Alfabetik Rüya Tabirleri

Astrologlar Diyor ki..

Hande Kazanova 15-21 Mart 2021 Burç Yorumları

Ay koç burcunda iken aktif, girişimci ama bir hali de sabırsız etkilerle hafta başlıyor. Hande Kazanova’ya göre salı günü iletişim gezegeni olan Merkür’ün rahat etmemesinden dolayı Balık burcuna geçiyor. Unutkanlıklar, alınganlıklar, kararsızlıklar ve kafa dağınıklığı öne çıktığı için net olunması gereken işlerin bazıları aksayabilir.

Salı ve Perşembe günlerinde gökyüzü üzerinden olumlu gelişmeler var. Venüs-Plüto ve Güneş-Plüto açıları devrede olacak. Bu da güçlü insanlardan beklenilen desteklerin karşımıza çıkacağı anlamına gelir. Bizi ruhen destekleyebilecek ilişki arayışında olabilir. Yine de hayatımızda kontrol sahibi olmak isterken manipülasyonlara, dik başlılıklara ve kıskançlığa dikkat etmekte fayda var.

Cumartesi günü Koç burcuna Güneş geçiyor. Bununla birlikte yeni bir dönem başlıyor. Yeni döngü ve bahar bayramımız ile yeni başlayan yılımız mutlu ve kutlu olsun. Bu yazımızda size Hande Kazanova’nın 15-21 Mart 2021 tarihlerinde burçları nelerin beklediğinden bahsettik.

Hande Kazanova’ya Göre Koç Burcu

Sevgili yükselen Koçlar ve Koç burçları haftaya Ay koç burcunun üzerindeyken başlıyorsunuz. Sizin için bu hafta oldukça hareketli geçecek ve birçok meselede kendi borunuzu öttüreceksiniz. Hangi işle uğraşırsanız uğraşın önemli olan birtakım olaylarla yüz yüze geleceksiniz. Duygusal açıdan da hareketli olacaksınız.

Hande Kazanova’ya Göre Boğa Burcu

Haftanıza isteksiz enerjilerle dolu bir başlangıç yapacaksınız sevgili yükselen Boğalar ve Boğa burçları. Salı, çarşamba ve perşembe günleri içerisinde kendi yapacaklarınıza ve isteklerinize çok daha fazla odaklanacaksınız.

Gelecek ile alakalı önemli planlarınızı Perşembe Salı günleri insanlar tarafından gelen güzel desteklerle beraber hızlandırabilirsiniz. Önemli bağlantılarınız ve iş görüşmeleriniz varsa bu iki gün içerisine denk getirmeye özen gösterin.

Hande Kazanova’ya Göre İkizler Burcu

Sevgili yükselen İkizler ve İkizler burcu, iletişim yüksek olan haftalardan bir tanesi sizler adına başlıyor. Sosyal çevreniz ile birlikte yapacak olduğunuz programlar, planlar bu haftanın başında devrede olacak. Ayrıca Merkür’ün Balık burcuna geçişinden sonra kariyerinizde önemli görüşme ve konuşmaların hareketlendiğini göreceksiniz.

Hande Kazanova’ya Göre Yengeç Burcu

İş ve kariyer koşuşturmaları arasında kendinizi daha aktif hissedeceğiniz bir hafta sizleri bekliyor sevgili yükselen Yengeçler ve Yengeç burçları. Bu hafta başı içerisinde kendi kafanıza göre hareket etmek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte riskli adımlarla karşılaşabileceksiniz. Ancak sonrasında şartları daha sağlam bir şekilde bağlamak isteyebilirsiniz.

Hande Kazanova’ya Göre Aslan Burcu

Sevgili yükselen Aslanlar ve Aslan burçları, dış çevre üzerinden alacağınız haberlerle birlikte haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta sizin adınıza oldukça önemli haftalar arasında yer almaktadır. Bundan dolayı da kendinizi rahat hissedeceksiniz. Sizin adınıza oldukça rahat akan bir hafta geçireceksiniz.

Hande Kazanova’ya Göre Başak Burcu

Sevgili yükselen Başaklar ve Başak burçları, hafta içerisine parasal meselelerinizi hallederek ve bu alanlarda çok daha girişken bir şekilde başlıyorsunuz. Salı günü Balık burcuna Merkür’ün geçmesiyle birlikte özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz önem kazanıyor.

Hande Kazanova’ya Göre Terazi Burcu

Sevgili yükselen Teraziler ve Terazi burçları, haftaya önemli olaylarınızla alakalı sorunlarla başlıyorsunuz. Hayatınıza bir kişi varsa eğer onun hayatına ait atılması gereken birtakım önemli adımlar, aldığı bazı kararlar konuşulacak. Tüm hafta süresince ilişkilere ve eğer varsa ortaklık ilişkilerinize odaklanacaksınız.

Hande Kazanova’ya Göre Akrep Burcu

Sevgili yükselen Akrepler ve Akrep burçları, yapılması gerekenler, işiniz ve gücünüz ile haftaya başlıyorsunuz. Bu haftadan itibaren aşk hayatınızda görünür bazı olaylar olacak. Aşka kendinizi biraz fazla kaptırabilirsiniz. 

Hande Kazanova’ya Göre Yay Burcu

Sevgili yükselen Yaylar ve Yay burçları, bu hafta içerisinde hem aşk hayatınıza hem de iş hayatınıza eşit bir şekilde şans vereceksiniz. Evinize ve ailenize alışveriş yapılması lazımsa, Salı ve Perşembe günleri sizi bu konuda destekleyecektir.

Hande Kazanova’ya Göre Oğlak Burcu

Sevgili yükselen Oğlak ve Oğlak burçları, ailevi konularla bu hafta içerisine giriş yapıyorsunuz. Salı günü Balık burcuna Merkür geçiş yapıyor, iletişimsel konularınızın hız kazanacağı bir zaman dilimine giriyorsunuz.

Hande Kazanova’ya Göre Kova Burcu

Sevgili yükselen Kova ve Kova burçları, sizin için iletişimi yüksek olan haftalardan bir tanesi başlıyor. Yakın çevreniz, arkadaşlarınızla birlikte haftayı iyi bir şekilde organize etmelisiniz. Oldukça hareketli bir hafta içerisindesiniz.

Hande Kazanova’ya Göre Balık Burcu

Sevgili yükselen Balıklar ve Balık burçları, maddi konular ile alakalı yapılması gerekenlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Salı gününden itibaren sizin adınıza rahat bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Diğer Astrologların burç yorumlarını merak ediyorsanız buraya tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu