Alfabetik Rüya Tabirleri

Burç Yorumları

Boğa Burcu Erkeği 2021

Boğa burcu erkeği, çalışkan oluşu ve sakin yapısıyla bütün dikkatleri üzerine çeker. Sakin görünüşünün hemen altında ise oldukça hareketli bir insan yatar. Sevdiği insanlara ve ailesine karşı çok bağlıdır. Boğa burcu erkeğinin temel özelliklerini, olumlu-olumsuz özelliklerini, iş hayatını, aşk hayatını vb. konuları yazımıza sizler için hazırladık.

Boğa burcu erkeği, çocuklarına ve partnerine karşı bağlı olan bir babadır. Sevgililik döneminde ise korumacı bir yapısı vardır. Hayatının tekdüze olması olası bir durumdur. Boğa burcu erkeği, kendisine yoldaşlık yapan birisini istediği için yalnız yaşamayı sevmez.

Boğa Burcu Erkeği Temel Özellikleri

Boğa burcu erkeği, sakin bir duruşu ve sıcakkanlı yapısı ile dikkatleri üzerine çeker. Kızdıklarında ise sinirleri tavana vurabilir. Bu gibi durumlarda anlayışsız ve güç olabilirler. Başkalarına yardım etme konusunda hep ön saflarda yer alırlar ve gayet etmeyi çok severler. 

Boğa Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Boğa burcu erkekleri çoğunlukla orta boylar arasında kendisine yer bulur. Burunları normal bir insandan daha iridir. Göz yapıları oldukça belirgin ve saçları ise çok gürdür. Kilo atmaya oldukça yatkın olan bir burç olmasıyla beraber çene yapıları çıkıktır.

Boğa Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Boğa burcu erkeği karakter olarak çok şefkat sahibidir. Herkese karşı sıcak ve samimi davranmaya çalışır ve çok duygusal bir yapıya sahiptir. Yaptıkların bütün işler içerisinde kalıcı ve istikrarlı olmaya özen gösterirler. İstikrarlı olma yapıları, boğa burcu erkeğinin en olumlu özelliklerinden yalnızca biridir.

Boğa Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Boğa burcu erkeği kıskançlık konusunda kimseyi kendine rakip olarak görmez. Gözü doymayan ve oldukça inatçı yapıları da onların olumsuz yönlerinden biridir. Kimi durumlarda çok katı olup, kendileri dışında kimseyi düşünmezler. Takıntılı ve kibirli olma konusunda potansiyelleri yüksektir.

Boğa Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Boğa burcu erkeği, hayatı boyunca gerçek bir aşkın peşinden koşar. Boğalar gibi güçlü olmakla beraber kararlı olurlar. Aşık olduklarında, tanınmayacak birisi haline dönüşebilirler. Beklenmedik bir seviyede romantik olabilir. Partnerin karşı çok düşkün bir hale bürünür.

Boğa Burcu Erkeği İş Hayatı

Boğa burcu erkeği disiplinli bir yapıya sahip olmalarından dolayı, genel olarak iş yaşamında başarılı olurlar. Hemen her işte genel olarak başarılı oldukları söylenebilir. Sorunların çözümü konusunda soğukkanlı bir tutum sergiledikleri için, iş hayatında liderliği olan potansiyelleri çok yüksektir.

Boğa Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Boğa burcu erkeği, yatakta baş döndürücü olmasıyla beraber libidosu oldukça yüksek olan bir burçtur. Ancak cinsel hayatı söz konusunda yeniliklere pek açık olduğu söylenemez. Partneri tarafından yeni bir şeyler öğretilmediği sürece kendi kendine yeniliklere pek sıcak bakmayabilir. Mutlak bir doyum ve hazza ulaşmak, ulaştırmak için gayret gösterir ve çoğunlukla da bu konu üzerinde başarılı olurlar. 

Boğa Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Boğa burcu erkeği, çevresini kendisine bakım yapan insanlarla oluşturmaya özen gösterir. Bu sebeple karşısındaki insanın modayı takip eden, zarif giyinmiş biri olmasını ister. Zariflik ve asalet onun vazgeçilmezleri arasındadır.

Boğa Burcu Erkeği Hoşlantısını Nasıl Belli Eder?

Boğa burcu erkeğinin birinden hoşlantı duyduğunu öğrenmek için yalnızca gözlerine bakmak yeterlidir. Gözleri adeta fırıl fırıl olur. Heyecanı ise doruklara çıkar. Her zaman her konuda size karşı oldukça ilgili davranır. Hayatının merkez noktasına sizi alabilir.

Boğa Burcu Erkeği Kıskanç Mıdır?

Boğa burcu erkeği, kıskançlık konusunda en zirvede yer alır. Hatta kıskançlıklarının bazen bezdirici bir hale geldiği bile söylenir. Hayatının merkez noktasına sizi aldıysa eğer sizden başka herhangi bir şey düşünmeyebilir. Birisinin size bakması gibi bir durum bile onun için büyük sorun teşkil edebilir.

Burç Yorumları ile alakalı bilgilerin tamamına ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!