Alfabetik Rüya Tabirleri

Astrologlar Diyor ki..Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları ( 14 Haziran-20 Haziran Haftalık Burç Yorumları)

Bu hafta (14 Haziran- 20 Haziran 2021) Haziran ayının en zor haftası olacak. Bunun en büyük sebebi ise 10 Haziran’da gerçekleşen Güneş Tutulması ve Satürn ve Uranüs ün meydana getirdiği kare açısıdır. Satürn gezegeninin temsil ettiği alanlar kısıtlama, sınırlama, düzen getirme iken, Uranüs gezegeni beklenmedik gelişmeler, yüksek gerilim ve ani oluşumları temsil eder. Bu iki gezegenin karesi ise beklenmedik bir baskıya maruz kalmaktan dolayı bununla baş etmeyi öğrenmedir. Başka bir deyişle insanın içindeki bastırılmış duyguların açığa çıkmasıdır denilebilir. Peki tüm bu olanlar 14- 20 Haziran burçları nasıl etkileyecek? Genel anlamda etkileme durumlarını verelim. Daha sonra da ayrıntılı olarak burçlar üzerindeki etkisini inceleyelim.

14 Haziran haftanın ilk gününe daha önceden yapılan bazı planların gerçekleşmediğini veya gerçekleşemeyeceğini görmek ile başlamak mümkün. Bu durumu sakin ve daha realist yaşamaya çalışmakta fayda var. İkili ilişkilerde ise gerçeklerin veya yalanların ortaya çıkması durumuyla karşı karşıya kalınabilir. Bizi kandırmaya çalışacak insanların yalanlarına inanmamaya özen göstermeli. 15 Haziran salı günü ise aceleci davranmamak gerekiyor. Alınacak kararlarda, davranışlarda olabildiğince riske girmemeli. 16 Haziran Çarşamba ise daha yoğun geçecek, mükemmeliyetçi hali baskın yaşanacak. 17 Haziran perşembe günü gergin anlar, gereksiz tartışmalar yaşanabilir. Haklı haksız savaşları yaşarken, sağlık konusunda da hassas davranılmalı. Şans ve bolluk gezegeni olarak bilinen Jüpiter hafta sonu Balık burcunda olacağından yarım kalınacak işlerin tamamlanacağı ve bu durumun güç kazandıracağı mümkün görünüyor. Peki burçlara göre 14-20 Haziran nasıl geçecek? Buyurun okuyalım:

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Haziran- 20 Haziran Haftalık Burç)

Koç burcu da gergin bir hafta geçirebilir. Anlaşılma problemleri yaşayabilir. Bu durum iş hayatını ve yakın çevresini yakından etkileyecek. Özellikle çalışma hayatında konuşmalara dikkat etmek de fayda var. Maddi olarak da rahat davranmamalı. İkili ilişkilerde düşünmeden konuşmamak da Koç burçlarının yararına olacak.

>>> KOÇ BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA KOÇ BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Haziran- 20 Haziran Haftalık Burç)

Boğa burcu bu hafta olabildiğince harcamalarına dikkat etmeli. Gerçekçi düşünmeli ve elinde olmayandan fazlasını harcamamalı. İş ve aile hayatında da aceleci davranmak ilişkilere zarar verebilir. Empati kurarak hareket etmelerinde fayda var.

>>> BOĞA BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA BOĞA BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Haziran- 20 Haziran Haftalık Burç)

İkizler bu hafta hayal kırıklığı yaşayabilir. Bu durumun en büyük nedeni bekledikleri şeylerin gerçekleşmemesi olacaktır. Öfkelenmek veya vazgeçmek yerine ya da karşı çıkmak yerine, bu duruma farklı bir noktadan bakmak başka yararların olduğunu görmelerini sağlayabilir. Spor yapanların ya da hareketli yaşayan İkizlerin bu hafta bedenlerine daha nazik davranmaları gerekecek.

>>> İKİZLER BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA İKİZLER BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Haziran- 20 Haziran Haftalık Burç)

Yengeç burcu bu hafta kaybetmeler yaşayabilir. Dalgın geçireceği bir hafta olacağından özellikle değerli eşyalarına daha özenli davranmalı. Harcamalar biraz daha devam ederse zararlı çıkabilir. Maddi anlamda tutumlu olmakta fayda var.

>>> YENGEÇ BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA YENGEÇ BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Haziran- 20 Haziran Haftalık Burç)

Aslan burcu bu hafta ben merkezcil davranışlar sergileyecek. Bu durum özellikle ikili ilişkiler ve aile ile ilgili problemler doğurabilir. Maddi olarak da biraz daha ayakları yere sağlam basmalı, planlarını ona göre yapmalılar. Kararlar alırken de özellikle aşk veya evlilik hayatında bir kere daha düşünmekte fayda var.

>>> ASLAN BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA ASLAN BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Haziran- 20 Haziran Haftalık Burç)

Başak burcu bu hafta çalışma hayatına özellikle dikkat etmeli. Ortak olarak yürütülen işlerde yanlış anlaşılmamaya çalışmalı. Beklemediği durumlarla karşılaşmak can sıkabilir. Bu aralar yalnız kalma ihtiyacı artabilir. Ama bunu abartmak da ikili ilişkilere zarar verebilir. Denge önemli.

>>> BAŞAK BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA BAŞAK BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Haziran- 20 Haziran Haftalık Burç)

Terazi bu hafta beklediği işlerin istediği gibi sonuçlanmamasından dolayı gergin geçirebilir. Bu işler genellikle yurt dışı veya akademik eğitim gibi işler. Yakın çevresi ile ilişkilerinde de aceleci kararlar daha sonra pişman olmasına sebep olabilir. Bu hafta olabildiğince sakin geçirmeye dikkat etmeli.

>>> TERAZİ BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA TERAZİ BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Haziran- 20 Haziran Haftalık Burç)

Akrep burcu bu hafta ikili ilişkilerinde ya da ailevi durumlarda bazı yanlış kararlar alabilir. Bu kararlar beklemediği başka sorunlara sebep olabilir. İş hayatında da biraz geri durmasında fayda var. Her burç gibi Akrep burcu da alacağı kararlarda daha çok düşünmeli.

>>> AKREP BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA AKREP BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Haziran- 20 Haziran Haftalık Burç)

Yaylar bu hafta konuşmalarına özellikle dikkat etmeliler. Konuşma tarzlarından dolayı bazı sorunlar yaşanabilir. Çalışma hayatında ya da planlarında gerçekçi davranmalılar. İkili ilişkilerde ben merkezcil davranmak ilişkiye zarar verebilir. Empati kurmakta fayda var.

>>> YAY BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA YAY BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Haziran- 20 Haziran Haftalık Burç)

Oğlaklar özellikle çalışma hayatında kendini daha net ifade etmeleri gerekecek. Çünkü bazı yanlış anlaşılmalar sorunlara sebep olabilir. Sağlık açısından sadece bu hafta değil bu ay boyunca dikkat etmeli Oğlaklar. Verdiği değerin karşılığını alamadığını düşünebilir. Bu sadece alınganlıktan kaynaklı hissedeceği bir his.

>>> OĞLAK BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA OĞLAK BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Haziran- 20 Haziran Haftalık Burç)

Kovalar bu hafta maddi açıdan çok dikkatli olmalı, gereksiz veya zamansız harcamalarda bir daha düşünmeliler. Yeni kararlar alırken fevri davranmamalı, çok yönlü düşünmelerinde fayda var. Saklı kalsın istedikleri işler ortaya çıkabilir. Dikkatli olmalı.

>>> KOVA BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA KOVA BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Haziran- 20 Haziran Haftalık Burç)

Balık burcu yakın çevresi ile ilgili durumlar hakkında karar verirken aceleci davranmamalı, empati kurmaya çalışmalılar. İkili ilişkilerinde, haklı taraf olma baskısı ilişkilere zarar verebilir. Akıllarında kalan bazı konular onları zora sokabilir. Geçmişe takılmamakta fayda var.

>>> BALIK BURCU HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

>>> GÜNEŞ TUTULMASININ HAZİRAN AYI BOYUNCA BALIK BURCU ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!