Alfabetik Rüya Tabirleri

Astrologlar Diyor ki..

Astrolog Şenay Devi Kimdir

Astrolog Şenay Devi Kimdir

Astrolog Şenay Devi Kimdir? Dünyanın en köklü yerleşim yerlerinden olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim hayatını ABD Kepler College ve Dirah Academy İnternational’da tamamladı. Şenay Devi uzmanlık alanları arasında çin ve hint mitoloji olan AstrodehA Danışmanlık Merkezini 2008 yılında açtı. Astroloji ve burç yorumlama üzerine yaklaşık 1000 saatlik eğitim tamamlayan Şenay Devi, Ayurvedik astrolojisiyle ilgili eğitimi tamamlayarak uzmanlık alanına bir yenisini daha eklemiştir. 2008 yılından beri aktif olarak burç yorumlaması yapan Astrolog Dr. Şenay Devi Washington’da bulunan Kepler Collage Türkiye bölüm başkanı olarak çalışmıştır. 2020 yılının ilk çeyreğinde AstrodehA Astroloji okulunu kurdu. Yayımlanmış 4 adet kitabı bulunmaktadır.

  1. Temel Astrolojisi
  2.  Ay burcu mucizesi
  3. Aşktroloji
  4. Türk Medeniyetlerinde Astronomi Astroloji ve Müneccimbaşılık tarihi

Aynı zamanda ISAR ‘’International Society for Astrological Research’’ astroloji birliğine üyedir.

Şenay Devi’ye Göre Burç Yorumları?

Burç yorumları, Dr. Şenay Devi sizin için 2021 yılı için burçları yorumladı. Bir çok alanda uzmanlık yapmış Astrolog Şenay Devi’ye göre burç yorumları:

Koç Burcunun 2021 Şubat Aylık yorumu

Tüm yıl boyunca yeteneklerinizi kullanabileceğiniz alanlarda çaba gösterip kazandığınız enerjiler sizleri güzel bir yıl geçirmeye hazırlıyor. Artık gereksiz düşüncelerden kurtulmalı kendinize odaklanmalısınız. Bu denli muazzam enerjinizi ilişkilerinize ve sağlığınıza iyi şekilde etki edecektir. 2021 yılında özellikle Ekim ve Aralık aylarında yapacağınız seyahatler iş ve aşk hayatınıza yön vermenizi sağlayacaktır. 2021’de Aşk hayatınız, yılın başlangıçlarında evliyseniz ve ilişkiniz devam ediyorsa aşkınızın tadını çıkarabilirsiniz. Enerjilerini barınmakta olan bekarlar ve ilişkisi olmayan koç burcu bireyler 23 Şubat’a kadar yeni bir ilişkiye başlamadan önce biraz durmanızda fayda vardır.

Boğa Burcunun 2021 Şubat Aylık yorumu

Geçen ay yaşadığınız belirsizlik ve yorucu günlerin etkisinden kurtulup yeniden ayaklanacaksınız. Hayatınızda yeni bir sayfa açacak ve kendinize zaman ayıracaksınız. Ruhunuzu dinlendireceğiniz bir süreç olacaktır. Yeni ayın sizlere yansıması aklınızda bulunan kötü düşüncelerin, geçmişte yaşanan kötü olayların pasifize edebilecek güçtedir. Eğitim hayatınız da başarı çıtanız yükseliyor ve zorlandığınız bir çok konunun üstesinden kolayca geleceksiniz.

İkizler Burcunun 2021 Şubat Aylık yorumu

Gökyüzü şubat ayı boyunca eğitimle ilgili konularda seyahatler yapmanıza ve yeni iş imkanlarıyla birlikte birçok fırsatın sizi beklediği müjdelenmektedir. Özellikle ikili ilişkilerinizde yeni fikir ve projelere açık olmanız sizin hayatınızı kolaylaştırmak için etkili olacaktır. Aşk yaşamınızda ise devam eden bir ilişkiniz varsa partnerinizin size yeterince vakit ayırmamasına duygusal tepkiler verenilirsin. Özellikle şubatın 3. haftasında özel hayatında strese bağlı sorunlar yaşayabilirsin.

Yengeç Burcunun 2021 Şubat Aylık yorumu

Yengeç burçları şubat ayında tam anlamıyla yenilenecek. Yengeç burcu bireylerin hayatına bu süreçte yeni insanlar ve yeni mekanlar girecek. Dostlarla hızlı bir şekilde ilerleyip finansal olarak güçleneceğiniz bir dönem olacak. Siz kendinize değer verdiğiniz sürece değer göreceksiniz. Eğitim hayatınızda yavaş yavaş güzel gelişmeler olacak. Yeteneklerini ortaya koyabilecek ve takdirleri toplayacaksın

Aslan Burcunun 2021 Şubat Aylık yorumu

Aslan burçları şubat ayında, üzerinize oynanan kötü oyunların bozulacağı size kötülük yapan insanlar hatalarının farkına varıp sizden özür dileyeceğini işaret ediyor. Adaletin tecelli ediyor olması ve siz kendi doğrularınıza sahip çıkmayı başarmanız durumunda bu durumun mükafatını alacaksınız. 28 şubatta Dolunay etkisiyle birlikte özel yaşamınızda aşk hayatınızda başkalarından kaynaklı sorunları çözeceğiniz ve mutlu olacağınız bir döneme gireceğinizi gösteriyor. Bu süreçte fiziksel ağrılar yaşıyorsanız kendinizi zorlamayacak şekilde fitness yapabilirsiniz

Başak Burcunun 2021 Şubat Aylık yorumu

Değişimlerin yoğun bir şekilde olacağı bir ay yaşayacaksınız. Şubat ayında özellikle iş hayatınızda alacağınız büyük kararlar sizi çok yoğun bir iş temposunun içerisine alacaktır. Bu yoğun çalışmaların sonucundan daha iyi şartlara ve imkanlara kavuşabilirsin. 27 şubatla birlikte dolunay gerçekleştiğinde fiziksel ve ruhsal olarak yaşadığın tüm sorunlar çözüme kavuşacak ve güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Şubat ayının sonlarına doğru bir yolculuk planlamışsanız o yolculuk iptal olabilir. Bu durum anlık streslere neden olabilir ama gitmemeniz sizin için daha iyi bir olanak getirebilir.

Terazi Burcunun 2021 Şubat Aylık yorumu

Gökyüzü şubat ayını aşk ile tamamlayacağınız enerjilerle dolup taşıyor. Kırılan kalbinizin yaralarının bu ay kapanacağı hatta bu süreçte eşinizi bulacağınızı belirtmek isteriz. Şubat ayı içerisinde finansal konularda biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Ödeme beklediğiniz kanallardan alacağınız ödemelerle rahata kavuşacaksınız. Şubat ayında yeni iş teklifleri alıp hayatınızla ilgili önemli kararlar vereceğiniz bir süreci başlatmış olacaksınız.

Akrep Burcunun 2021 Şubat Aylık yorumu

Gökyüzü özellikle aşk ve aile ilişkilerinde önemli gelişmeler yaşayacağınızı göstermektedir. Aile ile veya sevgili ile yaşayabileceğiniz tartışmalar sizi ruhsal olarak çok yoracaktır. Duygusal olarak çalkantılı bir süreç yaşayacaksınız. İş hayatınızda iş arkadaşlarınızda gelecek yeni iş teklifleri ile finansal getirisi yüksek işler alabilirsin. 27 şubatta dolunayın enerjisi ile iş hayatında ve finansal konularda duygularınıza göre hareket etmemelisiniz. Bu durumlarlarda mantığınızla kararlar almak sizin için önem teşkil etmektedir. Aşk hayatınızda yeni bir ilişkiye adım attıysanız eğer anlık kararların pişmanlığına neden olabileceğini belirtmek isterim.

Yay Burcunun 2021 Şubat Aylık yorumu

Yay burcu ay boyunca hiç kimse ile tartışma için olmadan ilerlettiği kariyerini daha iyi yerlere başarılı bir şekilde getirecektir. Özellikle şubat ayının ilk haftası işbirliğinde bulunduğunuz kişilerin sizlerden talep ettiği şeylere tek bir perspektiften değilde daha geniş bir şekilde bakmalısınız. Bu davranış sizden bir şeyler eksiltmeyecek üstüne iş aşkınızdan ötürü çoğu insandan takdir alacaksınız. 27 şubatta meydana gelecek dolunay gerçekleşecek ve aşk hayatınızda çok değişik şeyler olacaktır. Bunu asla yaşamam dediğiniz şeyleri yaşamaya hazır olun.

Oğlak Burcunun 2021 Şubat Aylık yorumu

Oğlak burçları bu ay iç dünyalarında bastırdıkları duygu ve düşüncelerle yüzleşeceği bir dönem yaşayacaksınız. Şikayetçi olduğunuz bir çok konu ve durumun aslında sizin düşüncelerinizden kaynaklı olduğunu anlayacak ve kendi içinizde bir mahkeme kuracaksınız. Yeni ayla birlikte ruhunuz özgürleşecek, sürekli baskıladığını o iyi yönler gün yüzüne çıkacaktır. Bu da sizi gerek iş hayatında gerek aş hayatından çok güzel yerlere getirecektir. 

Hayatınızla ilgili tüm sorunları çözüp yeni bir başlangıç yapabilirsin unutma 27 Şubat’ta dolunay senden yana.

Kova Burcunun 2021 Şubat Aylık yorumu

Gökyüzü bu ay sizin kendinize olan güveninizin ve cesaretin arttığını göstermektedir. Psikolojik olarak sizde ağırlık yapan düşünceler aslında sizi daha da güçlendiriyor. Hayatınızla ilgili kararları en iyi şekilde almaya çalışıyorsunuz. Yeni ayla birlikte evinizde veya işyerinizde çeşitli mekansal değişikler yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise eşinizden gelecek iş fikirleri ile finansal gelir elde edebileceğiniz yeni kapılar açılacaktır.

Balık Burcunun 2021 Şubat Aylık yorumu

Balık burcu şubat ayında iş ve eğitim hayatında çeşitli zorluk ve karışıklarla karşı karşıya kalacak. Fakat bu seni yıldırmamalı çevrendeki güvenilir insanlarla bu sorunları çözeceksin. Uzun süredir devam eden bir hastalığınız varsa bu süreçte sağlığınız önem kazanmaktadır. 27 şubatla birlikte dolunayın enerjisi ile aşk hayatınız sevgi ve güvene dayalı mükemmel bir sürecin içerisine girecektir. İş hayatında da beklediğiniz bir haber gelebilir.

Astrolog Şenay Devi Kimdir
>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu