Alfabetik Rüya Tabirleri

Burç Yorumları

Balık Burcu Kadını 2021

Balık burcu kadını; Türk toplumu içerisinde oldukça fazla görülen bir burcun kadınıdır. Balık burcu kadınının en çok duygusal yönleri öne çıkmaktadır ve bu burcun kadını genellikle uyumlu insanlardır. Genellikle sakin yapıları olan balık burcu kadınlarının temel, fiziksel, olumlu, olumsuz özelliklerinden ve aşk, iş hayatlarından bahsettik.

Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri 

Bu burcun kadını; genel bilinen özellikleri ile duygusal ve sezgileri çok güçlü olan kadınlardır. Maneviyatı ve iç sezgileri oldukça güçlüdür. Ayrıca uyumlu ve nazik bir karaktere sahip olurlar.

Bu burcun kadını hayatın kendine özgü düzeni içerisinde kendi etkileşimleri dahil olmak üzere sürekli derin anlamlar ararlar. Arayışları ise genellikle sonuç bulmaktadır. Temel özellikleri içerisinde mistik bir hali de yer alır. Bu kadınların mistik konulara olan ilgileri sezgisel taraflarını beslemektedir. Bu burcun kadını genellikle vefakar ve şefkatlidir. Özellikle hayvanlara karşı büyük sempatileri bulunur. Sahip olduğu bu özellikler sayesinde çok iyi anne, arkadaş, sevgili, eş ve dost olurlar. Balık burcu kadınının çevresi genellikle oldukça geniştir. Sezgilerinden ötürü arkadaş bulmaları kolay olur ve geçirdikleri vakitlerde keyiflidir.

Balık Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Bu burcun kadınının fiziksel özellikleri incelendiği zaman genel olarak bacak boyları ve kol boyları kısa olmaktadır.

Oldukça düzgün fizik hatlarına sahip olmasının yanı sıra genellikle açık tenli olurlar. Gözleri girdikleri her yerde öne çıkmaktadır. Çok çabuk ağlayabilen yapıları nedeniyle gözleri daima nemli olmaktadır. Bu kişilerin vücutları alkole karşı oldukça dirençsiz yapıdadır. Melankolik yapıları olması nedeniyle de ufak sorunlarda bile çok kolay bir şekilde alkole sığınırlar.

Balık Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Bu burcun kadınının genellikle çoğu özelliği çevresi bakımından olumlu gözükmektedir. Bu burcun kadını derin ve gizemli karakterlere sahiptirler.

Gizemli karaktere sahip olmalarının yanı sıra yeniden dünyaya gelme ve ölüm konuları içerisinde simge haline gelmiştirler. Enerjik ve ayrıca renkli karaktere sahip olan bu kadınlar arkadaş çevresi geniş arkadaş canlısı insanlardır. Merhametli ve aşırı şefkatli yapıları dışarıdan izlenildiği zaman bile görülmektedir. Bu burç kadınlarının genellikle konuşma kabiliyetleri oldukça yüksektir. Tartıştıkları kişilerde de kolay bir şekilde üste çıkabilirler.

Balık Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Bu burcun kadınının genel özellikleri bakımından olumlu olduğunu söylemiştik. Fakat bu burcun da diğer burçlarda olduğu gibi olumsuz yönleri bulunur.

Bu burcun kadınları genellikle tadını ve huzurunu kaçıran konulardan konuşmayı sevmemeleridir. Bu konular üzerinde konuşmayı sevmezler ve sürekli kendilerini hayal dünyalarının içerisine kapatırlar. Hayal dünyasının içerisinde oldukça mutlu olan bu kişilerde bazen ileri seviyelerde dünyayla bağlarını kapatanlar bile olabilir. Bu gibi olumsuz durumlarda duygusal yapıları nedeniyle kolay bir şekilde ağlarlar. Hatta ağlamaları da uzun süreli bir depresyona neden olabilir.

Balık Burcu Kadını Aşk Hayatı

Balık burcu kadını aşk hayatı, kendisi açısından oldukça önemlidir. Önemli olmasından kaynaklı olsa gerek bu burcun kadını birçok kez hayatında aşkı tatmaktadır. Gerçek aşkı bulduğu zaman ise sınır tanımaz bir yapıya bürünür. Sonrasında aşırı romantik olan balık burcu kadını aşk hayatı içerisinde duygusal yapıya bürünür.

Aşk hayatları genellikle duygusal geçen balık burcunda ilişkilerde oldukça kibarlık ve dikkatli olma durumu gözlemlenir. Karşı taraftan ilgi bekleyen bu burç şımartılmayı sevmektedir.

Balık Burcu Kadını İş Hayatı

Balık burcu kadınları iş hayatları yönünden oldukça sanatçı ruha sahip kişiliklerden oluşmaktadır. Bundan dolayı genellikle ofis ve fabrika işlerinde pek gönüllü olmazlar.

Bu işlerde zoraki çalışsalar bile kendilerini hiçbir zaman bu işe ait hissetmezler.

Diğer burçlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu