Alfabetik Rüya Tabirleri

Astrologlar Diyor ki..

Dinçer Güner’in 8 Nisan Burç Yorumları

Dinçer Güner’e göre işlerin halledilebileceği bir haftaya giriş yapılıyor. Ama cuma günü Neptün ile Mars arasında oluşacak olan sert etkileşime dikkat! Gerçek olamayacak kadar iyi görülebilen teklifler, yeni tanışmalar söz konusu olabilir.

Haftaya ayın Oğlak burcu üzerindeki hareketiyle; ciddi bir sorumluluk duygusu ile başlıyoruz. Oldukça iş bitirici olunabilir, önemli işleri ise halledebiliriz. Salı gününde ise Mars ile Venüs arasındaki uyumlu etkileşimden dolayı flört etmek, birileriyle buluşmak, sürprizler yapmak adına koşullar elverişli olacak. Çarşamba günü ay, Kova burcunun üzerinde seyahat edecek. Elektronik, uzay, elektrik ve entelektüel birçok konulara ilgi artabilir. İşyerimizde, evimizde elektronik cihazlarla ilgili problem yaşayabilme ihtimaliniz yüksek. Gün içerisinde elektrik çarpması tarzındaki olaylarla karşılaşabiliriz. Vücudumuzdaki elektrik yükü oldukça fazla olabilir, bundan dolayı arada bir toprakla temas edilmelidir. 

Dinçer Güner’in burçlar hakkındaki bu haftalık yorumları ise aşağıdaki gibidir.

Flört Etmek İçin Harika Bir Hafta

Koç (21 Mart-19 Nisan)

Merkür 4 Nisan’a kadar Koç üzerinde seyahat edecek. Bu süreç içerisinde hayatınızda iletişim konuları hızlanabilir, düşünceleriniz ve fikirleriniz önem kazanabilir. Seyahatlar planlayabilirsiniz. Dinçer Güner’e göre yeni birileriyle tanışmak, flört etmek için de harika bir hafta.

Parasal Konularda Belirsizlik

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Neptün ile Mars arasındaki sert etkileşimden dolayı parasal konular üzerinde kendinizi sisli bir yol üzerinde yürüyor gibi hissedebilirsiniz. Bu hafta finansal hedeflere ulaşma konusu zor olabilir, risk almanız doğru olmayabilir. Kandırılmalara karşı oldukça dikkatli olun.

Kariyer Alanında Temkinli Olun

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Dinçer Güner’e göre burcunuz üzerinde hareket eden Neptün ile Mars arasında sert etkileşim olacak. Kariyer alanında olayların doğru yorumlanması kolay olmayabilir. Bu hafta iş hayatınızla alakalı büyük adımlar atmayın. Etliye sütlüye karışmayın, skandallara karşı dikkatli olun.

Enerjiniz Düşebilir, Sağlığa Dikkat!

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Dinçer Güner’e  göre Neptün ile Mars arasındaki etkileşimden dolayı çabalarının boşa gitmesi gibi bir etki çıkabilir. Özellikle uluslararası ilişkiler, medya, akademik konular, hukuki konular, satış konularında işler istenildiği gibi gitmeyebilir. Enerjiniz biraz düşük seyredebilir. Sağlığınıza dikkat edin.

Borç Vermek, Kefil Olmak Adına Uygun Değil

Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)

Bu hafta için Aslan burçlarına hayal kırıklığı haftası denilmesi yanlış olmaz. Neptün ile Mars arasındaki sert etkileşimden dolayı dostlarınızdan beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Beklenilen bir ödeme gelmeyebilir. Bu hafta herhangi birine borç vermek, kefil olmak adına uygun değil.

İş Hayatıyla Alakalı Hayal Kırıklığı…

Başak (23 Ağustos-22 Eylül)

Neptün ile Mart arasındaki sert etkileşimle beraber hem ortaklıklar, anlaşmalar, ilişkiler hem de kariyerinizle alakalı konularda işler umulmadık şekilde gidebilir. Hayal kırıklık söz konusu haline gelebilir. Ortağınızdan ya da partnerinizde destek göremeyebilirsiniz.

İstemediğiniz Sorumlulukları Üstlenmeyin

Terazi (23 Eylül-22 Ekim)

Dinçer Güner’e göre kafanız karışabilir ve belirsizlikler olabilir. Kendinizi, beraber çalıştığınız kişilerle birtakım tartışmalar içerisinde bulabilirsiniz. Direnciniz biraz düşük olabilir. Hayır diyemediğinizi bir konu yüzünden de sonradan pişmanlık duyabilirsiniz.

Finansal Açıdan Risk Almayın

Akrep (23 Ekim-21 Kasım)

Yalanlar, belirsizlikler, skandal durumlar özel hayatınızı olumsuz bir şekilde etkileyebilir. İlişkilerde güveniniz biraz sarsılabilir, şüpheci olabilirsiniz. Borsa gibi yatırım araçlarından uzak durulmasında fayda var. Finansal açıdan risk almak adına uygun bir zaman değil.

Yalanlara, Skandallara Dikkat Edin

Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Dinçer Güner’e göre Neptün ile Mars arasındaki gerginliğin etkisini göstereceği alanlar; alım-satım, aile, gayrimenkul, ortaklıklar, anlaşmalar ve ortaklıklar olacak. Bu konularda skandal durumlar ya da yalanlar meydana gelebilir.

Yanlış Anlaşılmalar Yaşanabilir

Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)

Bu hafta sağlığınıza çok dikkat edin. Neptün ile Mars arasındaki gergin görüntü, cildinize, sindirim sisteminize, ayaklarınıza etki edebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle, kardeşlerinizle ya da komşularınızla da bazı yanlış anlaşılmalardan ötürü ilişkiler zedelenebilir.

Başkalarının Tavsiyesiyle Adım Atmayın

Kova (22 Ocak-18 Şubat)

Bu hafta parasal konular üzerinde amaçlarınıza ulaşmak pek kolay olmayabilir, bundan dolayı da hayal kırıklığı yaşanabilir. Yatırım yapmak adına çok daha dikkatli olunması gerekebilir, başkaları tarafından verilen tavsiyelerle adım atılmamasında fayda var. Beklenmedik harcamalarınız olabilir.

Kendinizi Yorgun Hissedebilirsiniz

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Dinçer Güner’e  göre bu hafta kafanız biraz karışık olabilir, kendinizi sebepsiz bir şekilde yorgun hissedebilirsiniz. Ailede, evde bu hafta huzuru yakalamak çok kolay olmayabilir. Hayatınızın akışını değiştirecek önemli birkaç karar almak, satım-alım yapmak adına da uygun bir hafta değil.

Diğer Astrogların burç yorumları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!