Alfabetik Rüya Tabirleri

Kadın ve YaşamSaç Modelleri

Kısa Kıvırcık Saç Modelleri

Kıvırcık saç kendini her yerde belli eder. Çünkü genellikle hiçbir kalıba sığdırılmaz ve serbest olurlar. Kıvırcık saç bazı kadınlar için işkencedir. Saçlarından nefret ederler ve her gün düzleştirirler. Oysa bir süre geçtikten sonra saçlarının kıymetini anlarlar.

Kıvırcık saç kişiye bambaşka bir hava verir. Kıvırcık saça sahip kadınların çoğunun kendilerine has sempatiklikleri ve asi duruşları vardır. Kıvırcık saç kısa olur tarzını daha çok yansıtabilir.

Pek çok kıvırcık saç sahibi insan, saçlarını kısa kullandığı için internette ilham alabileceğiniz birilerini bulabilirsiniz. Kıvırcık kısa saç modelleri nelerdir? Kıvırcık asimetrik kısa saç modelleri kimlere yakışır? Kısa kıvırcık asimetrik saç modelleri nelerdir?

Kısa kıvırcık saçlar küt şekilde kestirildiğinde bonus görüntüsü meydana gelir. Bir kadının saçları kıvırcık ise kabarık görüntüyü mutlaka sevmelidir. Emin olun ki bu görüntü saç şekliniz ile bütünleşmektedir. Kıvırcık saçlar aşırı kıvırcık değil ise kulak hizasında kestirilerek oldukça cool bir görünüm ile buluşabilirler.

Saçlarınızı aşırı kıvırcık ise de asimetrik kesimler size çok yakışacaktır. Asimetrik kesimler, saçın çok kabarık durmasını engeller, yine bonus gibi görünseniz da saçlarınız daha şekilli görünür. Asimetrik kesildikleri için kıvırcık saçın size verdiği havayı arttırlar ve rahatlıkla kullanılabilirler.

Kıvırcık kısa saçların en tarz modellerinden bir tanesi de pixie kesimidir. Bu saç kesimi, kıvırcık saçlı kızlara çok yakışmaktadır. Saçları çok iyi şekil alıyorsa, tarzını yansıtabileceğiniz pixie saç kesimini tercih edebilirsiniz. Sizin için çok kısaysa çok az daha uzun kestirerek de tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Kıvırcık kısa saçları düz kısa saçlara göre avantajları vardır. Bu avantajlardan ilki saçın hacimli oluşudur. Diğer avantajlar buna bağlı olarak ortaya çıkar. Atkuyruğu ve topuz modelleri de daha hacimli olduğu için, kıvırcık kısa saçlı kadınlar rahatlıkla atkuyruğu ve topuz modelleri yapabilirler.

Saç modellerinin iyi görünmesi için aksesuar veya saç örgülerine ihtiyaç duymazlar. Havalarını değiştirmek içi saç aksesuarları kullanmaları elbette onları bir adım daha ileri taşır. Ancak saçlarının iyi görünmesi için buna ihtiyaçları yoktur, zaten iyi görünürler.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!