Alfabetik Rüya Tabirleri

Astrologlar Diyor ki..Burç Yorumları

2021 Haziran Ayı Burç Yorumları

Yazımıza Haziran ayı burç yorumlarını etkileyecek olan, geçen Mayıs ayındaki gezegen hareketlerinin genel etkilerini vererek başlayalım.

23 Mayıs’ta başlayan Venüs gezegeninin standart dışı hareketleri Haziran ayının ortalarına kadar devam edecek. Bu da özellikle finansal konularda büyük hareketlilikler yaşanacak demektir. Ayrıca Venüs’ün bu hareketleri ikili ilişkilerde de sıra dışı yaşanacaklara sebep olacak.

Yine 23 Mayıs’tan itibaren hareketlerinde gerilik görülen Satürn, Kova burcu üzerinde etkisini sürdürecek. Bu da Kova burcunun hayallerini bir süre ertelemesi gerektiğini göstermektedir. 26 Mayıs’ta Ay tutulması yaşayan Yay Burcu, bunun etkilerini görmeye başlayacak, karar vermekte zorlanacak. İkizler Burcu, 29 Mayıs-22 Haziran tarihleri arasında Merkür’ün gerilemesi ile kendini ifade etmekte zorlanacak. Yengeç Burcu, Venüs’ün etkisiyle kendini maddi olarak korumaya almak isteyecek. İkizler Burcu’nun, yaşayacağı Güneş tutulmasından dolayı, geçmişte kalan bir konunun yeniden gündeme geleceğinin habercisidir.

Olabildiğince net ve kısa olarak işte Haziran 2021 Burç Yorumları:

Koç Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu 2021

Koç Burcu, bu ay iletişim konusunda bir takım zorluklar yaşayacak. Kendini ifade etmekte zorlanacak Koç Burcu, ailesi ve çevresi ile güzel bağlar kuracak, vaktinin çoğunu onlara ayıracak. Maddi olarak biraz dikkat etmesi gereken bir ay geçirecekler.

Boğa Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu 2021

Boğa Burcu, finansal olarak yoğun ve tempolu yaşayacağı Haziran ayında, yeni sözleşmeler veya anlaşmalar yapacak. İş konusunda bazı değişimler yaşayacak. Bunlar yaşanırken de dikkatli ve seçici olmalıdır.

İkizler Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu 2021

İkizler Burcu, Haziran ayında tamamen kendine dönen bir burç olacak. Hayata karşı olan tutumu, kendine verdiği değeri sorgulayacak. Haziran ayının sonuna doğru ise maddi konular daha çok vaktini alacak.

Yengeç Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu 2021

Yengeçler, bu ay psikolojik olarak yoğun geçirecekler. Akıllarında kalan olaylara yoğunlaşıp, bazı korkularıyla yüzleşecekler. Manevi olarak kendilerini dinlemek isteyecekleri bir ay yaşayacaklar.

Aslan Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu 2021

Aslan burcu, Haziran ayının başlarında koşturmalı ve yoğun bir dönem geçirecek. Haziran aylarının sonlarına doğru ise kendilerine zaman ayıracaklar. Maddi konularda girişimde bulunmak isteyecekler. Bu konuda tecrübeli insanlara danışmalarında fayda var.

Başak Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu 2021

Başak burcu, Haziran ayını genelde iş anlamında yoğun geçirecek. Yeni bir iş düşünebilir veya işle ilgili yeni atılımlar yapmak isteyebilir. Ama bu konuda dikkat etmeli.

Terazi Burcu Haziran Ayı Yorumu 2021

Terazi burcu, Haziran ayında yarım kalan işlerini düzene sokmaya çalışırken, eğitim alanında da gelişmeler yaşanabilir. Haziran ayının sonunda kariyer planları yapılabilir.

Akrep Burcu Haziran Ayı Yorumu 2021

Akrep Burcu, Haziran ayında hem özel hem genel hayatında yoğun geçirecek. Yeni iş atılımları yapabilir, yakın çevrenizle ilgili konulara yönelebilirsiniz.

Yay Burcu Haziran Ayı Yorumu 2021

Yaylar, bu ay ikili ilişkiler veya iş ortaklıklarıyla ilgili yoğun geçirecekler. Bu yoğunluk olumsuzluklar içerebilecek, yasal olarak haklarını arayabilecekler. Haziran ayının sonuna doğru ise daha durgun bir zaman geçirecekler.

Oğlak Burcu Haziran Ayı Yorumu 2021

Oğlak Burcu, bu ay özellikle sağlık konusunda dikkatli olmalılar. İş hayatı olarak da yoğun bir dönemde bulunacakları için beslenmelerine dikkat etmelerinde fayda var.

Kova Burcu Haziran Ayı Yorumu 2021

Kovalar, ikili ilişkilerinde veya aşk hayatında dikkatli olmalılar. Davranışlarında tutarlı olmak, konuşmalarında seçici davranmak büyük ölçüde rahatlık sağlayacaktır. Maddi konularda da düşünerek, taratarak karar vermeliler.

Balık Burcu Haziran Ayı Yorumu 2021

Balık Burcu, Haziran ayında genelde aile bireyleriyle bazı durumlar yaşayacaklar. Bu durumda sabır göstermeleri iyi olacaktır. Aile büyüklerinden destek görecekler. Genelde ikili ilişkilerini gözden geçirecekleri bir ay olacaktır.

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!