Alfabetik Rüya Tabirleri

Burç Yorumları

Aslan Burcu Erkeği 2021

Aslan burcu erkeği, cömert yapısı ile bilinir. Yer aldığı ortamda eğlenceli ve cömert davranışlarda bulunan aslan burcu erkeği, ellerini ceplerine atmaktan asla kaçınmaz. Bu burcun erkeğinin temel ve fiziksel özellikleri, olumlu ve olumsuz kısımları, aşk, iş ve cinsel yaşamı hakkındaki bilgileri sizlere derledik.

Liderlik özelliği ile tanınan aslan burcu erkekleri, genel bu tutumlarından dolayı yanlış anlaşılır. Kendine güvenen ve kendinden emin olan aslan burcu erkekleri böyle bir duruma asla takılmayacaktır.

Aslan Burcu Erkeği Temel Özellikleri

Bu burcun erkeği, kendinden emin olan ve kendine güvenen tarzı ile öne çıkar. Eğlenceli davranışlarının dışında arkadaş ortamında da oldukça sevilen bir kişiliğe sahiptir. Bu burca sahip erkeklerin en temel özelliği lider yapılarıdır.

Aslan Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Bu burcun erkekleri genel olarak saçlarından dolayı dikkat çekerler. Güçlü duruşlarının yanı sıra gür saçları da her zaman öne çıkar. Bu burca sahip olan erkek ne kısa ne de uzundur. Orantılı bir yüz hatlarına sahiptirler. Ayrıca duruş ve saçlarının yanı sıra dudakları ile de dikkat çekerler.

Aslan Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Bu burcun erkeğinin en olumlu özelliği, iyi niyetli olmasıdır. Bu burcun erkekleri, her insana yardım etmek isteyen bir tutum sergilerler. İnsanların huzurunu düşünürler. Yardımsever olmalarının yanı sıra yeni bir şeyleri keşfetmeyi de çok isterler.

Aslan Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Bu burcun erkeğinin en olumsuz özelliği, bencil yapılarıdır. Maddi konularda oldukça cömerttirler. Bundan dolayı da yatırım yapmazlar. Bu burcun erkekleri egolu bir tavır takınırlar. Rahatlarından ve zevklerinden hiçbir zaman ödün vermezler.

Aslan Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Aslan Burcu Erkeği 2021

Bu burcun erkeğinin aşk hayatı; monon değildir, hareketlidir. Karşı cinsi oldukça kolay bir biçimde etkileyebilir. Bundan dolayı da ilişkilerinde kıskanç birisiyle beraber olmamalıdır. Aşk hayatında baş döndüren bir yapıları oldukları için, gerçekten aşık olmalıdır.

Aslan Burcu Erkeği İş Hayatı

Bu burcun erkeği, iş hayatında oldukça çalışkan bir burçtur. Hem çevresindeki insanları hem de kendisini iyi yaşatabilmek adına çalışır. Bu burcun erkekleri; yöneticilik, uluslararası ve ticaret sektörlerinde başarı kazanır. Ticaret konularında kafasının oldukça iyi bir şekilde çalıştığını belirtmek mümkündür. Kendini kanıtlamak istediği zaman, çok fazla azimli olurlar.

Aslan Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Bu burcun erkeği çok sevecen, samimi ve sıcak davranışlarının aynısını yatakta da gösterirler. Karşısındakini düşünür ve ona göre hareket ederler. Bu burca sahip olanlarda cinsellik doğasında bulunur. Cinsel hayat onlar için oldukça fazla önem arz eder.

Aslan Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Bu burcun erkeği için; özgür olmaktan, ortamlara girmekten hoşlanır. Bu durumlar onlar için vazgeçilmezdir.

Aslan Burcu Erkeği Hoşlantısını Nasıl Belli Eder?

Bu burcun erkeği; karşı tarafa yaklaşmak istediği zaman, bu durumu hiç kimse engelleyemez. Etkilemeye çalıştığını kadının her zaman elde eder. Hoşlantı duyduğu kadına ulaşabilmek için bütün enerjisini ce çekiciliğini kullanır ve sonunda istediği şeyi başarır.

Aslan Burcu Erkeği Kıskanç Mıdır?

Bu burcun erkeği; kıskanç olmasının yanı sıra kendine hakim olabilen burçlar arasında yer edinir. Kıskanılmayı, kıskanmayı sever. Karşı cins tarafından kıskanılması onun egosunu yükseltir.

Aslan Burcu Erkeği Giyinişi Nasıldır?

Bu burcun erkeği, etkileyici kıyafetlerden hoşlanırlar ve bakımlıdırlar. Eski görünüme sahip olan fakat bir o kadar da bakımlı kıyafetler seçerler. Pahalı giyinmeyi çok severler. Giyim konusunda tercih ettiği kıyafetlerindeki renk aralığı ise, altın sarısı, kırmızı ve bej tarzındadır.

Aslan Burcu Nasıl Sever?

Bu burcun erkeği; sahiplenen, oldukça uzun seven bir karakterdir. Bu burcun erkekleri severse tam sever. Bu tavrın ise uzun bir zaman içerisinde oluşacağı da dikkate alınmalıdır.

Diğer burç yorumlarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!