Alfabetik Rüya Tabirleri

Astrologlar Diyor ki..Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları (21 Haziran-27 Haziran haftası burç yorumları)

İletişim yönünden zorlu geçirdiğimiz Haziran ayının son haftasında bir de bizi Oğlak Dolunayı karşılıyor. Peki bu durum burçları nasıl etkileyecek? Oğlak Dolunayı neyi temsil ediyor? Ayrıntılı olarak incelemeden önce genel etkileri vermekte fayda var. Merkür retrosu bitmek üzereyken Güneş artık Yengeç burcuna geçmektedir. En uzun günün yaşanacağı Pazartesi günü ve bu hafta bizi neler bekliyor ve nelere dikkat etmeliyiz?

21 Haziran Pazartesi günü haftaya duygusal başlıyoruz. Vicdanımızın sesini dinleyeceğimiz bir gün olacak. Hissettiklerimiz bizi genelde doğru yönlendirecek. Daha anlayışlı olacağımız gün içerisinde özellikle öğle saatlerinde gergin olabilmek mümkün.. Bolluk gezegeni olan Jüpiter akşam saatlerinde retro hareketlerine başlayacak. 19 Ekim’de son bulacak olan olan retro hareketi bizi en çok kendi iç dünyamıza döndürecek gibi..

22 ve 23 Haziran Salı ve Çarşamba günü Merkür uzun süredir bizi etkileyen retro hareketine iki gün boyunca durduracak. Bu durağanlık, iletişim konusunda daha dikkatli davranmamızı gerektirecek. Özellikle ön yargılı davranmamakta fayda var. Çarşamba günü finansal açıdan rahatlama söz konusu olabilir. İkili ilişkilerde de güzel gelişmeler yaşanabilir.

24 Haziran Perşembe gününün son saatlerinde Oğlak Dolunayı yaşanacak. Özgürlük duygusunun ağır basacağı ve bu amaç doğrultusunda harekete geçme isteği ağır basacak. Saklanan durumların ortaya çıkıp bazı yüzleşmelerin yaşanması mümkün. İkili ilişkilerde yaşanacak olan haklı-haksız savaşlarında alttan almak ilişkinin seyri için olumlu olacak. Merkür bu Perşembe günü retro hareketine son verecek, ileri yönde harekete geçecek. Bu durum iletişim konusunda rahat bir döneme gireceğimizi gösteriyor.

25 ve 26 Haziran Cuma ve Cumartesi günleri Neptün durağan konumda olacak. Bu durum yaşanacak dalgınlıkların habercisi. Dalgınlıklar bazı karışıklıklara sebep olacak gibi görünüyor. Haftanın sonuna yaklaşırken dikkatli olmalı.

27 Haziran Pazar günü ise Venüs gezegeni Aslan burcuna geçecek. Venüs, sevgimizi nasıl göstereceğimizi etkileyen bir gezegen olduğundan, duygusal açıdan rahatlama yaşatacak. Kendimizi kolay ifade edeceğimiz, duygularımızı ortaya koyabileceğimiz, keyifli geçirmek istediğimiz bir hafta sonu bizi bekliyor.

21 Haziran- 27 Haziran haftasında burç burç neler yaşanacak? Buyurun başlayalım:

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Haziran-27 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Koçlar bu haftaya daha çok sevdikleri kişilerle ilgili konulara yoğunlaşarak başlayacak. Beklenmedik gelecek haberler yakınlarıyla olan iletişimini arttıracak. Çalışma hayatında yaşanacak bazı belirsizliklerin daha net bir hal alması bekleniyor. Akıllarına takılan finansal konularda da çözüm yolları bulmak mümkün görünüyor. İkili ilişkilerde ise daha özenli davranmak Koç Burcunun yararına olacak. Yanlış anlaşılmaların devam edeceği görünüyor. Özellikle yaşadıkları ilişki ile ilgili bazı özel günleri unutma eğilimi yüksek, bu da yaşanabilecek bazı problemlere sebep olabilir.

>>> KOÇ BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA KOÇ BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Haziran-27 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Boğa burcu bu haftaya sevdikleriyle daha çok vakit geçirme isteğiyle başlayacaklar. Bazı planlar yapacak veya yapmış olabilirler. Ama bu planlarda bazı değişiklikler söz konusu olabilir. Akıllarını kurcalayan ve karmaşık gelen bazı durumların netleşeceği bir hafta Boğa burcunu bekliyor. Özellikle eğitim alanında her şey daha kolay olacak. Hafta sonu ise grup arkadaşları ile güzel etkinlikler planlanabilir. Keyifli bir hafta olacağa benziyor.

>>> BOĞA BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA BOĞA BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Haziran-27 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

İkizler çalışma hayatında yaşayacağı belirsizliklere ve karışıklıklara rağmen güzel bir hafta geçirecekler. Akıllarına takılan bir çok konu netlik kazanabilir. Özellikle maddi açıdan da istedikleri rahatlamayı yaşayacaklar. Kendilerine daha çok vakit ayıracaklar. Bu hafta yaşanacak bazı gelişmeler, beklenmedik mutluluklara sebep olacakken kendilerini daha çok değerli hissetmelerini de sağlayacak.

>>> İKİZLER BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA İKİZLER BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Haziran-27 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Yengeçleri sakin bir hafta bekliyor. Kendilerini dinleyecekleri bu hafta, sezgileri kuvvetli. Hisleriyle hareket etmeyi seven Yengeçler, bu özelliğini bu hafta daha çok yaşayacak. Duygusal açıdan rahat bir hafta beklerken, maddi açıdan daha dikkatli davranmaları gerekecek. Bu aralar hesaplar istedikleri gibi gitmeyebilir. Ama duygusal olarak daha dingin karşılayacaklar. Yengeçler bu hafta sakin ve rahat. Olayları akışına bırakacaklar.

>>> YENGEÇ BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA YENGEÇ BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Haziran-27 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Aslanları duygusal geçirecekleri bir hafta bekliyor. İç seslerinin fazlaca baskın olduğu bu hafta, sezgileri kuvvetli olacak. Süre gelen bazı alışkanlıklara dikkat etmek gerekecek. Sağlık konularının ön planda olduğu bir hafta olacak. Günlük rutinlerini değiştirmek isteyebilirler. Bu konuda bazı adımlar atmak mümkün. Duygusal açıdan güzel geçecek bir hafta geçirecekler.

>>> ASLAN BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA ASLAN BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Haziran-27 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Başak burcu bu hafta ikili ilişkilerindeki belirsizleri netleştirecek. Saklı kalan bazı konular aydınlanacak. Yaşanılan ikilemler artık sona erecek. Bu durum Başak burçları için sakin bir hafta geçirmelerine sebep olacak. Çalışma hayatında gireceği grup işlerinde güzel gelişmeler yaşanabilir. Haftayı genelde kalabalık arkadaş görüşmeleriyle geçirebilirler.

>>> BAŞAK BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA BAŞAK BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Haziran-27 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Teraziler bu hafta çalışma hayatında uzun zamandır bekledikleri gelişmeleri yaşayabilirler. Mutlu olacakları bu gelişmeler Terazi burçlarının kendilerine olan güvenlerini kuvvetlendirecek. Çalışma hayatı yoğun geçen Teraziler, aynı yoğunluğu ailevi ilişkilerinde de yaşayacak gibi görünüyor. Günlük rutininde bazı durumlar değişebilir. Plan yaparken dikkatli olmakta fayda var. Her anlamda yoğun ama güzel bir hafta bekliyor Terazileri.

>>> TERAZİ BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA TERAZİ BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Haziran-27 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Akrepler, özellikle ikili ilişkilerinde uzun süredir bekledikleri sakinliğe ve netliğe bu hafta kavuşacaklar. Olaylara veya durumlara karşı daha iyimser bir tavır sergileyecekler. Farklı bakış açıları hakim olacak. Maddi konularda ise bazı beklenmedik sıkıntılar yaşanabilir. Yakın ilişkilerinde de sakinlik hakim olacak.

>>> AKREP BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA AKREP BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Haziran-27 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Yay burcu haftayı finansal konularla ilgili yoğun geçirecekler. Hesaplamaları düzenleyecek, yakın çevrenin desteği ile bazı durumları netliğe kavuşturacaklar. Kararlar alırken gerçekçi davranmalılar. Yapılacak finansal düzenleme bir miktarda olsa rahatlama yaşatacak. Hesap dolu bir hafta Yay burcunu bekliyor.

>>> YAY BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA YAY BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Haziran-27 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Oğlak burcu duygusal açıdan rahat bir hafta geçirecek. Kafalarında yer edinen bir çok şey netlik kazanacak. İkili ilişkilerde paylaşımlar artacak. Keyifli zamanlar yaşanacak. Maddi açıdan ise işler pek öyle görünmüyor. Dikkat etmeli, hesaplı hareket etmeliler. Yine de duygusal olarak keyifli geçirecekleri bir hafta Oğlakları bekliyor.

>>> OĞLAK BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA OĞLAK BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Haziran-27 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Kovalar, çalışma ortamında aktif olarak ön planda olacaklar. İstedikleri değeri hissetmek onlara iyi gelecek. Sağlık ile ilgili konularda güzel gelişmelere olabilir. Kafalarındaki karışıklıklar netlik kazanacak ve bu durum alınacak bazı kararları da kolaylaştıracak. İkili ilişkilerde yaşanacak bazı durumlar Kovaları geçmişe götürebilir.

>>> KOVA BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA KOVA BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Haziran-27 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Balıklar, sağlık konusunda hassas olacakları bir hafta yaşayacaklar. Dikkat etmekte fayda var. Önceden yapılmış ve uzun süredir gerçekleştirmek istedikleri bazı planlar netlik kazanacak. Yakın çevresi ile güzel ve keyifli vakit geçirecekleri bir hafta olacak.

>>> BALIK BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA BALIK BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!