Alfabetik Rüya Tabirleri

Astrologlar Diyor ki..Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları ( 7 Haziran-13 Haziran Haftalık Burç Yorumları)

Bu hafta (7 Haziran- 13 Haziran), mümkün oldukça acele kararlar verilmemeli, risk içeren hareketlerden kaçınılmalı. Güneş tutulması İkizler burcunda yaşanacak ve yeni adımlar atma konusunda zor bir hafta olacak.Merkür geri hareketlerine devam etmektedir. Bu da herkesin geçmişle yüzleşmesi gerektiğini göstermektedir. 10 Haziranda yaşanacak güneş tutulmasının burçlar üzerinde oluşturacağı etki ise merakla bekleniyor. 11 Haziran da Aslan burcuna geçecek olan Mars, kendimize vakit ayırmamızı sağlayacak. İletişim olarak güçlü bir hafta geçirirken, duyduklarımızı ve okuduklarımızı araştırmamızda fayda olacak. Peki tüm bu olanlar bu hafta bizleri nasıl etkileyecek? Buyurun okuyalım:

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu ( 7 Haziran- 13 Haziran Haftalık Burç)

Koç burcu, bu haftayı biraz daha sakin geçirecek. Yakın çevresiyle ilgilenmekten keyif alacak. Haftanın sonunda ise ev ile ilgili bazı değişiklikler yapacak, tamirat gerektiren işlerle de uğraşabilir. Harcamalar ise tahmininden fazla tutabilir. Bir çok burç gibi Koç Burcu da geçmiş ile ilgili haberler duyabilir. Gerçeğini araştırmak da fayda var.

>>> KOÇ BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu ( 7 Haziran- 13 Haziran Haftalık Burç)

Boğa Burcu, bu hafta geçmiş ile ilgili durumlarla ilgilenebilir. Bu durumlar daha çok maddi olacak gibi. Yeni kararlar alabilecek, bu kararlar Boğa Burcunun işini artıracak. Haftanın sonunda ise yakın çevresiyle bir araya gelecek. Keyifli ve yararlı paylaşımlar yapacaklar.

>>> BOĞA BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu ( 7 Haziran- 13 Haziran Haftalık Burç)

İkizler burcu, iş hayatına yönelik sorumluluklarını arttıracak. Bu hafta içsel olarak yüzleşirken bazı duygu ve düşüncelerini bastırmaya çalışacak. Bakış açısını değiştirecek bir rahatlama yaşayacak. Haftanın sonu ise İkizler için keyifli geçecek.

>>> İKİZLER BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu ( 7 Haziran- 13 Haziran Haftalık Burç)

Yengeçler de bu hafta geçmiş ile ilgili konularla uğraşacak. Bitirilmemiş işleri tamamlamak için harekete geçmek gerekecek. Maddi olarak yapılan planlar eksik kalacağından bazı düşünülen işler ertelenebilir. Hafta sonu ise kendilerine vakit ayırmak isteyebilirler.

>>> YENGEÇ BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu ( 7 Haziran- 13 Haziran Haftalık Burç)

Aslan burcu, geçmişe dönme konusunda bir çok burca göre daha şanslı olacak. Eski arkadaşlarıyla bir araya gelip keyifli vakit geçirecek. Sosyalleşeceği bir hafta onu bekliyor. Sevdiği ortamlarda olacak. Haftanın sonu ise yapacağı işler ona iyi gelecek ve aldığı sonuçlar onu mutlu edecek.

>>> ASLAN BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu ( 7 Haziran- 13 Haziran Haftalık Burç)

Başak burcu, bu hafta iş hayatı ile oldukça ilgili olacak. Tamamlanmamış işlerini halletmeye çalışacak. Günlük hayatında değişiklikler yaşayacak. Haftanın sonunda ise arkadaşlarıyla gezme planları genellikle doğaya yönelik olacak gibi.

>>> BAŞAK BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu ( 7 Haziran- 13 Haziran Haftalık Burç)

Terazi burcu, bakış açısını değiştirebileceği bazı durumlar ile karşılaşabilir. Bu durumlar genellikle maddi, hatta yurt dışı alakalı işler olabilir. Kendine ayıracağı vakitler de ise dikkatli olmasında fayda var. Hafta sonu Terazi burcunu keyiflendirecek fırsatlara gebe gibi duruyor. Güzel fırsatlar yakalayacak.

>>> TERAZİ BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu ( 7 Haziran- 13 Haziran Haftalık Burç)

Akrepler, bu hafta maddi olarak bazı sıkıntıları ile yüz yüze gelecek. Giderlerini gözden geçireceği, psikolojik olarak sıkıntıda hissedeceği bu haftayı, bazı şeylerden vazgeçerek rahatlayabilir. Sorumluluk olarak bu hafta da biraz hareketli geçecek. Özellikle aile veya ikili ilişkilerde.

>>> AKREP BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu ( 7 Haziran- 13 Haziran Haftalık Burç)

Yay burcu, bu haftayı yakın çevresi ile ilgili geçirecek gibi. Özellikle ikili ilişkilerinde aceleci kararlar almamalı, dengeli adımlar atmalılar. Hafta sonunu ise evdeki işlere ayıracak. Bu hafta adil davranmaya özellikle dikkat etmeli.

>>> YAY BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu ( 7 Haziran- 13 Haziran Haftalık Burç)

Oğlak burcu, sağlık açısından dikkatli olması gereken bir hafta geçirecek. İş arkadaşları ve iş şartları bakımından bazı kararlar alması gerekebilir. Maddi olarak da dikkat etmek de fayda var. Hafta sonu ikili ilişkilerde güzel vakit geçirebileceği planlar yapmak mümkün görünüyor.

>>> OĞLAK BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu ( 7 Haziran- 13 Haziran Haftalık Burç)

Kovalar, ailelerine bağlı olan burçlar olarak onlarla ilgileneceği bir hafta geçirecek. Aslında kendi kendine geçirmek isteyeceği bu haftada başka gündemler ortaya çıkacak. Yapmaktan keyif aldığı bazı işlerle ilgili gelişmeler yaşayabilir. Hafta sonu ise ailesi ile birlikte ev ile ilgili değişimler yapacaklar.

>>> KOVA BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu ( 7 Haziran- 13 Haziran Haftalık Burç)

Balıklar, eve bağlı olan burçlar olarak bilinir. Bu haftayı da yine ev ile ilgili işlerle yoğunlaşarak geçirecekler. Geçmişten gelen bir takım sorunları aile içinde halletmeye çalışacaklar. Haftanın sonunda yine yakınlarıyla birlikte keyifli zamanlar geçirecekler. Yaratıcılıklarının zirvede olduğu bir hafta olacak.

>>> BALIK BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!