Alfabetik Rüya Tabirleri

Burç Yorumları

Boğa Burcu Kadını 2021

Boğa burcu kadını, hayat enerjisi yüksek bir yapıya sahiptir. Ancak genel ve en bilinen özelliği ise yemek yemeye olan düşkünlüğüdür. Ailesine ve sevdiği bütün insanlara karşı oldukça düşkün bir yapısı bulunur. Bu yazımızda sizlere boğa burcu kadınının temel özellikleri, olumlu-olumsuz özellikleri, aşk hayatı, iş hayatı vb. konuları anlattık.

Boğa burcu kadını, yapısal olarak annesine karşı çok düşkündür. Hayatını anne ekseni etrafında çizmeyi sever. Sevecekleri adama karşı da aynı tepkileri gösterirler. Her özelliklerini en ince ayrıntısına kadar bilmek isterler. Her konuda, özenli ve detaycıdırlar. Saygı gösterdikleri ve bunun karşılığında saygı bekledikleri söylenebilir.

Boğa Burcu Kadını Temel Özellikleri

Boğa Burcu Kadınının temel özelliği, hayatına az sayıda insan almasıdır. Az kişiyi öz bir şekilde sever desek doğru olur. Ailelerine, sevdikleri adama ve özellikle annelerine karşı düşkündür. Diğer insanlarla iletişimleri yalnızca yüzeyseldir ve bundan daha ilerisi nadiren görülür. İletişim konusunda çok iyi oldukları söylenemez.

Boğa Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Genel olarak boğa burcu kadını, minyon bir görünüme sahiptir. Ancak bazı kadınları ise çok daha farklı olabilir. Boğa burcu kadınının güzelliği dikkat çekicidir. Herkes tarafından beğenildiği söylenebilir. Geniş ve dik omuzları, kalın bir boyun bölgesi bulunur.

Boğa Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Duyguları en derin noktalara kadar hissetmeyi sever. Tensel olduğu söylenebilir. Dokunarak ve temas ederek yaşamaya odaklıdır. Oldukça şefkatlidir. Boğa burcu kadını, ailesi içerisinde olmayan insanlara sıcak davranışlar sergileyebilir. Kararını aniden vererek, bir an önce uygulamaya geçer.

Boğa Burcu Kadını 2021
Boğa Burcu Kadını 2021

Boğa Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Boğa burcu kadını, çok kıskanç bir yapıya sahiptir. Kıskanç olmasıyla beraber inatlaşmayı da oldukça sever. Gözü doymayan yapısı ile dikkat çeker. Takıntılı olabilir, katı davranabilir. Ailesi ve kendisi dışındaki kimseyi düşünmediği söylenebilir.

Boğa Burcu Kadını Aşk Hayatı

Kendisini özel gösterebilecek ve hissettirebilecek erkek onun hedefidir. Söylediklerini onaylayan kişiler hoşuna gider. Huzur verici, ciddiye alan ve romantik bir partner her zaman ön plandadır. Zıttı durumlarda ise olaylar ayrılığa kadar gidebilir.

Boğa Burcu Kadını İş Hayatı

Boğa burcu kadını iş yaşamında oldukça hırslıdır. Tuttuğunu koparan bir yapıya sahiptir. Ancak iş sahibi olmak kendisini pek cezbetmez. Para ve bankacılık ile alakalı meslekler, boğa burcu kadınının ilgili ve başarılı olduğu alanlardır. İş yaşamında yemek kültürünü yansıtabilir.

Boğa Burcu Kadını Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Boğa burcu kadını, cinsel hayatında ateşli yapıdadır. Romantik yemeklerin ardından sevişmek ruhunde yer edinen duygudur. Dış görünüş olarak sakin ancak yatakta ihtiraslı ve etkileyicidir. Partnerini seviyorsa, cinsel hayatında karşılık verir.

Boğa Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Boğa burcu kadını, ciddiyetten ve disiplinden hoşlanır. İş hayatında başarılı olan insanlara hayranlık duyabilir. Çalışkan, aklı başında ve disiplinli erkek aklını başından alabilir. Düzenli olmaya özen gösterir ve aynı durumu karşısındaki kişiden de bekler.

Boğa Burcu Kadını Hoşlantısını Nasıl Belli Eder?

Boğa burcu kadının en sevdiği aktivitelerden biri okumaktır. Kültürlü bir insan olmak onun hedefleri arasındadır. Bilgiyi sever. Bilgi edinmek onun için oldukça önem arz etmektedir. Karşısındaki kişiye bakışları ile bazı şeyleri anlatmaya çalışır. Kıskançlık belirgin özelliğidir. Hoşlandığı kişinin karşısında yüz bölgesinin bazı yerlerinde kızarmalar görülür.

Boğa Burcu Kadını Kıskanç Mıdır?

Boğa burcu kadının olumsuz özelliklerinden biri kıskançlıktır. Erkeğine karşı fazlasıyla ilgi duyar ve bu durumda herhangi bir kadın ile muhatap olmasını istemez. Evlilik ve sevgili dönemlerinde de oldukça kıskanç bir yapısı olduğu söylenebilir.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!