Alfabetik Rüya Tabirleri

Astrologlar Diyor ki..

Hülya Balıkavlayan’da Burç Yorumları

Hülya Balıkavlayan gezegenlerin hareketlerine göre astrolojik yorumlar yapan biridir. Özellikle son zamanlarda yorumlamalarının isabet oranı fazla olmasından kaynaklı popülaritesi oldukça artmıştır. Hülya Balıkavlayan neredeyse 15 yıldır burç yorumlama 

üzerine çalışmaktadır. Bu geçmişinden dolayı Türkiye’nin ilk yorumcularındandır diyebiliriz. Yıldız haritalarının insanların yol haritası olduğuna inanmaktadır. Fal gibi konulara inanmamaktadır. Dileyen kişiler Hülya Balıkavlayan’dan özel danışmanlık hizmeti de alabilir. Bireyselliğin dışında kurumlara da astrolojik danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Türkiye genelinde onlarca seminer ve kurs vermiştir.

Koç Burcu Yorumları

2021 yılı, koç burcu olan kişiler için atılımlar yapma ve girişimlerde bulunmak için eşsiz bir yıl olacaktır. 2021 yılı boyunca gireceğiniz tartışmalardan zararlı çıkabilirsiniz bundan dolayı tartışmalara girmekten kaçınabilirsiniz. Aşk ve aile yaşantınızda sizleri sorunsuz bir sene beklemektedir. Bu yıl burcu olanlar için yediklerine ve içtiklerine dikkat etmesi gereken bir yıldı.

Boğa Burcu Yorumları

Boğa burcu kariyer olarak iyi yerlere geleceğiniz bir yıldasınız. Hırslı davranışlardan kaçınmak sizi için daha sağlıklı olacaktır. Tüm sene boyunca iş temponuz artacağından ruhunuzu dinlendirmek için kendinize zaman ayırmalısınız. Arkadaş gruplarınız yıl boyunca motive olamanı ve formda kalmanı sağlayacaktır.

İkizler Burcu Yorumları

İkizler burcu 2021 yılı hayatınızdaki pürüzlerden kurtulacağınız kariyer ve eğitim olarak hedeflediğiniz yerlere geleceğiniz bir yıl olacaktır. Geleceğe bakış açınız sizi bulunduğunuz konumdan daha iyi yerlere getirecektir.

Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç burcu 2021 yılı macera dolu bir yıl olabilir. Yatırımlarınızı geçmişten ders alarak sorumluluklarınızı artırmak isteyebilirsiniz. Arkadaş ve aile ilişkilerinizi güçlendirerek sosyal yanınızın daha da güçlenmesini sağlayabilirsiniz.

Aslan Burcu Yorumları

Aslan burcu yıl ortalarına kadar düşüncelerini paylaşabileceği yakın bir arkadaşa ihtiyaç duyabilirsin. Yılın genelinde yalnız takılmayı seven biri olsanda bu durum seni daha derin ve hassas biri haline getirecektir.

Başak Burcu Yorumları

Başak burcu, 2021 yılında eğitim ve kültür alanında yükselişte olacaktır. Maddi konularda yıl boyunca sıkıntı çekmeyecek aile içi ilişkilerini kuvvetlendirecektir. Bu dönem içerisinde iş seyahatleriniz artabilir. Yeni ve değerli insanlar hayatınıza gireceği bir yıl olacaktır.

Terazi Burcu Yorumları

Hülya Balıkavlayan’a göre 2021 yılında Terazi Burcu olan kişiler iletişimlerinin ve sevgi paylaşımının artıracaktır. 2021 yılında maddi anlamda yeni gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olacaktır. Evli ya da ilişkisi olan Terazi burcu olan kişiler hayatlarıyla ilgili ciddi kararlar verecekler.

Akrep Burcu Yorumları

2021 yılı akrep burcu olan kişiler için duygu ve düşüncelerinin iç içe gireceği bir yıl olacaktır. İlişkilerinde yaşadıkları sıkıntılar yılın ikinci yarısında daha da netleşecek ve gelecek vaadeden ilişkilere yelken açacaklardır. 

Yay Burcu Yorumları

2021 yılı yay burcu olan kişiler için eğlenceli ve hobilerine vakit ayırabileceği bir yıl olacaktır. Gezegenlerin yerlerine göre yıl boyunca maddi konularda iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Ailenizle ve arkadaşlarınızla birlik ve beraberlik içerisinde olacağınız bir yıl olacaktır.

Oğlak Burcu Yorumları

2021 yılı oğlak burcu olan kişileri maddi anlamda biraz zora sokacak bir yıl olacaktır. Birikimlerinizin tükenebileceği bir yıl olabilir. Yıl içerisinde sizleri mutlu edecek haberler alabilirsiniz.

Kova Burcu Yorumları

2021 yılı kova burcu olan kişilerin finansal ve sosyal anlamda iyi olacağınız bir yıl olacaktır. Aile içerisinde ufak sorunlar yaşasanızda en kısa süre içerisinde çözüme ulaştırabileceğiniz bir yıl olacaktır.

Balık Burcu Yorumları

2021 yılı balık burcu olan kişilerin kendilerini fiziksel ve zihinsel olarak iyi hissedecekleri bir yıl olacaktır. Sene boyunca aceleci adımlardan kaçınmalı, uzun vadeli düşünerek kararlar verilmesi gerekmektedir. Sağlık sorunları yaşamamak için sağlık kontrollerinizi sürekli yaptırmanız gerekmektedir.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!