Alfabetik Rüya Tabirleri

Burç Yorumları

Koç Burcu Erkeği 2021

Koç burcu, burç  kategorisinin ilk burcudur. Bu yazımızda, Koç burcu erkeğinin genel özelliklerini, iş, aşk, nelerden hoşlandıklarını, nelerden hoşlanmadıklarını ve cinsel hayatı hakkında bazı bilgiler paylaştık. Bu burca sahip erkeklerin genel bilgilerinin sizin için inceleyip araştırdık. Bu yazımızda Koç burcu erkeği hakkında aklınızda kalan bütün soruları öğrenebileceksiniz.

Koç Burcu insanlarının doğum tarihi 21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasındadır. Burç kategorisinde koç burcu ilk sırada yer alır. Bu tarihlerden yaklaşık 10 gün sonra ya da 10 gün önce doğan kişilerde de bu burca ait bazı özellikler görülebilir.

Koç Burcu Erkeğinin Temel Özellikleri

Koç burcu, burç kategorisinde ilk sırada yer almasıyla beraber ateş grubuna aittir. Hareketli ve çok enerjik yapıları yüzünden oldukça dikkat çekerler. Bu burca sahip kişiler en önemliği özelliği, ben merkezci bir yapıya sahip olmalarıdır. Bu burca sahip kişiler, çok heyecanlı ve coşkuludur. Hayatın akışı esnasında heyecanlarından ve enerjilerinden asla bir şey kaybetmezler. Kendilerine duydukları güven, dışarıdan bakıldığında bile çok kolay anlaşılabilir.

  • Zıt burcu: Terazi burcudur.
  • Renkleri: Ateş kırmızı ile nar çiçeğidir.
  • Uğurlu Taşları: Pırlanta, yakut, demir ve ametisttir.
  • Uğurlu Günü: Salı günüdür.
  • Çiçekleri: Gelincik, sardunya, hanımeli ve laledir.
  • Şanslı Sayısı: 9’dur.
  • Yönetici Gezegeni: Mars’tır.

Koç Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Koç burcu erkeği genel olarak uzun boylu ve oldukça uzun yüzlü olurlar. Kol ve bacak kasları çok güçlü olur. Genel görülen özellikleri arasında kıvırcık ve esmer saça sahip olmaları yer almaktadır. Sağlıklı bir cilde sahip olurlar.Spora düşkün olmalarından dolayı, gayet düzgün bir fiziğe sahip olurlar. Gülüşlerinin dikkat çekici olmasıyla beraber koç burcu erkeklerinin dişleri de düzgün ve bakımlı olur.

Koç Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Koç burcu erkeği çok cömerttir. Bu burca sahip erkek ile birlikteliğiniz varsa, en iyi ve en güzel mekanlara gideceğiniz asla şüphe duymayın. Çok kolay bir şekilde mutlu olduklarından en sıkıntılı zamanlardan bile karla çıkarak, bundan mutlu olmayı bilirler. Dakiktirler, herhangi bir randevusuna geç kalmazlar. Çalışkan ve azimlidirler. Eğlenceye olan düşkünlükleri çok fazladır. Sevgi dolu ve oldukça merhametlidirler. Çoğunlukla elini attıkları bütün işlerde başarılı olurlar.

koç burcu erkeğinin genel özellikleri

Koç Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Koç burcu erkeği çok inatçıdır. Dik burunlu, dediğim dedik bir yapıları vardır. Aldatmaya yatkın bir burçtur. Diktatör ve oldukça bencildir. Ben merkezci yapısından dolayı çevresindeki insanları kendinden uzaklaştırır. Çok sorumsuz bir yapıya sahip olmalarına rağmen hataya asla tahammülleri yoktur.

Koç Burcu Erkeği İş Hayatı

Koç burcu erkekleri iş yaşamında çok hırslı bir yapıları olduğu için oldukça etkileyicidir. Sahip olduğu hırs ve lider olma özelliği ile iş kariyerinde başarılı olurlar. İyi bir lider ve çok eğlenceli bir ekip arkadaşı olur.

Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Koç burcu erkeklerinin aşk hayatı çok hareketli ve çalkantılıdır. Hatayı kabullenemeyen bir yapıları olduğu için, sevgilisinin herhangi bir hatasını kabul edemez ve ilişki zedelenebilir. Koç burcu erkeği darlanmaya gelemez ve fazla ilgiden hoşlanmaz. İlişkilerinde ilgiye kıyasla sevecenlik ararlar. Karşısındaki insanı bunaltmazlar fakat kıskanç bir yapıya da sahiptirler. Özgürlüklerine müdahale edilmesine asla izin vermezler, gerekirse kavga ederler. Bencil bir yapıya sahip olmalarından dolayı ilişkileri konusunda ölçülü davranırlar, sevme ve bağlanma istemezler.

Koç Burcu Erkeği Cinsel Hayatı

Koç burcu erkeğinin bencil olan yapısı cinsel hayatında da ön plana çıkar. Sevişirken kulağınıza, kendinden bahsedebilir. Ateş grubu içerisinde yer aldıkları için cinsel hayatlarında çok enerjik ve aktiflerdir. Aynı aktifliği ve enerji karşısındakinden de beklerler. Koç burcu erkeklerinin çok geniş fantezi hayal dünyası bulunmaktadır. Cinsel yaşamında kontrollü ve sağlam olan yapısında dolayı sizi başka dünyalara çıkartabilir. Partneri ile doğru frekansı yakalarsa, yatakta çok arzulu ve istekli olurlar.

Koç Burcu Erkeği Neler Sever?

Koç burcu erkekleri genel olarak liderlik yapabileceği ortamları sever. Bunun sebebi ise liderlik yapmayı çok sevmelerinden kaynaklanmaktadır. Beğenilmek hayat tarzları haline geldiğinden dolayı, övgü almak onların çok hoşuna gider. Arkadaşları ile beraber vakit geçirmeyi oldukça severler ve sosyal ortamlara çok düşkündürler. Spora olan düşkünlükleri ise herhangi bir başka ilgi alanını doğurur. Koç burcu mutlaka ilgilendiği bir spor dalı vardır.

Koç Burcu Erkeğinin Giyinişi Nasıldır?

Koç burcu erkeği her daim şık olmalarının yanı sıra kaliteyi çok severler. Moda ile çok fazla ilgilenmeseler de kendilerine en çok yakışan kıyafeti bulmakta pek zorlanmazlar. Her daim temiz ve şıktırlar. 

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu