Alfabetik Rüya Tabirleri

Burç Yorumları

Başak Burcu Kadını 2021

Başak burcu kadınının döngüsü her yıl 23 Ağustos ile 22 Eylül tarihleri aralığında gerçekleşmektedir. Yönetici gezegeni Merkür, elementi toprak olup niteliği değişkendir. Bu burca sahip olan kadınlara ilişkin temel, olumsuz, olumlu, fiziksel özellikleri sizler adına derledik. Bunlarla beraber aşk, cinsel ve iş hayatlarına ait olan tüm ayrıntıları da sizler için derledik.

Zodyak’ın on iki burcu içerisinden altıncı sırada bulunan başak burcu kadını; hırslı, titiz, güçlü ve başarılı yapılarıyla ön plana çıkmaktadır. Başak burcu kadınlarının en belirgin özellikleri de dahil olmak üzere bütün özellikleri internet ortamı üzerinden sık bir şekilde araştırılmaktadır. Başak burcu kadınını sizler de yakınlardan tanıyarak onlarla etkili bir şekilde iletişim kurmak için ipuçlarını yakalayabilirsiniz.

Başak Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?

Başak burcu kadını, güzellik ve zekanın en etkileyici kombinasyonu olacak şekilde göz alıcıdır. Bulundukları her ortam içerisinde mantıksal hareketleri ve hareketli ile kolay bir şekilde göze çarpmalarının yanı sıra ilgileri de üzerine çeker. Organizasyon becerileri harika olan bu burcun kadınları icraat insanı şeklinde tanımlanabilirler. Yaratıcı mizaçları ile yardımsever ve çalışkan kişiliklerinin birleştirerek etraflarındaki insanlardan sempati ve takdir kazanırlar.

Başak Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Bu burcun kadınlarının belirgin fiziksel özellikleri ince bir bel, uzun bir boy, esmer ya da pembe beyaz bir yüz gelmektedir. Saçları genel olarak uzun olmakla beraber koyu bir renge sahiptir. Farkli bir sempati ve karizmaları vardır. Gözleri resmen insanların içini okuyan bu burcun kadınlarının bakışları altında maruz kalmamak oldukça zordur.

Başak Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Pratik olmaları nedeniyle problemlere karşı hemen çözümler bulabilirler. Hayatlarının her durumunu çok detaylı bir şekilde planlarlar. İnsanlara ve topluma karşı oldukça duyarlı olan bu burcun kadınları, oldukça yardımsever bir kişiliğe de sahiptir. Bu özelliklerinden dolayı bir örnek teşkil ederler. Hassas ve ince bir ruhları vardır. Olayları mantık çerçevesi üzerinden bakmaya gayret ederler.

Başak Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Fazla detaycı bir yapıya sahip olmalarından dolayı bazen karşılarındaki insanı bunaltabilirler. Aşırı titiz bir yapıları vardır. Aşırı tutucu olmalarından dolayı da partnerleri ile birtakım sorunlar yaşamalarına bazı zamanlar sebep olmaktadır. Kıskançlık konusunda da dozu abarttıkları zamanlar az değildir. Çok mesafeli ve ketum davranışlarından dolayı ilişkilerinde karşısındaki kişilerinde kendilerinden soğumasına ve uzaklaşmasına neden olabilirler. İsteklerinden ve kararlarından kolay bir şekilde vazgeçmezler. Bundan dolayı da bu huyları tartışmaları alevlendiren özellikleri içerisine en göze çarpanıdır.

Başak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Bu burcun kadınları sevdikleri zaman, karşılarındaki kişilerin bu sevginin değerini hayatı boyunca bilmesini ister. Bu burcun kadınları için günümüz içerisindeki sevgi anlayışları oldukça uzak bir vaziyettedir. Bir gecelik ilişkiler, kısa süreli ilişkiler, samimiyetsiz olan aşklar bu burca ait olan kadınların geleneksel yapılarına tamamen aykırıdır. Bu tarz ilişkileri kendilerinden uzak tutarlar. Gerçek bir aşk ile samimi bir şekilde derinden güvenmek ve sevilmek ister. Sadakat onlar için oldukça önemlidir.

Başak Burcu Kadını İş Hayatı

Dikkatli olan bu burcun kadınları metotlu bir şekilde çalışır. Yanında çalışan kişilerden sürekli olarak iş hakkında ayrıntılı detaylar isteyebilir. Bu burcun kadınları ile uyum içerisinde çalışmak adına onu olduğu şekilde kabul etmek şarttır. Organizasyon işlerinden mutlak bir başarı bekler. Başarısızlık durumlarında suçlanmaya hazır olmalısınızdır. Bu burcun kadınları kendilerinden emindir. İyi niyetlerinin kullanılmasından ve menfaat odaklı olan iş ilişkilerinden hoşlanmazlar. Ciddi ve ağırbaşlı bir mizaca sahiptir.

Diğer burçlara ait olan bilgiler hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!