde, günlük hayatımızda gergin bir devreye giriyoruz. Birlikte çalıştığımız şahıslarla fikirlerimizden ve yöntemlerimizden ödün vermediğimiz için arbede yaşanabilir. Rutin ve bıktırıcı işler, ayrıyeten sıhhat problemleri ile uğraşmak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Çok ağır sporlar yapmamız sakatlanmamıza yahut kendimizi fiziki olarak daha dahi bezgin hissetmemize neden olur. Boyun ve boğaz bölgemizi adamakıllı kollamamızda yarar var.

Oğlak burç yorumları

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu


6 Ocak’ta Mars Boğa burcunda seyahatine başlıyor. Aşk, sosyal hayat, hobiler ve yaratıcılık ile alakalı konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde sevda hayatımızda deneyimleyeceğimiz gerginlikler yüzünden strese girebiliriz. Çocuklar, yatırımlar en muhimi kendinizi gösterdiğiniz alanlarda zorlanma yaşayabilirsiniz. Sportif aktivitelerden çok neşeli vakit geçireceğimiz, çok çok eylem içermeyen, rahat etkinliker bu dönemde bizi daha çok rahat ettirebilir.

Kova burç yorumları

Kova burcu
Kova burcu


6 Ocak’ta Mars Boğa burcunda seyahatine başlıyor. Ev ve aile hususları ön plana çıkacaktır. Ailemiz ile gerginlik yaşayabileceğimiz bir devreye giriyoruz. Ailevi konularla alakalı gelişmelerde bir şeyleri değişiklik yapmak durumunda kalabilirsiniz. Geçmişten gelen konular üstünde tartışıp uzlaşmaya yanaşmamamız aile bireyleri ile aramızı açabilir. Yeni bir gayrimenkul alabilmek yahut satmak için hareket geçebiliriz. Evde yapılacak tadilat, dekorasyon farklılığı yahut taşınma gibi haller sinirimizi bozabilir.

Balık burç yorumları

Balık Burcu
Balık Burcu


6 Ocak’ta Mars Boğa burcunda seyahatine başlıyor. Yakın etraf ve kardeşler ile aramızdaki temaslar ön plana çıkacaktır. Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile gerginlik yaşayabilir, onlarla uzlaşmakta güçlük çekebiliriz. İletişim durumunda olduğunuz insanlar ve yazışmalarla alakalı konularda krizlere müdahale etmek durumunda kalabilirsiniz.
Günlük yaşamımızda ve kısa yolculuklarda ertelemeler, gecikmeler yaşanabilir. Fikirlerimizi çevremize kabul ettirmeye çalışabilir, düşüncelerimize karşı çıkanlarla çatışmaya girebiliriz. Sosyal medyada kendimize hakim olmakta yarar var.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu