Alfabetik Rüya Tabirleri

Burç Yorumları

Balık Burcu Erkeği 2021

Balık burcu erkeği oldukça duygusal ve aynı zamanda merhametlidirler. Bazen bu durumu abartabilirler.

Duygusal ve farklı bir yapıya sahip balık burcu erkeklerinin tepkilerini dışarıdan görmek oldukça zordur. Çoğu zaman yaşadığı olayları, kararlarını içine atan balık burcu erkeğinin kendi değer yargıları her zaman için ön planda olur. Yazımız içerisinde bu burca sahip erkeklerin temel ve fiziksel özelliklerini, pozitif ve negatif yönlerini, iş hayatını, aşk hayatını ve cinsel hayatını anlattık.

Genel olarak bu burcun erkeği sevgi dolu ve sadakatlı insanlardır. Empati yetenekleri oldukça güçlüdür. Diğer burçlar tarafından da oldukça fazla sevilmektedirler.

Balık Burcu Erkeği Temel Özellikleri

Bu burca sahip olan inanılmaz sevgi dolu ve romantik olurlar. Bu yüzden de bu burcun erkekleri karşısındaki kişiyi oldukça fazla sever. Oldukça duygusal bir sahip olan bu burcun erkekleri macerayı da çok sever. Aynı zamanda bu burca sahip erkeklerin sezgileri de bir hayli kuvvetlidir. Bu burcun erkekleri çalışmayı çok severler. Bunlarla beraber balık burcu erkeği hayalperest yönü ile de ön plana çıkmaktadır. Bu burcun erkekleri genellikle uzun bir yapılı ve yakışıklı da olurlar.

Balık Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Bu burca sahip olan erkekler fazlasıyla yakışıklı ve çekicidirler. Bu burcun erkeklerinin gözleri genel olarak oldukça büyüktür. Bakışları ile dikkat çeken bu burcun erkekleri dalgalı ve kıvırcık saçlara sahiptir. Genel olarak uzun boylu olmaları ile birlikte zayıf da olurlar. Bu burcun erkekleri sahip olduğu simetrik yüz hatlarından dolayı bir hayli yakışıklıdırlar. Balık burcu erkekleri çekici ve yakışıklı olmalarından dolayı dikkat çekerler.

Balık Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Bu burcun erkeğinin oldukça sevgi dolu bir kişiliği olur. Genel olarak sevgi dolu bir kişiliğe sahip olmaları ile dikkat çekerler. Ayrıca merhametli ve de sabırlı olmaları yönleri ile de öne çıkarlar. Bu burcun erkeğinin öne çıkan özelliklerinden en önemlisi de hislerinin oldukça kuvvetli olmasıdır. Hisleri ile birlikte çok derin duygusal bir yapıları vardır. İnsanlara karşı olan tavırları onların övgü kaynakları olur. Maneviyatı yüksek kişiler olan balık burcu erkekleri sevgi dolu ve olaylara karşı iyimser bir yapıya sahiptirler.

Balık Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Bu burcun erkekleri sabırlı olarak bilinse de sinirlendikleri, üzüldükleri ya da kızdıkları konuları sürekli içine atarlar. Bu durumlar içerisinde beklenmeyen zamanlarda balık burcuna sahip olan erkekler patlama yaşarlar. Bu burcun erkekleri gerçek ile hayali ayırt etmekte çok zorlanırlar. Bunun yanı sıra bu burcun erkekleri umursamaz bir görüntü yapısına sahiptir. Çok fazla azimli olmadıklarından dolayı zor koşullara gelmeye dayanamazlar.

Balık Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Bu burcun erkeği kendini ifade etmekte oldukça zorlanır. Bunun asıl sebebi olarakta duygusal bir karaktere sahip olmaları yer alıyor. Duygusal olmaları karşılarındaki kişilere açılmalarında zorluk çekmelerine neden olmaktadır. Bunun yanı sıra pek istikrarlı olmayan balık burcu erkekleri evlilik konusunda da pek sorumluluk almazlar.

Balık Burcu Erkeği İş Hayatı

Genel olarak fazla duygusal olan bu burcun erkekleri genellikle sanat konuları üzerinde yetenekli olurlar. Sanat dünyası içerisinde ön plana çıkan bu burcun erkekleri iyi birer şair, müzisyen ya da yazar olabilirler. Estetiğe fazlasıyla önem veren bu burcun erkekleri heykeltraş ve iyi birer iç mimar olabilirler.

Balık Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Bu burcun erkeğinin cinsellik hayatı yaşaması için karşısındaki kişiye aşık olmak ister. Genel olarak tek gecelik ilişkileri sevmezler. Bundan dolayı da tutkulu ve fanteziyle dolu bir cinsel yaşam istemektedirler.

Diğer burç yorumları hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!