Alfabetik Rüya Tabirleri

Astrologlar Diyor ki..Burç Yorumları

Güneş Tutulmasının Burçlar Üzerindeki Etkileri

10 Haziran 2021 Perşembe günü, saat 13:53’te başlayan Güneş Tutulması, Kanada’ da başlayıp Sibirya’da son bulacak. Yaklaşık 4 dakika süreceği tahmin edilen tutulma malesef ülkemizden gözlemlenemeyecek. Güneş Tutulması, İkizler burcunda gerçekleşecek. Bu da İkizler Burcu’nun temsil ettiği alanlarda bütün burçların dikkat etmesi gerektiğini gösteriyor. Peki bu alanlar başlıca neler? İkizler burcu, bilgi, iletişim, ulaşım,eğitim, sınavları teşkil ettiğinden bu konularda bazı problemler yaşanabilir. Bu problemler genellikle ulaşım konusunda ani değişiklikler, iletişimde kendini ifade edememe, bazı saklanan gerçeklerin gün yüzüne çıkması şeklinde ifade ediliyor. Ay sonuna kadar sürecek bu etkiler en çok da ruhsal alanda etkili olacak. Ruhsal olarak sürekli değişimler yaşanabilecek. Ayrıca tembellik, yorgunluk, havanın sürekli değişken hali de yaşanacak problemler olarak göz önünde bulunduruluyor.

Geçen sene 21 Haziran’daki güneş tutulması gibi 10 Haziran’daki güneş tutulması da insanlar üzerinde direk ve kuvvetli olarak etkili olacak. Peki burç burç bu etkiler neler? Yazımızda her burç için ayrıca etkilerini bulabilirsiniz.

Güneş Tutulmasının Koç Burcu Üzerindeki Etkileri

Koç Burcu, ani kararlardan ve düşünmeden yapılacak konuşmalardan zararlı çıkabilir. İmza atacağı evrakları iyi incelemeli, yoksa başı ağrıyabilir. Küçük yanlış anlaşılmalar fazla uzatılmamalı. Yoksa işler tahmin edemeyeceği boyutlara ulaşabilir. Acele davranmak koç burcu için zarar getirebilir. Daha sakin olmaya özen göstermeli. Konuşmadan önce düşünmeli. Finansal konularda da daha ayrıntılı davranmalı.

Güneş Tutulmasının Boğa Burcu Üzerindeki Etkileri

Boğa Burcu’nda Güneş tutulmasının en önemli etkisi maddi alanda olacak. Beklenmedik bir şekilde finansal olarak kuvvetlenebilir. Ama acele verilen kararlar bu işten zararlı çıkmalarına sebep olabilir. Bu yüzden özellikle finansal ve maddi konularda daha dikkatli olmalarında fayda var. Yatırım yapmak istiyorlarsa daha çok araştırma yapmak yararlarına olacak. Eğer bu süreci olumlu şekilde geçirebilirlerse sonrası Boğalar için daha şanslı olacak.

Güneş Tutulmasının İkizler Burcu Üzerindeki Etkileri

Tabi ki bu burçta yaşanan Güneş Tutulması İkizler üzerinde daha etkili olacak. Öyle ki İkizler bu ay olabildiğince önemli ve riskli kararlar vermemeli. İmkanları varsa ay sonuna kadar bu tarz işlerini ertelemekte fayda var. Çünkü Güneş tutulması İkizlerin kafasını bayağı karıştıracak, en somut gerçekleri bile görmelerini zorlaştıracak. Bu ay olabildiğince sakin geçirmeliler. Karar vermekten, imza atmaktan ve yeni işlere başlamaktan çekinmeleri gerekiyor.

Güneş Tutulmasının Yengeç Burcu Üzerindeki Etkileri

Yengeç burcu, çevresine fazla güvenen bir burç özelliği taşımakta. Fakat bu güneş tutulması Yengeçlere bu açıdan zarar verebilir. En güvendikleri de dahil olmak üzere söylenenlere hemen inanmamalı ve gerçeğini araştırmalı. Yoksa aldanmalar ve yanlış anlaşılmalar mümkün.

Güneş Tutulmasının Aslan Burcu Üzerindeki Etkileri

Aslan burcu Güneş tutulmasından iletişim yönünde olumsuz etkilenecek. Kendini ifade etmekte zorlanacak ve bu durum yanlış anlaşılmasına sebep olabilir. Bu yüzden düşüncelerini açık ve net bir şekilde ifade etmeli. Sakin davranmalı ve düşünerek konuşmalı. Bu ay iletişim Aslanlar için bayağı zorlu geçecek.

Güneş Tutulmasının Başak Burcu Üzerindeki Etkileri

Güneş tutulması Başakları, iş hayatında etkileyecek gibi. Kendilerini tam olarak işe veremeyecek, yeteri kadar güçlü hissedemeyecek. Yorgunluk ve bitkinlik hali bu ay sonuna kadar devam edecek. Fakat yeni ay onlara çok iyi gelecek. Bu ayı kendilerine daha çok vakit ayırarak ve onlara keyif verecek işler yaparak daha güzel geçirebilirler.

Güneş Tutulmasının Terazi Burcu Üzerindeki Etkileri

Güneş tutulması Terazilerin özellikle evrak işlerinde dikkatli olmalarını gerektirecek. Kontrolleri arttırmakta fayda var. Eğer eğitim konusunda gelişmeler yaşanacaksa bu Terazi burçlarının kafasını karıştıracak durumlar meydana getirecek. Sağlık konusunda hassas bir ay onları bekliyor. Kullandıkları ilaçları, yedikleri yemekleri özenle seçmelerinde fayda var.

Güneş Tutulmasının Akrep Burcu Üzerindeki Etkileri

Akrepler, Güneş tutulmasından maddi anlamda etkilenecek. Finansal olarak bazı beklenmedik durumlar meydana gelebilir. Bu da Aslan burçlarının Haziran ayı boyunca banka, yatırım, yeni iş konusunda temkinli olmaları gerektiğini vurgulamaktadır.

Güneş Tutulmasının Yay Burcu Üzerindeki Etkileri

Yaylar, Güneş tutulmasından ilişki konusunda etkilenecek. Özellikle ikili ilişkiler veya iş ortaklıklarında bazı vazgeçişler görünmekte. Fakat bu konularda daha sakin davranmalı. Acele karar vermekten çekinmekte fayda var. Çünkü bazı kararlar Yayları üzebilir.

Güneş Tutulmasının Oğlak Burcu Üzerindeki Etkileri

Oğlak burcu, Güneş tutulmasında iş hayatı olarak daha çok etkilenecek. Kariyer atlama veya yeni iş atılımları olumsuz sonuçlanabilir. İstedikleri gibi gerçekleşmeyecek bu adımlar, daha sonraki süreçleri zora sokabilir. Temkinli davranmalı. Oldukları mevkiyi korumaya çalışmaları yeterli olacak.

Güneş Tutulmasının Kova Burcu Üzerindeki Etkileri

Kovalar Güneş tutulmasında aşk ve ikili ilişkilerde sorun yaşayacak. Sevdiği insanı sorgulayabilir, kafası karışabilir veya sevdiği insanın başka yönlerini keşfedebilir. Bu durumda zarar görmemek adına dikkatli olmakta fayda var. Acele karar vermekten çekinmeliler.

Güneş Tutulmasının Balık Burcu Üzerindeki Etkileri

Balık burçları bu ay kendilerini daha çok eve kapatmak isteyecek gibi. Güneş tutulması Balıkları tembel ve yorgun bir ruh haline bürüyecek, evden çıkmak istemeyecekler. Bu ay olabildiğince kendilerine vakit ayırmalı, sevdikleri işlerle uğraşmalılar. Bu onlara iyi gelecek.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!