Alfabetik Rüya Tabirleri

Astrologlar Diyor ki..

Astrolog Şenay Devi Coronavirus Yorumları

Astrolog Şenay Devi, coronavirüs hakkında yorumlarını paylaştı. Normal yaşantımıza ne zaman döneceğimiz hakkında astrolojik yorumunu belirti. Astrolog Şenay Devi’ye göre 2021 ve 2020 yılı için gökyüzü haritasının hayatımıza etkisi ne yönde?

Doğum Haritası 

Dr. Astrolog Şenay Devi, gökyüzü enerjilerinin kadim bilgilerini göz önünde bulundurarak nasıl faydalandığını açıkladı. Bunların öğrenildiği zaman kendi doğum haritamızın tespit edildiğini ve zayıf ve güçlü yönlerimizin belli olduğunu belirtti. Bu sayede de iyi zamanlarımızı belirterek hayatımızda ne şekilde ve nasıl mücadele edildiğini astrolojik olarak anlatıldığını belirtti.

Yükselen burç, Ay ve Güneş burcundan daha önemli değildir. Doğum haritasında yer alan her burcun daet parmak izi etkisi taşıdığını söyledi. Üstelik Şenay Devi, 30 yaşından sonra yükselen burçların etkisine girildiğinden ve Merkür retrosunda yaşanılacak olan elektrik eşyaların bozulmasından bahsetti. Bundan ötürü de yaşanılan aksaklıkların sadece bu duruma bağlı olmadığını ve safsataların astrolojinin yanlış aktarılan taraflarından olduğunu anlattı.

Doğum saati bilmediğinden dolayı yükselen burcunu hesaplayamayanlar oluyor. Buna karşıt burcunu okuyarak kendini geliştirebilecek özelliklerinizi bulabilirsiniz.

Doğum Haritasını Bilmek

Retro süreci içerisinde Ay tutulması ve Güneş tutulmasında yeni bir işe başlanması ve ayrıca radikal kararların verilmemesi gerekmektedir. Dr. Şenay Devi, bu konuda tutulma zamanlarının oldukça önemli olduğunu söyledi. Özellikle Ay tutulmaları sırasında duygularla ilişkili olarak ilişkileriniz hakkında size bilgiler aktarıldığından bahsetti. Bireysel doğum haritasını analizlemek ise kişiye pin kodunun çözümlenmesini sağlamaktadır. Bu size yeteneklerinizden hastalıklarınızın potansiyeline kadar oldukça geniş izler gösterir.

2021 Uyanış Yılı Olacak!

Dr. Astolog Şenay Devi’ye göre 2021 gökyüzü enerjileri sonucunda herkesin doğum haritasında güç görüldüğünü söyledi. Herkesin Satürn’ün Kova’daki enerji sayesinde ekonomik, sanat ve bilim alanında yeni bir uyanış sürecine gireceğini belirtti. Aynı Zamanda Türkiye için çok güçlü bir doğum haritasının olduğundan bahsetti.

Şenay Devi, CoronaVirüs Bitiş Tarihi Açıkladı!

Gökyüzünde yer alan enerjilere göre coronavirüs 2022 yılının Kasım ayına kadar devamlılık göstereceği düşünülüyor. Dr. Astrolog Şenay Devi, tarih yanı sıra virüsün hayvanlar üzerinde etkisini göstereceğini de düşünüyor. Virüs kısa sürede hayvanları da etkisi altına alacağını ve mutasyona uğraşayacağını söyledi. Doğa olayları içerisinde yaşanabilecek şaşırtıcı gelişmelerin olacağı hem Türkiye hem de dünya genelinde bunun yankı uyandıracağını açıkladı. Aynı zamanda bu gündemin ortalama olarak Mayıs ve Haziran döngüsü içerisinde damga vurarak geleceğinden bahsetti. Bu süreçte liderler ve bilim ile alakalı konular içerisinde ezberlerin bozulacağını ve bu gelişmelere bütün dünyanın tanıklık edeceğini belirtti.

Döngü içerisinde gökyüzünün insanlığı sınavdan geçirdiği gözüküyor. Gerçekten inananların ve kimseyi ötekileştirmeyen, bizci olmayan insanların 2021 yılının 2. yarısında kazananlar olacağını belirtti. Ben merkezci yapıya sahip bencil insanların ise bu döngü içerisinde hak ettiklerini bulacağını söyledi. Üstelik bu durumun liderlerden halka her tür geniş alanlarda görüneceğini de açıkladı.

Temmuz ve Eylül Ayları Önemli Gelişmelerin Ayı!

Dr. Astrolog Şenay Devi, kısıtlamaların bir süre daha devam edeceğini öngörmektedir. Özellikle Temmuz ve Eylül ayları içerisinde Türkiye’de tıp alanında önemli gelişmeler olacak dedi. Gökyüzünde bunun enerjilerini barındıran haritanın olduğunu açıkladı.

Nisan ayı içerisinde hayatta yer alan önceliklerimizin yeniden yapılanması için şans bulunuyor. Gezegenin bu yöndeki etkileri ise olumlu yönde gözükmektedir. Aynı zamanda Eylül ayı, gökyüzünden destekleyici etkilere sahip. Bundan dolayı bireysel anlamda da birçok siyasi konularda yeni oluşumlar görünüyor. Yanlışların fark edildiği ve ilklerin deneyimlendiği bir ay olacak.

Diğer Astrologlar ve yorumları hakkında bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!