Alfabetik Rüya Tabirleri

Burç Yorumları

Aslan Burcu Kadını 2021

Aslan burcu kadınları liderlik özelliği ile bilinmesinin yanı sıra birçok konuda da olayları kendi üzerlerine çekerler. Aslan burcu kadınının özelliklerinin iyi bir şekilde bilinmesi, onunla beraber yaşamak isteyen erkekler adına faydalı olacaktır. Peki, bu burcun kadınının özellikleri nelerdir? Bilinmesi gereken bütün detayları ayrıntılı bir şekilde bahsetmek önemlidir.

Aslan burcu kadını, insanları etkisi altına alırken pek zorlanmayan bir burçtur. Bu burca sahip olan kadınların enerjileri her daim yüksektir. Enerjik davranışlarından dolayı etrafındaki insanlar olumlu hisler katmaktadır. Ayrıca oldukça güçlü bir burç olduklarını söylemek mümkündür.

Aslan Burcu Kadını Temel Özellikleri

Bu burcun kadını, çok samimi ve sıcakkanlıdır. Enerjik davranışları ile beraber heyecanlı ve sıcak tavırlarından dolayı da arkadaş çevresinde her daim istenen bir kişiliktir.

Aslan Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Bu burcun kadınının, en önemli özellikleri saçları olarak nitelendirilir. Çok gür saçlara sahip olduklarından dolayı bu burcun kadınları, genel olarak koyu ten rengine sahiptir. Gözlerinin güzel olmasının yanı sıra bu burcun kadınlarının yüz hatları da yuvarlaktır. Aslan burcu kadınları ayrıca genel olarak orta boya sahiptir.

Aslan Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Bu burcun kadınının pek çok olumlu özelliği bulunmaktadır. Bunlar arasında; heyecanlı bir yapıya sahip olmaları, girişimci ruha sahip olmaları ve yaratıcı olmaları öne çıkmaktadır. İyimser, sadık ve tutkulu olan bu burcun kadınları, karşısındaki kişiye çok değer verir. Eğlenmekten hoşlanırlar ve karşısındaki kişiye de eğlendirirler.

Aslan Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Bu burcun kadınının olumsuz özellikleri arasındaki en belirgin olanı, kibirli yapılarıdır. Liderlik ve otoriter özellikleri çok baskın olduğundan dolayı, çevresindeki insanlar açısından oldukça kibirli bulunurlar.

Aslan Burcu Kadını Aşk Hayatı

Bu burcun kadını, samimi olan ve içinden geldiği gibi davranan bir burçtur. Doğallığı sevmesi ve bu şekilde davranmasından dolayı, karşısındaki kişinin de öyle olmasını ister. Rahat ve özgür bir ilişki içerisinde olmayı isterler. İlişki sürecinde kıskanılmak, bu burcun kadınlarına göre kesinlikle değildir.

Aslan Burcu Kadını İş Hayatı

Yönetici ve liderlik ruhunun, iş hayatına da yansıya aslan burcu kadını, genellikle üst makam ve mevkilerde olmayı arzular. Lükse meraklı olmasının yanı sıra genel olarak kendi işini kurarak, çalışmak ister. Bundan dolayı varlık sahibi olmak, onların yegane amacıdır.

Aslan Burcu Kadını Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Bu burcun kadını cinsel yaşamında çok fazla ateşlidir. Bu burcun kadını ile beraber cinsellik arzulayan erkeklerin, tutkulu bakışlar ve anlamlı sözler ile partnerini etkilemesi gereklidir. Aslan burcu kadını sevişebilmek adına aşık olmalıdır. Bu burcun kadınlarına cinsellik sırasında tutkulu sözler söylemek ve anlamlı bakışlar atmak, onları baştan alacaktır.

Aslan Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Bu burcun kadını yalanı sevmediği ve hayatında buna asla tahammül etmediğinden dolayı, yalan söyleyen insanlara mutlaka uzak durur. Bununla birlikte bu burcun kadını, hayatı içerisinde ona daima sadık kişilerden hoşlanır. Ayrıca delice gezmeyi ve özgür olmayı çok sever. Hoşlandığı aktiviteler içerisinde; müzik dinlemek, spor yapmak ve sosyalleşmek gibi hobiler yer alır.

Bu Burcun Kadını Hoşlantısını Nasıl Belli Eder?

Bu burcun kadını, sevgiye ve ilgiye aç olan bir burçtur. Bu sevgi ve ilgiyi gördüğü erkeğe körü körüne ve anında bağlanır. Hoşlantısını ise gülümseyerek ve göz teması kurarak belli eder.

Bu Burcun Kadını Kıskanç Mıdır?

Bu burcun kadını, oldukça kıskançtır. Burçlar arasındaki kıskançlık sıralamasında birinci sırada yer alır. Hemcinsinde gördüğü elbiseleri, çalışma arkadaşlarını, eşyaları kıskanan bu burcun kadınları özellikle eşlerini çok kıskanırlar.

Diğer burç yorumları ile ilgili bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu