Alfabetik Rüya Tabirleri

Astrologlar Diyor ki..Burç Yorumları

Doğum Haritası Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Doğum Haritası Nedir?

Astrolojik doğum haritası, sizin doğduğunuz andaki gökyüzündeki gezegenlerin, evlerin ve burçların konumlarını belirtmektedir. Gökyüzü her zaman hareket halindedir ve gezegenlerin yaptıkları açılardan dolayı, bulundukları burçlar, evler sizin kişiliğinizi, kimliğinizi ve kaderinizi şekillendirmektedir.

Doğum Haritasının Önemi Nedir?

Her şeyden önce kendinizi tanımanıza ve sevmenize yardımcı olur. Size kim olduğunuzun sinyallerini vermektedir. Doğru seçimler yapmanızı da sağlayacaktır. Özellikle bilinçli ebeveynler ve çocuklarının geleceklerini sağlıklı bir şekilde yönlendirebilmek için mutlaka küçük yaşlarda doğum haritalarını çıkarttırmalılar. Çünkü, doğum haritasında kişinin en başarılı olacağı dallar ve yetenekleri çok net ortaya çıkmaktadır. Ayrıca gençler, size en uygun mesleği seçmede inanılmaz yardımcı olabilmektedir. Aşk ve ilişkileriniz, yaşadığınız sorunların kökeni, hepsi doğum haritasının yorumlanması ile ortaya çıkmaktadır. Eğer seçimlerinizin arifesindeyseniz ve yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, kesinlikle doğum haritanızı çıkarttırmanız gerekmektedir. Yurt dışındaki astroloji danışma merkezleri işlerini çok ciddi bir biçimde sürdürüyorlar. Ünlü starlardan, politikacılara kadar herkes astrolojinin yol göstericiliğinden faydalanıyorlar sizde biran önce bu hayat felsefesinden faydalanmalısınız.

Astroloji, İletişim Çağıyla Misyonunu Değiştirdi mi?

Budan yüzyıllar öncesinde astrolojinin ışıpından sadece krallar ve soylu kişiler faydalanıyorlardı. Yıldızlarla iletişim kurarak çıkarımlarda bulunmak, ancak krallara yakışırdı. Ama 2000’li yıllarda doğan herkes, eşitlik ve bireyselliğini kavradığından itibaren artık bir kral sayılmaktadır. Minimum çağı ve yılların getirdiği esneklik bize şunu anlatmaktadır; kral olarak doğmamış olabilirsiniz ama bu kral olarak ölmeyeceğiniz anlamına gelmez. Astroloji bize, doğduğunuz andaki gökyüzü olaylarıyla, ileride sizin kim olacağınızı söylüyor. Ama sen bir kral olduğunu bilmeden de ölebilirsin. Burada anlatmak istediğimiz; kim olduğunuz, yetenekleriniz, neler yapabileceğiniz, davranışlarınızın kaynağını ve sosyal statünüzü, aşktaki şansızlığınızı astroloji %100 kesin, doğru sonuçlarla size sunmaktadır.

Eğer şu sıralar yaşamınızda belirsizlikler varsa?

Doğum haritanızdaki bilgilerle size en uygun ve doğru seçimleri yapabilirsiniz. Doğru seçimler sizi mutluluğa götürecektir. İçinizdeki çelişkileri bir nebze olsa hafifletip, geleceğinize güvenle bakmanızı sağlayacaktır.

Doğum Haritası Nasıl Hesaplanır?

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!